>>Belle İle İlgili Tüm sorunları Burda Toplayalım <<

Sponsorlu Bağlantılar

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
>>Belle İle İlgili Tüm sorunları Burda Toplayalım <<
Arkadaşlar ayrı ayrı konu acmak yerıne tum sorunları burda toplayalım moderator arkadasda diğer konuları kilitlerse fazlalık olmaz bu yoğunlukta
Ben başlıyım
Yarım kalan bi yüklemem var eskiden uygulamalarda smart installer vardı onunla yukluyodum sımdı onu bulamıyorum her telefonu actıgımda uyarı verıyor nası tamamlıcam ?

• Beğen
Tepkiler: 08mehmet

AмσηR@

AмσηR@

Üye
birisi orjinal belle "dijital saatin" sis dosyasını verebilir mi :)

buldum..

• Beğen
Tepkiler: COJR3
mezoart

mezoart

Üye
Müzik çalar müziklerimi görmüyor. E:/Music klasöründe müziklerim...
Ayrıca menüyü düzenlemek için nasıl klasör oluşturacağız ? Sis. dosyası vardı sanırım bunu yapabilmek için ama bulamıyorum.

intro

intro

Üye
*0000*# den bakıyorum güncelleme yok diyor. Daha bekleyecekmiyim acaba

legend5858

legend5858

Üye
Yönetici arkadaş konuyu görünce kilitler.Çünkü benzer başlıkta bende konu açtım konuya kilit geldi :)

----------Eklendi @ 02:31:15 ---------- Yazıldı @ 02:30:47 ----------

*0000*# den bakıyorum güncelleme yok diyor. Daha bekleyecekmiyim acaba

Telefon üzerinden net ile güncellemediysen o yazı hep çıkar.

omeren313

omeren313

Üye
beyler n8 imde ovi store güncelledim rahatlıkla giriyordum fakat şuan bağlantı sorunu diyor ve ovi store kendiliğinden kapanıyor yardım

distakjo

distakjo

Üye
Yönetici arkadaş konuyu görünce kilitler.Çünkü benzer başlıkta bende konu açtım konuya kilit geldi :)

----------Eklendi @ 02:31:15 ---------- Yazıldı @ 02:30:47 ----------

Telefon üzerinden net ile güncellemediysen o yazı hep çıkar.

illa net üzerinden güncellemeye gerenk yok. Belle Flash atılan sürümlerin üzerine de geliyor.

hardistortion

Üye
Müzik çalar müziklerimi görmüyor. E:/Music klasöründe müziklerim...
Ayrıca menüyü düzenlemek için nasıl klasör oluşturacağız ? Sis. dosyası vardı sanırım bunu yapabilmek için ama bulamıyorum.

telefonu kapat aç sonra müzikçalara gir kütüphaneyi yenile

legend5858

legend5858

Üye
illa net üzerinden güncellemeye gerenk yok. Belle Flash atılan sürümlerin üzerine de geliyor.

Bende öyle olmadığı için söyledim.Nokia suite üzerinden yeni güncellemesini yükledim telefonda güncelleme yok yazısı var.Flash atınca da aynı suite gibi üklendiğine göre bence aynısı çıkar emin değilim tabiki.

relling

relling

Üye
şu tokuşturma olayı işe yarıyor mu?

metin844

Üye
bu hack olayı nasıl olacak yardım ederseniz iyi olur..:(

muratbeyim

muratbeyim

Üye
Arkadaşlar telefonu ben de Belledim fakat destek bölümündeki arama gereci yüklenemiyor. Bu hatayla başka karşılaşan oldu mu acaba?

ekimex

Üye
Bugün C07'ye Belle kurdum. Büyük hayal kırıklığı. Anna'nın tırnağı etmez. Karman çorman bir sistem. Saat 2 satır kapladığı için app'ler ekrana sığmıyor. "tercihler" butonu 3 app'lik yer kaplıyor. menü butonunu bulmak yarım saat sürdü. Anna'dan vazgeçmeyin. Bu Belle neye yarıyor anlamadım.

omeren313

omeren313

Üye
ovi store çalışmıyor yardım :(((((((((

legend5858

legend5858

Üye
Bugün C07'ye Belle kurdum. Büyük hayal kırıklığı. Anna'nın tırnağı etmez. Karman çorman bir sistem. Saat 2 satır kapladığı için app'ler ekrana sığmıyor. "tercihler" butonu 3 app'lik yer kaplıyor. menü butonunu bulmak yarım saat sürdü. Anna'dan vazgeçmeyin. Bu Belle neye yarıyor anlamadım.

Kullanmasını bilene ve annaya göre daha iyi bir iletişim sistemi.6 tane ev ekranı var .Müzil video ile ilgili olanları bi ekrana vb. diğer ekrana koyabilirsin.

aşikar53

aşikar53

Üye
ORJİNAL BELLE dosya boyutu ..287.. mb N8 DOĞRUMUDUR DAHA ÖNCE HACKLİ BELLE VARDI bilgi si olan arkadaşlardan yardım bekliyorum TEŞEKKÜRLER.

pnue

Üye
telefonumu update ettim fakat telefonum ingilizce oldu ve dil seciminde TURKCE bulunmamakta ne yapmalıyım ? :/ tesekkurler ..

TELEFONUM GARANTILIDIR..

aşikar53

aşikar53

Üye
yardım eden biri :S

pnue

Üye
evet arkadasım N8 için 287 mb ovi suite ile güncelleme boyutu bendede flashlı symbian belle vardı.

Üst Alt