Faturasız / Faturalı AVEA MUSTERI HIZMETLERI UZMANI

Sponsorlu Bağlantılar

burak1011

Üye
Hocam avea vn sınırsız paketinde niye 15gb sınırı var? Bunu normal ttnet gibi yapsalar olmuyor mu? 50gb kullanım kotası daha sonrasında 3e falan düşsün. Sınırsız net var sözde 15gb dan sonra hız 192kps ye düşüyor neresi sınırsız bunun?

47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
Hocam avea vn sınırsız paketinde niye 15gb sınırı var? Bunu normal ttnet gibi yapsalar olmuyor mu? 50gb kullanım kotası daha sonrasında 3e falan düşsün. Sınırsız net var sözde 15gb dan sonra hız 192kps ye düşüyor neresi sınırsız bunun?
Vin devri bitti kimse kullanmiyor onu kapatmaya git eger heryerde gezdirmek istiyorsan aveanin wifili modemi var 10 cihaza kadar baglayabiliryorsun yada ttnetdr alabilirsin

burak1011

Üye
Vin devri bitti kimse kullanmiyor onu kapatmaya git eger heryerde gezdirmek istiyorsan aveanin wifili modemi var 10 cihaza kadar baglayabiliryorsun yada ttnetdr alabilirsin
Ben kullanmıyorum zaten ama mantıksız bir paket. sınırsız vin paketi gelmez mi artk benim dediğim gibi?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
vodafone'de OZET yazıp 7000'e kısa mesaj gönderildiği zaman telefonda kalan dakika, sms ve kalan internet miktarı telefona kısa mesaj ile gelir, AVEA'nın buna benzer bir mesaj gönderme servisi varmı, varsa nedir

• Beğen
Tepkiler: burak1011

burak1011

Üye
Hocam avea da faturali için 6000var ses yaz internet yaz sms yaz gönder

47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
vodafone'de OZET yazıp 7000'e kısa mesaj gönderildiği zaman telefonda kalan dakika, sms ve kalan internet miktarı telefona kısa mesaj ile gelir, AVEA'nın buna benzer bir mesaj gönderme servisi varmı, varsa nedir
Var bizimkisi daha kolay faturaliysan. *124# ya kontorluysen.*122# yapip mesaj olarak geliyor sana eger sesli olarak ta dinlemek istiyorsan 9333'u arayabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: phasan ve Bab-ı Umut
47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
phasan

phasan

Üye
Faturalı kullananlar 5555 kalan yazıp yollamışlar yeter li paket kontrol için

osicik

Üye
sorulmuş hatta cevaplamışsın ama genede yazacam şu kendi müşterisine daha pahalı dışarıdan gelene daha ucuz olması ve her operatörde öyle çok saçma ne bileyim bi esnaf düşün manav yada kasap devamlı müsterisine her zaman daha kaliteli vermeye çalışır şimdiki sistem zaten yakalamışız keratayı öpelim mantığı çok saçma sırf o yüzden memnun olsamda 10 yıllık avealıydım turkcelle geçtim sinir oldum diye...!!!!
biliyorum kontratım bitince aynısını turkcellde yapacak o zamanda avea yada vodafona geçecem kıllık olsun :kop2:

• Beğen
Tepkiler: phasan, androfilex ve emarat
androfilex

androfilex

Üye
Paraya doyum olmuyor. Bu yüzden böyle yapıyorlar. Hem sınırsız intenet diyorlar hem de internet hızını, kullanamayacağın şekilde düşürüyorlar.
Bu durum malesef bütün operatörlerde geçerli. Bunlar paraya susamış.
Bu 3mbps ye düşürme olayı da saçmalık. Altyapı yetersizliği yalanıyla yıllardır sömürüyorlar milletin parasını.

• Beğen
Tepkiler: burak1011 ve phasan

burak1011

Üye
Paraya doyum olmuyor. Bu yüzden böyle yapıyorlar. Hem sınırsız intenet diyorlar hem de internet hızını, kullanamayacağın şekilde düşürüyorlar.
Bu durum malesef bütün operatörlerde geçerli. Bunlar paraya susamış.
Bu 3mbps ye düşürme olayı da saçmalık. Altyapı yetersizliği yalanıyla yıllardır sömürüyorlar milletin parasını.
Kesinlikle öyle. Yıl olmuş 2016nerdeyse hala alt yapı yalanı bırakın bunları. Ama 3g de adam gibi sınırsız paket olsa alınırdı.

• Beğen
Tepkiler: androfilex
phasan

phasan

Üye
Kesinlikle öyle. Yıl olmuş 2016nerdeyse hala alt yapı yalanı bırakın bunları. Ama 3g de adam gibi sınırsız paket olsa alınırdı.
Avea cok gelişmeli bana gore diyer operatörler 1 yatırım yapıyorsa avea 2 yatırım yapmalı

• Beğen
Tepkiler: androfilex ve burak1011

Üst Alt