Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan

Sponsorlu Bağlantılar

kraladam12

Üye
nasıl kurucaz oyunu anlamadım indirdim telefona attım :D

mürteza16

mürteza16

Üye
Arkadaşlar marketin türkçe sürümünü upload ettim. Türkçede bazı kelimeler hatalı Düzeltemedim. Ben de herhangi bir hata yok. Hata olursa söyleyin.
link:

• Beğen
Tepkiler: guwen35, codblackops2 ve Serhan
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Arkadaşlar marketin türkçe sürümünü upload ettim. Türkçede bazı kelimeler hatalı Düzeltemedim. Ben de herhangi bir hata yok. Hata olursa söyleyin.
link:
Link bu mu simdi hocam sagol indirebiliyor mu peki

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Orijinal uygulama ve @mürteza16 arkadaşımızın Türkçeye çevirdiği uygulamanın indirme bağlantıları ilk mesaja eklenmiştir. Teşekkürler.

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Sagolasin hacim

KD1907

KD1907

Üye
Valla Allah razı olsun o arkadaştan dünden beri nova 3 gta san andreas nba 2k14 nfs most wanted indirdim sorunsuz çalışyor ve hepsi hafıza kartında. 10 yıldır aradığım şeyi sonunda buldum tekrar teşekkürler

Son düzenleme:
mürteza16

mürteza16

Üye
Orijinal uygulama ve @mürteza16 arkadaşımızın Türkçeye çevirdiği uygulamanın indirme bağlantıları ilk mesaja eklenmiştir. Teşekkürler.
Eklendiği için ben teşekkür ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: xavxmaxi
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
buda uygulamanın sitesi valla ugulamadan daha kolay kullanması siteyi mobil desteğide var

Son düzenleme:
KD1907

KD1907

Üye
buda uygulamanın sitesi valla ugulamadan daha kolay kullanması siteyi mobil desteğide var sitenin

Mobil sitesi mi daha hızlı indiriyo yoksa uygulamanın kendisi mi?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
şuan indirmeyi denemedim hem uygulamadan hem siteden ama site karışık değil

KD1907

KD1907

Üye
şuan indirmeyi denemedim hem uygulamadan hem siteden ama site karışık değil
Ben bi deniyim o zaman şu an zaten iron man 3 ü indiriyorum siteden de fifa 14 ü indiririm hangisi daha hızlı çıkarsa söylerim sizden ordan indirirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
tamam ona göre bizde kullanırız hangisi hızlıysa

• Beğen
Tepkiler: KD1907
KD1907

KD1907

Üye
Yalnız bişey dicem siteden indirme yapılmıyo ki iki tane indir seçeneği var heralde biri yeşil diğeri turuncu ikisine de basıyorum ikisinde de muzhiwan ın apk sını indiriyor. Bi bilgin var mı bu konuda @TheLastWarrior

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
hayır bilgim yoksite linkleri uygulamaya bağlı herhalde

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Yeşile tıklayınca, uygulama hangi formatta (.gpk, .apk vb.) olursa olsun bilgisayara indirmenizi sağlıyor.

• Beğen
Tepkiler: KD1907

Üst Alt