Faturasız / Faturalı AVEA MUSTERI HIZMETLERI UZMANI

Sponsorlu Bağlantılar

47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
AVEA MUSTERI HIZMETLERI UZMANI
MERHABA,
Aveada calisiyorum her turlu sorunlarinizi cozmek isterim soracaginiz bir sey varsa seve seve yardimci olurum.

Bide TTNET VE TURKTELEKOM DA BIRLESTIK BUNUNLARDA ILGILI. DE VARSA YARDIMCI OLURUM.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Jizzy ve zorcocuk47

revolt25

revolt25

Üye
1. Son 1 senedir avea kullanıyorum tarifem avea woobs 23 tl 500 heryöne dk 5000 sms heryöne, 2 GB net ve şuanda reklamlarda yeni 5 GB net li kampanya görmekteyim 23 tl veya 25 tl olması lazım ben bu kampanyadan faydanalabiliyormuyum yani geçiş yapabilirmiyim ?

2.Bizim binanın önüne ve çevresine yeni yapılar binalar yapıldı ve şuanda geçmişte evde çeken avea zor çekmeye başladı ve bazı odalarda çekmiyor bunun için nereye başvurabiliriz ?

3.Turkcell 4.5 G ' li simkart çıkartmaya başladı ve kullanıcılarına ücretsiz değişim sağlıyor şuanda. Avea da böyle birşey mevcut mu veya ne zaman gelecek ?

Konu için teşekkürler dostum :)

• Beğen
Tepkiler: senol2006
Jsnow492

Jsnow492

Üye
1. sorum avea da mms açığı neden oldu
2. 4.5 g hızı kac mbs yi görecek

senol2006

Üye
Sayın avea çalışanı benim de sormak istediğim şu biz avea kullanıcılarına neden üvey evlat muamelesi yapılıyor başka hatta olana en klas imkanlar tanınırken yıllardır avea müşterisi olarak imtiyazsız kalıyoruz ki bu sebeple kaçan sanırım binlerce müşteri var?

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
Iyi ne olsun senden naber :yuru
1. Son 1 senedir avea kullanıyorum tarifem avea woobs 23 tl 500 heryöne dk 5000 sms heryöne, 2 GB net ve şuanda reklamlarda yeni 5 GB net li kampanya görmekteyim 23 tl veya 25 tl olması lazım ben bu kampanyadan faydanalabiliyormuyum yani geçiş yapabilirmiyim ?

2.Bizim binanın önüne ve çevresine yeni yapılar binalar yapıldı ve şuanda geçmişte evde çeken avea zor çekmeye başladı ve bazı odalarda çekmiyor bunun için nereye başvurabiliriz ?

3.Turkcell 4.5 G ' li simkart çıkartmaya başladı ve kullanıcılarına ücretsiz değişim sağlıyor şuanda. Avea da böyle birşey mevcut mu veya ne zaman gelecek ?

Konu için teşekkürler dostum :)
Oncelikle rica ederim ne olursa yardim ederim ve herkesin bir hakki var var cok sormussun :aha:
1.Soyledigin tarifenin hem faturalisi var hemde kontorlusude var hangi istiyorsan gecebilrisin ama kontorlusunde ayni fiyattan vermezler 28 olur o mevcut musteriye ama faturalisina gecebilrisin heryone 750 dk heryone 5000 sms 2 gb gunduz 3 gb gece olmak uzere toplam 5 gb veriyor ve sana ayriyetten her 1 gb yide 5 tl ye veriyor buda normalde 19 tl

2.oturdugun yerdende cozebilirsin Musteri hizmetleri arayarak buna cozum bulabilirsin kayit acarsin nokta atisi yaparlar sonra iyilestirme yaparlar gerekirse yakinlara baz istasyonlari yaparlar yada bekle 2016 ya kadar turk telekom ttnet birlesiyor altyapi bir oluyor fena degisim olacak kesin cozulecek bu sorun

3. Bizdede cikti herkese ayni gunde geliyor bizde ucretsiz olarak soyle var eger faturali hattin uzerine alirsan veriliyor obur turlu ucretli oburlerindede sistem aynidir ama tam olarak bilmiyorum.

Son olarak AVEA YI tercih edip kullaniyor oldugunuz icin tesekkur ederiz cok kisa surede butun sorunlar cozumlenecek 2016 da bomba kampanyalar cikar ucu karisik heryerden patlayacak ;)
Evet haklisiniz ama bu diger yerlerdede sistem ayni bunun sebebi yeni musteriler kazanmak siz zaten goz bebegimizsiniz kazanmisiz sizi ama rakip yerlerden gelmesini isteniyor mesela sen 30 luk tarife kullaniyorsun yeni tarife cikti 23 tlye icerikleri digerinden daha iyi hmen gecmek istersin faydalanmak istersin ama senin taahhudun var o tarifenin uzerine aveda diyorki sen bana bu tarifeyi istyorsun ben bunu rakip yerden gelenlere. Ozel yaptim ama sen de istiyorsan sana 23 degilde 30 a veririm diyor boylelikle duzen saglansin

mobil internet hızımız 300 Mbps ila 450 Mbps hızında olacak. Bu ise şu demek oluyor; 8 GB büyüklüğündeki HD bir filmi 6 saniyede indirebileceksiniz.
Mms acigi derken ?

• Beğen
Tepkiler: revolt25 ve androfilex
atakanokur

atakanokur

Üye
MERHABA,
Aveada calisiyorum her turlu sorunlarinizi cozmek isterim soracaginiz bir sey varsa seve seve yardimci olurum.

Bide TTNET VE TURKTELEKOM DA BIRLESTIK BUNUNLARDA ILGILI. DE VARSA YARDIMCI OLURUM.
ITouch 4 e lollipop gelecek mi?

phasan

phasan

Üye
Meraba ıyı gunler avea gerçekten çalışıyor ben suan avea nın pttcell kullanıyorum 2g de evde hiç sıkıntı yok ful çekiyor ama 3g bazen evde çekmiyor oturduğum yer ankara etimesgut

phasan

phasan

Üye
bu numara kesin çözüm oluyor mu arkadasım

47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
Meraba ıyı gunler avea gerçekten çalışıyor ben suan avea nın pttcell kullanıyorum 2g de evde hiç sıkıntı yok ful çekiyor ama 3g bazen evde çekmiyor oturduğum yer ankara etimesgut
Bunun icin musteri hizmetlerinden cozum bulabilirsin bide birlesme surecindeyiz kopmalarda olabiliyor 2016nin basinda birlesme bitiyor butun sorunlar cozulecektir.sizden ricam biraz sabirli olmaniz

phasan

phasan

Üye
Peki kullandığımız hatlar avea mı yazacak

phasan

phasan

Üye
Türk Telekom ile birleştiler ya benim bildigim avea ismi kalkıyor dogrumı

47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi