Öneri ASUS YAZISINDA KALDI ACİLL YARDIM :(

Sponsorlu Bağlantılar

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
ASUS YAZISINDA KALDI ACİLL YARDIM :(
ARKADAŞLAR ASUS ZENFONE 6 VAR AÇILIŞTA KALDI ACİL YARDIM EDİN DAHA 2 GÜN OLDU TELEFONU ALALI NAPIYIM :(

hikmet366

hikmet366

Üye
Ver telefonu al parani geri bune arkadaş 2 gün oldu de alalı ben böyle sıkıntılar istiyorum de

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Ver telefonu al parani geri bune arkadaş 2 gün oldu de alalı ben böyle sıkıntılar istiyorum de
kardeşim telefonu recovery moda aldım sonra wipe cache yapıp yeniden başlattığımda oldu onu yaptığımı anlamazlar demi :(

hikmet366

hikmet366

Üye
kardeşim telefonu recovery moda aldım sonra wipe cache yapıp yeniden başlattığımda oldu onu yaptığımı anlamazlar demi :(
Aldın yere ver fatura 7 gün içinde hertürlü geri almak zorunda

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ister yenisini al ister paranı ama 7 gün içinde mutlaka git

Ama gerek yok bos ver dersen yardımcı olurlar

Cihazdan memnun değilsen ben geri ver derim
çok memnunum yarın gidicem ne diyim adamlara allah için akıl ver kardeşim :( adamlar anlamaz demi recoverye girdiğimi :(
@hikmet366 kardeşim allah rızası için yardım et @Bahadir_fb abi sende :(

hikmet366

hikmet366

Üye
Android sistem den anlamıyorum pek fazla kusura bakma şunu şunu yap demek istemiyorum. Okadar ayrılık bilmiyorum ama benim senin gibi elimde fırsat olacak gider vatan A geri veririm vatan ne olduğu anlamaz anlayabilmeK için servise yollaması lazım ama yollatmiyaçaksın para mı geri istiyorum diyeceksin bu kadar

Birde @Bahadir_fb sana ayrıntılı yapman gerekeni anlatır dediğimi yapmak istemiyorsan

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
çok saol teşekkür ederim bide @Bahadir_fb abinin tavsiyesini alalım :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
çok memnunum yarın gidicem ne diyim adamlara allah için akıl ver kardeşim :( adamlar anlamaz demi recoverye girdiğimi :(
@hikmet366 kardeşim allah rızası için yardım et @Bahadir_fb abi sende :(
Cihaza format attın diye sana kimse niye format attın demez aldığın yere yada servise git yeni yazılım atıp verirler cihazı geri çalışır bir vaziyette :)

• Beğen
Tepkiler: minoo
hikmet366

hikmet366

Üye
Cihaza format attın diye sana kimse niye format attın demez aldığın yere yada servise git yeni yazılım atıp verirler cihazı geri çalışır bir vaziyette :)
Geri versin vatana daha iyi recovery format yeriydi dimi :)

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
abi şidi recoverye girdim wipe format yapmadım cache yaptım yeniden başlattım sonra o denen şeyde kaldı cihazı alalı 2 gün oldu kutusuyla faturasıyla götürünce tam olarak ne diyim yada benim açtığımı anlarlarmı :(

hikmet366

hikmet366

Üye
abi şidi recoverye girdim wipe format yapmadım cache yaptım yeniden başlattım sonra o denen şeyde kaldı cihazı alalı 2 gün oldu kutusuyla faturasıyla götürünce tam olarak ne diyim yada benim açtığımı anlarlarmı :(
Format açılır belki içindekiler silinecek ama

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cihaz açılmıyor demen yeterli :) açıklama yapmana gerek yok.
Bu arada format atmanız atmadiysan wipe yap belki açılır cihaz.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
bide asus lollipop yüklü otaya daha gelmedi adamlar derse nası yükledin kendin diye :(

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Sen şu formatı at sen bir

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8

Üst Alt