Avea 19'luk Tarife Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
Avea 19'luk Tarife Hakkında
Merhaba arkadaşlar,

Avea'nın 19'luk 500 dk her yöne + 1 gb internet + 1000 sms tarifesine yeni geçtim. (Faturalı)

Kalan dakikalarımı öğrenebiliyorum fakat; Kalan data(internet) ve SMS miktarını öğrenemiyorum.

Nasıl öğrenebiliriz?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bahsettiğiniz avea 19'luk tarife de sms paketi ve Data paketi mevcut değildir. 19 TL karşılığında her yöne 300 DK'dır. Ve hafta sonları geçerli olmak üzere Avea içi 3.000 DK mevcuttur.

Avea resmi sayfası:

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğiniz avea 19'luk tarife de sms paketi ve Data paketi mevcut değildir. 19 TL karşılığında her yöne 300 DK'dır. Ve hafta sonları geçerli olmak üzere Avea içi 3.000 DK mevcuttur.

Avea resmi sayfası:

Super 19'luk Taahhütlü Tarife kullanıyorum. Konuda Avea 19'luk demiştim, benzer tarife olduğunu bilmediğim için.

hakan058

hakan058

Üye
9333 ara

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Super 19'luk Taahhütlü Tarife kullanıyorum. Konuda Avea 19'luk demiştim, benzer tarife olduğunu bilmediğim için.

Süper 19'luk Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 19 TL, sonrasında 25 TL'dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 19 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Tarifedeyken Herhangi bir SMS ya da Dakika Paketinden Faydalanabilir miyim?

Tarifedeki müşterilerimiz istedikleri SMS paketi ya da dakika paketine kayıt olabileceklerdir.

Yani bu tarifede yine sms paketi ve data paketi mevcut değildir. Bu paketleri siz ayrıca alıyorsunuz. Aldığınız sms paketi veya data paketi adını belirtirseniz yardımcı olabilirim.

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
Yani bu tarifede yine sms paketi ve data paketi mevcut değildir. Bu paketleri siz ayrıca alıyorsunuz. Aldığınız sms paketi veya data paketi adını belirtirseniz yardımcı olabilirim.

~~
"Tarifedeyken Herhangi bir SMS ya da Dakika Paketinden Faydalanabilir miyim?

Tarifedeki müşterilerimiz istedikleri SMS paketi ya da dakika paketine kayıt olabileceklerdir.
"
~~

Bu demek olmuyor ki tarifede SMS ve data paketi bulunmuyor.

Sanırım siz tarifeden bihabersiniz;

İşte ben yukarıdaki tarifenin faturalısını kullanıyorum. Fakat SMS ve Data paketimde kalan miktarı göremiyorum.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
genc tarife sandim bian.su tc ile olan o olsa cevapliycaktim.degilmis.cevaplamiyorum:ehe

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
genc tarife sandim bian.su tc ile olan o olsa cevapliycaktim.degilmis.cevaplamiyorum:ehe

Tamam hallettim zaten Tuba sağ ol.

Avea bayisine gittim, bana faturalı ayda 19 TL'ye bir genç tarifemiz var dedi. 1000 SMS + 1 GB internet + 500 dk her yöne konuşma. Numaramı Turkcell'den Avea'ya taşıdım, ancak tarifeyi yanlış anlatmış bana görevli :vur

Bugün gittim bana diyor ki; bahsettiğim tarife faturasız, SMS ve Data paketi yok içinde. Siz yanlış anlamışsınız. Beni suçluyor bir de :vur

Fatura detaylarına baktım online işlemlerden; 2.75 TL görünüyor. 9333'ü aradım aynı şekilde o da 2.75 TL diyor. Nasıl iştir anlamadım.

Fatura gelsin de bir, faturasız tarifeye geçeceğim.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ovvv fena olmus:D bende tam o ilk anlattgi faturasz paketi kullaniyorum:) bencede gec faturalinin sagi solu belli olmaz

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
dur bakim:ehe: senin icin ckarp bakcam

----------Eklendi @ 12:56:31 ---------- Yazıldı @ 12:52:21 ----------

128 ercan.cahilligime ver ama ne alaka o harbi:)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
dur bakim:ehe: senin icin ckarp bakcam

----------Eklendi @ 12:56:31 ---------- Yazıldı @ 12:52:21 ----------

128 ercan.cahilligime ver ama ne alaka o harbi:)

Kusura bakma rahatsız ettik :ehe

Avea'da 128KB'lık hatlarda sorun var da. Bende de var mesela; birini arıyorum kapattığımda kısa mesaj gönderiliyor diyor. Bu sorun 2009'dan beri varmış Avea'da, halledemediler :ehe

Sende de oluyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Kusura bakma rahatsız ettik :ehe

Avea'da 128KB'lık hatlarda sorun var da. Bende de var mesela; birini arıyorum kapattığımda kısa mesaj gönderiliyor diyor. Bu sorun 2009'dan beri varmış Avea'da, halledemediler :ehe

Sende de oluyor mu?

evet oluyor :ehe
bende bı bende mı dıyodum telefndan galıba dyodum :D

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
Yok hemen hemen herkeste var bu sorun. Yani 128KB hat kullananların.

