Öneri ASUS YAZISINDA KALDI ACİLL YARDIM :(

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Ultraslan8, VIP_TECH ve hikmet366
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Bu heyecanda sana 1 yıl yeter :)
Bi akşam banada olmuştu cihaz açılmadı 1 saat sonra nasıl olduysa cihaz açılmıştı baya heyecan yaptiydim ama :D
amam abi sen androidin sülalesini biliyon nası heycan yaptınki :D

• Beğen
Tepkiler: hikmet366 ve Bahadir_fb
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
saol abi seni admin yyapsalar daha iyi aslında :) abi dayımda s5 var değişelim diyo zenfone 6yla senden bi fikir almak istedim
Olabilir ama ben samsung cihazlarını sevdiğim için objektif bir tavsiye olmaz benim ki :)
Birde hiç Zenfone kullanmadım özelliklerini malzeme kalitesi nasıl hiç bilmiyorum o yüzden karsilastirmada yapamıyorum :)

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir ama ben samsung cihazlarını sevdiğim için objektif bir tavsiye olmaz benim ki :)
Birde hiç Zenfone kullanmadım özelliklerini malzeme kalitesi nasıl hiç bilmiyorum o yüzden karsilastirmada yapamıyorum :)
hımm peki kime sorabilirim forumda tanıdığın varsa etiketlermisin abi :)

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Ben söyliyeyim o zaman :) Samsung S5'in karşısında Zenfone 2 var (Zenfone 6'dan sonra çıktı Star Wars gibi bu da) . Ama Samsung artık ben samsungum zaten herkes ne yapsam alır havalarında diye görüyorum şahsen. Asussa öyle değil. İlgileniyor müşterisiyle. Müzik programını sevmiyordum mesela mesaj attım tamam düzelticez dediler, mesajınız dikkata alınmıştır dediler vs. vs. Ayrıca ekranı daha büyük özellikleri hemen hemen aynı. Bence değiştirme :)

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Ben söyliyeyim o zaman :) Samsung S5'in karşısında Zenfone 2 var (Zenfone 6'dan sonra çıktı Star Wars gibi bu da) . Ama Samsung artık ben samsungum zaten herkes ne yapsam alır havalarında diye görüyorum şahsen. Asussa öyle değil. İlgileniyor müşterisiyle. Müzik programını sevmiyordum mesela mesaj attım tamam düzelticez dediler, mesajınız dikkata alınmıştır dediler vs. vs. Ayrıca ekranı daha büyük özellikleri hemen hemen aynı. Bence değiştirme :)
bende öyle düşündüm çok teşekkürler özelden bi mesaj atarmısın bana kardeşim :)

Üst Alt