Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan

Sponsorlu Bağlantılar

KD1907

KD1907

Üye
Ya ben hala soruma cevap alamadım biri beni taksa nolurki. Şimdi ben uygulamayı muzhiwandan indirsem sonra kursam. Ondan sonra .gpk dosyasını silsem ama diğer indirdiği dosyalar ( data ve obb dosyaları) kalsa oyun açılır mı yoksa tekrar indirmek zorunda kalır mıyım?

• Beğen
Tepkiler: smartphone007

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
.gpk dosyalarının nasıl yükleneceği ile ilgili video ilk mesaja eklenmiştir.

KD1907

KD1907

Üye
Benim sorumun cevabını sadece Allah biliyor galiba. Ya da ben anlatamıyorum derdimi. Neyse yinede saolun arkadaşlar

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Denemeden bilemeyiz :fkr:

KD1907

KD1907

Üye
Denemeden bilemeyiz :fkr:
Zaten geçende denedim demiştiniz bende sildim o yüzden .gpk dosyalarını sonra oyun açılmadı boşu boşuna 4-5 gb lık indirme yaptım sayenizde :D Alınmayınız lütfen :)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Ben denedim ama "data" dosyasının olmadığını belirtmiştim :)

KD1907

KD1907

Üye
Ben denedim ama "data" dosyasının olmadığını belirtmiştim :)
Hımm yani sorun data dosyasından kaynaklanıyor diyosunuz. Şimdi bidaha indiriyorum ama bu sefer silmeye cesaret edemiyorum ya. Eğer data dosyası olan başka gereksiz bi uygulama indiriyim desem yine olmaz çünkü apk + data olanlar en az 1 gb oluyor. Off ne yapacağımı şaşırdım valla

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Bilemiyorum açıkçası.

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Uzgunuz durduruldu diyor kapaniyor birde guncellemesi cikmis

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Hocam guncenilmek istiyor guncelleyince cince oluyor guncellemeyincede uzgunuz kapatildi gibi bisey deyip kapaniyor

KD1907

KD1907

Üye
Valla onu bunu bilemem ama ben şu an muzhiwandan gta san andreas nova 3 nfs most wanted nba 2k14 ve iron man 3 oyunlarını indirdim hepsi gayet düzgün bi şekilde sorunsuz olarak çalışıyor. Ama telefon hafızası doldu bu da ayrı bişey :(

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Cihaz lg g2

KD1907

KD1907

Üye
Haa sorunun buysa kolay. Güncelle sonra çince olunca telefonun en aşağısında menü tuşunun solunda bi tuş var ona tıkla sonra 5 tane seçenek gelicek onlardan en sol en üsttekine tıkla sonra ayarlar açılacak ordan üçüncüye tıkla ordan english i seç ingilizce olur. Eğer türkçeyi indirdiysen türkçeyi seç ingilizce yerine

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Nasil turkceyi indirdiysem ben ilk turkce olani yukledim sona guncelleme istedi son surumun turkcesi mi var

KD1907

KD1907

Üye
Nasil turkceyi indirdiysem ben ilk turkce olani yukledim sona guncelleme istedi son surumun turkcesi mi var
Haa muzhiwana güncelleme istiyo tamam yeni anladım ben olayı :D Muzhiwanı güncelle sonra yukarıda dediklerimi aynen yap sonra ingilizce olur. Boşver türkçe kullanmasan nolcak biraz ingilizce biliyosan böyle de kullanabilirsin. Ama illa türkçe kullanıcam diyosan onu bilemem valla.

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Ing de olur haci

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Haa muzhiwana güncelleme istiyo tamam yeni anladım ben olayı :D Muzhiwanı güncelle sonra yukarıda dediklerimi aynen yap sonra ingilizce olur. Boşver türkçe kullanmasan nolcak biraz ingilizce biliyosan böyle de kullanabilirsin. Ama illa türkçe kullanıcam diyosan onu bilemem valla.
Sagol

• Beğen
Tepkiler: KD1907
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Dedigini yaptim sorunsuz calisiyor su an..bi sorum olucak bu oyunlar modlu hileli mi acaba

Üst Alt