Avea 19'luk Tarife Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Nasıl yani şu an konuştuğum her kişiye otomatik karvizit bilgilerim mi gidiyor?

Bir de Avea Menüsünden kartvizit göndermeyi kapatma gibi bir seçenek yok. Bilgilerimi Gir ve Nedir? diye seçenekler var.

Bilgilerini girmediysen göndermez. Arkadaşlar linkten Demo bölümüne tıklayıp demoyu izleyin.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
aradıgınız sayfaya şuanda ulasılamıyor

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Evet avea yine yarı yolda bıraktı beni :D dediğiniz gibi sayfaya ulaşılmıyor orada kullanımı anlatılıyordu size başka bi yerden bulabilirsem link olarak eklerim daha kolay anlarsınız arkadaşlar... Canlı Ekran'ı kapatın arkadaşlar öncelikle. (Sim kart bölümünden)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
Tamam teşekkürler. :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
tenk yu:)

serdalyilmaz

Üye
arkadaşlar ben avea ya gectim vodafone dan kimlik numarasını 1991 e gönderdim neyse paket geldi 500 dk 1000 sms 1 gb internet şimdi mesaj ve internet yazılanlar gibi ama 300 dk konustum ve dakika bitti avea merkezi aradım 500 dk verdiniz 300 kullandım bitti nasıl oldu bu iş dedim sistemde 20 dk gözüküyor dedi sizin yaptınız iş böyle olur dedim kapattım anlamadım bi sahtekarlıkmı var ortada

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bende bir sorun olmadi hic.gayet memnun kullaniyorum.kalan yazip 1991 e gonderip bidaha sorgula istersen

Atakanerol

Üye
bende yeni geçtim heryöne 500 dk 1000 sms 1GB internet.taahhütsüz faturasız. 19 yüklersen var yoksa yok

serinaga

serinaga

Üye
ARKADAŞLAR pakette kalan bilgilerinizi öğrenmek için SES yazıp 6000'e gönderin ... DETAYLAR hemen gelecektir ve ücretsizdir.

Üst Alt