Android'de Reklamlardan Bıktınız Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

androidsistem

Üye
    Konu Sahibi
Android'de Reklamlardan Bıktınız Mı?
Ücretsiz olarak indirdiğimiz Android uygulama, Android oyunlarda bulunan reklamları görmekten bıktınız mı? O zaman şimdi tanıtacağımız uygulama tam size göre. Uygulamanın amacı gereksiz olarak gösterilen ve istenmeyen reklamlardan kurtulmak.
Ücretsiz olarak bir oyun indiriyorsunuz, ne güzel oynuyorsunuz ve karşınıza TAK! diye bir reklam mı geliyor? O zaman konumuza da ki uygulamanızı indirmenizi tavsiye ederiz. Uygulamamızın adı: AdFree 0.7.7
Uygulama yapımcısının Uygulama hakkındaki tanıtım yazısı:
Android cihazlarınıza kurmuş olduğunuz ücretsiz uygulamalar, yapımcılarının kazanç sağlaması amacıyla reklam barındırabiliyor. Ancak bu reklamlar, uygulamaları kullanırken veya oyun oynarken konsantre bozabiliyor.
Tüm bunlar bir yana, reklam verileri internet üzerinden alındığı için bir miktar kontörünüz de gidebiliyor. Yalnızca Root edilmiş telefonlarda çalışan AdFree uygulaması, can sıkıcı reklamları engelleyebilmeniz için harika bir çözüm!
Android uygulamanın indirme linki:

• Beğen
Tepkiler: liman1, buminkan ve serif55

bodegas

bodegas

Üye
Bence süper bi uygulama marketin reklamlarından bıkmıştım :good:

serif55

serif55

Üye
teşekkürler dostum işe yarar inşallah ;)

androidsistem

Üye
    Konu Sahibi
yarıyor ben kullanıyorum şahsen :)

murat3702

murat3702

Üye
İse yaramıyor

KELGER

KELGER

Üye
işe yaramıyor çünkü htc wildfire s root olmuyor

androidsistem

Üye
    Konu Sahibi
belirttiğimiz gibi ROOT! Olmayan telefonda tabi ki işe yaramaz konuyu okursanız zaten anlarsınız arkadaşım.

baskurt85

Üye
yaw sistemmisin nesin. nerde root yazıyor ilk mesajda belirtmişmiş. bende araştıra araştıra buldum. yalnış bilgilendirme insanları!

androidsistem

Üye
    Konu Sahibi
ilk olarak okumanı bence geliştirmelisin arkadaşım! ya da CTRL F kombinasyonunu kullanmalısın yazıda Yalnızca Root edilmiş telefonlarda çalışan AdFree yazmakta!

Tirol07

Üye
paylaşım için teşekkürler ama program geliştiricileri bir çok programın reklam gelirleriyle işin devamını getiriyor arada bir tıklasak bir faydamız olmazmı? Örnek bu sitede paylaşım yapılıyor ve bir çok insan faydalanıyor peki bunu sağlayanların geliri nerden ? arasıra çıkarkende olsa tıklayalım kaybımız olmaz ;)

• Beğen
Tepkiler: _cep_

androidsistem

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yazıyı okumadan yorum atıyorlar sadece root yapılı tellerde geçerli diyorum ama.

h-i-v

Üye
arkadaşım telefonum vf 945 ve rootlu. ama bi türlü çalıştıramadım. reklamlar yinede çıkıyor ve oyun oynamamı engelliyor. özellikle 101 de. taş dahi çekmeme izin vermiyor. yapabilen varsa bi açıklarmı?

Anqer-X

Anqer-X

Üye
Samsung _g.s.2 deneyen varmı arkadaslar benim cihaz rootlu ama genede engelleeyee mıyorum rom versiyonumda 2.3.5..tir saygılar:vur:vur

h-i-v

Üye
Samsung _g.s.2 deneyen varmı arkadaslar benim cihaz rootlu ama genede engelleeyee mıyorum rom versiyonumda 2.3.5..tir saygılar:vur:vur
kardeş ben vf 945 de engellemeyi başardım ama bu defada o reklam çıkan yerin altındaki taş çek işle tuşları çalışmadı. ama reklam çıkmıyor.

muratvemine

muratvemine

Üye
Teşekkürler.Androidin hiç sevmediğim özelliğinden kurtuldum :D

hasisa

hasisa

Üye
bunun root edilmemiş teller için olanı yokmu

sedat_69

sedat_69

Üye
Kulaanimi anlaticak varmi

kapakli511

kapakli511

Üye
telefon rootlu ancak olmuyor ..

custave

custave

Üye
telefon rootlu ancak olmuyor ..

APK__

resimdeki tikleri yap sonra hosts indir yukle de sonra ok de cik telefenu ac kapat calişması lazım

jr_jamis

Üye
Gardas en basiti mobil veriyi kapat reklam melam olmaz

• Beğen
Tepkiler: mert2132

Üst Alt