Neyse inşallah düzeltirler en yakın zamanda. Sanmıyorum ama, neyse :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Tamam hallettim zaten Tuba sağ ol.

Avea bayisine gittim, bana faturalı ayda 19 TL'ye bir genç tarifemiz var dedi. 1000 SMS + 1 GB internet + 500 dk her yöne konuşma. Numaramı Turkcell'den Avea'ya taşıdım, ancak tarifeyi yanlış anlatmış bana görevli :vur

Bugün gittim bana diyor ki; bahsettiğim tarife faturasız, SMS ve Data paketi yok içinde. Siz yanlış anlamışsınız. Beni suçluyor bir de :vur

Fatura detaylarına baktım online işlemlerden; 2.75 TL görünüyor. 9333'ü aradım aynı şekilde o da 2.75 TL diyor. Nasıl iştir anlamadım.

Fatura gelsin de bir, faturasız tarifeye geçeceğim.

Sanırım kimin tarifeden bihaber olduğu belli oldu ...

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ayrıca avea 128 KB sim kartlarda herhangi bir sorun yok. Sadece avea şöyle saçma birşey ekledi 128 KB kartlara oda şudur; Telefonunuzdan avea sim kart bölümüne girdiğinizde kartvizit bölümü mevcut buraya bilgilerinizi eklediğinizde telefonla konuştuğunuz kişiye otomatik kartvitinizi gönderen bir uygulama. Bu uygulama sadece Avea nın 128 KB sim kartlarında mevcut. Eğer siz o bölümden kartvizit gönderme seçeneğini kapatırsanız düzelme şansı var bu şekilde bir kaç arkadaşın sorununu çözmüştüm fakat bu yine de kesin bir sonuç vermediği de oluyor. Ama en azından neden mesaj gönderiliyor yazdığını anlamışsınızdır. Hemen şunu da ekleyeyim hemen 64 veya 32 lik kartlardan kullanan arkadaşlar eee bizde de yazıyor diyebilirler ordaki mesaj gönderiliyor demesinin sebebi başkadır genelde telefonu ilk açtığınızda yapar ama 128 KB likler de her arama sonunda yapmakta.

----------Eklendi @ 14:32:01 ---------- Yazıldı @ 14:31:22 ----------

Görevli tarifeyi yanlış lanse etmişse bu benim değil onun beceriksizliğini gösterir.

Ben zaten seni kastetmemiştim ordaki görevli için söylemiştim sonuçta senin tarifeyi bilme zorunluluğun yok : )

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
kafam karıstı azcık : )
Ayrıca avea 128 KB sim kartlarda herhangi bir sorun yok. Sadece avea şöyle saçma birşey ekledi 128 KB kartlara oda şudur; Telefonunuzdan avea sim kart bölümüne girdiğinizde kartvizit bölümü mevcut buraya bilgilerinizi eklediğinizde telefonla konuştuğunuz kişiye otomatik kartvitinizi gönderen bir uygulama. Bu uygulama sadece Avea nın 128 KB sim kartlarında mevcut. Eğer siz o bölümden kartvizit gönderme seçeneğini kapatırsanız düzelme şansı var bu şekilde bir kaç arkadaşın sorununu çözmüştüm fakat bu yine de kesin bir sonuç vermediği de oluyor. Ama en azından neden mesaj gönderiliyor yazdığını anlamışsınızdır. Hemen şunu da ekleyeyim hemen 64 veya 32 lik kartlardan kullanan arkadaşlar eee bizde de yazıyor diyebilirler ordaki mesaj gönderiliyor demesinin sebebi başkadır genelde telefonu ilk açtığınızda yapar ama 128 KB likler de her arama sonunda yapmakta.

----------Eklendi @ 14:32:01 ---------- Yazıldı @ 14:31:22 ----------

Ben zaten seni kastetmemiştim ordaki görevli için söylemiştim sonuçta senin tarifeyi bilme zorunluluğun yok : )

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
    Konu Sahibi

Nasıl yani şu an konuştuğum her kişiye otomatik karvizit bilgilerim mi gidiyor?

Bir de Avea Menüsünden kartvizit göndermeyi kapatma gibi bir seçenek yok. Bilgilerimi Gir ve Nedir? diye seçenekler var.

Üst Alt