Arkada$Lar 6300 yani s40 icin mp3 programı bilen warmı...

Sponsorlu Bağlantılar

byebye1

Üye
6300 da zaten mp3 çalar var ayrıca bir programa gerek yok bence arasanda bulamassın zaten

novitec

novitec

Üye
s40 media player yokki s60 war bnm bildiğim

alperkasgoz

Üye
arkadaslar pekı bu medıa playerde muzık arama nasıl yapılıyor mesela tum parcalarda 200 tane muzık var bırını arıcam nası yapacam bu işi bilen varsa soylesın cok sevınecem

komikis

Üye
arkadaslar pekı bu medıa playerde muzık arama nasıl yapılıyor mesela tum parcalarda 200 tane muzık var bırını arıcam nası yapacam bu işi bilen varsa soylesın cok sevınecem
bende 320 tane mp3 var müzikleri klasör sırasına göre değil şarkının baş harfine göre sıralıyor o yüzden parça numarasına tahinm ederek arıyorum sende öyle yap ben başka bir yol bulamadım.

alperkasgoz

Üye
her şey hosta bı de bunu ekleseler cok güzel olacakmıs sadece bunun yuzunden yenı bı muzık çalar yuklemeyı dusunmustum..cevabın ıcın sagol kardesım bu arada

ofl

ofl

Üye
en güzel kendi mp3 playeri

dumanxtr

dumanxtr

Üye
kendi üzerinde ben çok pro denedim ama en güzeli kedi üzerinde ki olduguna kanaat getirdin

turkshrap123

Üye
ya gerek olmasaydı zaten istemezdik daha çok fonksiyonlu bi program bilen warsa sölesin olayımız sonuca varsın arkadaşlar bende 6500 slide var telefonu baştan aşşa deiştiriyorum mp3 programı arıyorum bulan olursa yazsın lütfen

eraser_ragıp

Üye
dostum kd player var bu sitede hiç karşılaşmadınmı?

adempolat01

Üye
sagol kardes tskr

cnr1

cnr1

Üye
yeterli bi mp3 çaları var kendi sınıfında fazlasını beklemeyin

OnUrUmSuNN

Üye
MİLLET FÜZÜLÜ İŞLER BAKANI OLMUŞ :coold:

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Ben bütün mp3 programlarına baktım en iyisi kendi programı

murat94

Üye
hepsi lamer bunların uğrasmayın sunlarla

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
ya kendı orjinaLi yetmıyor mu kı ama sana Kalmıs zaten var sitede.

mny4343

Üye
sedat olazmı

barıs456

Üye
süper arkadaşlarda banada lazım

Üst Alt