6300 6233 6280 6500 vb s40 v3 dosya gizleme programı anlatımlı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
telefon markam 6233 istediginiz her dosyayı gizleyebiliyorsunuz
programları telefona yükledikten sonra programın üstüne gelip secenekler menüsünden uygulama erisimine girin orda ( iletisim veri iletisimi otomatik baslat ) var bu menülerinde icine girip hepsinde HER ZAMAN SOR secenegini secin ve programları acın
FİLE EXPLORER: programı acın sifre isterse bi sifre olusturun ve save edin devam edin istemezse sorun yok select tusunu kullanara gizlemek istediginiz dosya yada klasörü bulun eger karsınıza uygulamanın burdaki verileri düzenlemesine ve yeni veri eklemesine izin ver sorusu gelirse sürekli evet deyin gizleyeceginiz dosya yada klasörü buldugunuzda üzerine gelin ve secenekler menüsüne girin HİDE/UNHİDE yazan secenegi secin gizlemek istediginiz dosyanın simgesi deisecektir degistiyse o dosya artık gizlenmistir programı kapatabilirsiniz
gizlediginiz dosyayı tekrar görünür hale getirmek icin file explorerdeki anlattıgım yolu takip ederek gizlediginiz dosyanın üzerine gelin ve gene HİDE/UNHİDE secenegini secin dosyanız artık görülebilir
telefon markam 6233 istediginiz her dosyayı gizleyebiliyorsunuz
programları telefona yükledikten sonra programın üstüne gelip secenekler menüsünden uygulama erisimine girin orda ( iletisim veri iletisimi otomatik baslat ) var bu menülerinde icine girip hepsinde HER ZAMAN SOR secenegini secin ve programları acın
FİLE EXPLORER: programı acın sifre isterse bi sifre olusturun ve save edin devam edin istemezse sorun yok select tusunu kullanara gizlemek istediginiz dosya yada klasörü bulun eger karsınıza uygulamanın burdaki verileri düzenlemesine ve yeni veri eklemesine izin ver sorusu gelirse sürekli evet deyin gizleyeceginiz dosya yada klasörü buldugunuzda üzerine gelin ve secenekler menüsüne girin HİDE/UNHİDE yazan secenegi secin gizlemek istediginiz dosyanın simgesi deisecektir degistiyse o dosya artık gizlenmistir programı kapatabilirsiniz
gizlediginiz dosyayı tekrar görünür hale getirmek icin file explorerdeki anlattıgım yolu takip ederek gizlediginiz dosyanın üzerine gelin ve gene HİDE/UNHİDE secenegini secin dosyanız artık görülebilir...

Mehmet Abiden Alıntıdır ...
Banada Mehmet Abi vermişti :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: D€aDMaN, massacre944 ve emsalsiz2000

P®øƒєﻛﻛíøиαL

Üye
banada lazım :(

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Buldum Ben Mehmet Abiden İste Hemen Versin Sana da :)

seameer

seameer

Üye
s40 ların tamamı için geçerlimi? değilse varmı öyle bişey? link atsanız?

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Yok Arkadaşım Tamamı İçin Gecerli degil.

halo64100

Üye
6300

--------------- Ekleme ---------------

6300 göre uyımlu mu?

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Uyumlu Ama Bir Kac Ayar Yapman Gerek ...

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
eee hani bizlere _? bizede lazım bu pro!

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Paylaştım Programı...

ALİ57

Üye
promgamı baylaştım demişsin fakat ben neden indireceyimiz yeri göremedim lütfen yardımcı olurmusun

massacre944

Üye
bende göremedim linki?

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Alicim Programı S40 Java Destek'de Paylaştım Ama Sana Özel Olarak Mesaj'da Atarım...

seameer

seameer

Üye
teşekkürler =)

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim İşini Gördüyse ne Mutlu Bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt