Ay'a Hiç Ayak Basılmadı .

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
benim de merak ettiğim şey şu : aya en son 40 yıl önce gidildi ve o günden bugüne teknoloji coştu.peki günümüzde niye gitmekten dahi bahsedilmiyor? Bir de şunu merak ediyorum tamam dünyadan roketlenip gittiler aya.peki ordan nasıl geldiler?ateşleyecek birşey yok ki orda

- - - Eklendi - - -

bu konuda hiç araştırma yapmadım o yüzden cahil soruları mi mazur görün :ehe

gittikleri mekiklerin ana gövdede ateşleme sistemleri var diye biliyorum böle haberlerde vs gördüyseniz eğer, fırlatılan mekikler 3-4parçadan oluşuyor belli bi mesafe kat edildikten sonra mekik tek parçaya düşüyor Ay'a iniş oldu bitti vs dönüş içinde iniş yapılan mekiğin elbette ki ateşleme sistemi vs vardır aynı şekilde dönüyorlar olası bir arıza olmadığı takdirde :) benim düşüncem bu yönde :) :sirit:

Turan

Turan

Üye
mybusters adlı programda aynı ortamı yaptılar. Akıl var mantık var, teknoloji yok adamlar dunya dışına gdyo. Biyerleri yemez bence.d

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
:tşk:

kerem28yuksel

Üye
:ohannes:

:tşk:

yararlı konu :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bunlarin hepsi yalanlandi zaten :hmmm

enterneoll

enterneoll

Üye
Bunların çogu yaptık dedikleri palavra bi tesla delisi vardı gemiyi yok ettik ısınladık diyodu mürettebatın bir kısmı gemiyle bir olmus bi kısmının belinden altı görünmez olmus ısınlamadan sonra bak ele bak.Ama bu ay konusunda adamlar 'Teorik konusuyosun gardas çıktın mı hiç' derse diycek bisey de yok hani.
Bu arada google earth'da ay ve mars gezintileri çok çok iyi

tesla dediğin deli alternatif akımı buldu haberin olsun diye söyliyim :D

samilos

Üye
hep amerikanın oyunları :D

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
hep yalan bu adamlar o zamanki teknolojiyle aya gittilerse şimdiki teknolojiyle marsa giderlerdi . Dikkat edin o zamanlardan sonra dünyada hiç bir devlet yada kimse aya gitmek için çalışmamış bile

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hep yalan bu adamlar o zamanki teknolojiyle aya gittilerse şimdiki teknolojiyle marsa giderlerdi . Dikkat edin o zamanlardan sonra dünyada hiç bir devlet yada kimse aya gitmek için çalışmamış bile

O dönem bunu yapacak teknolojileri vardı çünkü ruslar bunun da öncesinde uzaya çıktılar

• Beğen
Tepkiler: Dede
lolaman

lolaman

Üye
Tüm mesajları okumadım belki benden önce yazan olmuştur ama o bayrağın içinde teller varmış bu teller dalgalanma süsü veriyormuş.

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
diyelim bayrak olayı tamam da diğer kanıtlar nolcak

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Konuyla ilgili mythbusters'ın bir bölümü var izleyin derim.Buradaki soruların neredeyse hepsini inceliyorlar bayrağın dalgalanması, güneş falan...

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Tüm yorumları okudum. Arkadaş aya gittiler gitmediler, tüm insanlığı kandırdılar kandırmadılar, size ne! Oturun çayınızı için siz:angry:
(Şaka ha ona göre :ehe:ehe)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Ayrıca aya gerçekten gidilmemiş olsa ne yazar.NASA'nın elinde ay kumu var mı var.İnsansız araçla normal araçla almış farketmez.NASA şuan istese 10 kere gidebilecek seviyede mi, evet.Adamlarda hayal edemeyeceğimiz teknolojiler var mı, var.Aya ayak basılmış, basılmamış çokta önemli değil bana kalırsa...

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca aya gerçekten gidilmemiş olsa ne yazar.NASA'nın elinde ay kumu var mı var.İnsansız araçla normal araçla almış farketmez.NASA şuan istese 10 kere gidebilecek seviyede mi, evet.Adamlarda hayal edemeyeceğimiz teknolojiler var mı, var.Aya ayak basılmış, basılmamış çokta önemli değil bana kalırsa...

Burada zaten aya ayak basilmadi hadi gidip hesap soralim degil. İnsanim tarihi yalansa gelecegide yalandir sevgilinkardesim.

Üst Alt