Android'de Reklamlardan Bıktınız Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

ebasalih

Üye
Ücretsiz olarak indirdiğimiz Android uygulama, Android oyunlarda bulunan reklamları görmekten bıktınız mı? O zaman şimdi tanıtacağımız uygulama tam size göre. Uygulamanın amacı gereksiz olarak gösterilen ve istenmeyen reklamlardan kurtulmak.
Ücretsiz olarak bir oyun indiriyorsunuz, ne güzel oynuyorsunuz ve karşınıza TAK! diye bir reklam mı geliyor? O zaman konumuza da ki uygulamanızı indirmenizi tavsiye ederiz. Uygulamamızın adı: AdFree 0.7.7
Uygulama yapımcısının Uygulama hakkındaki tanıtım yazısı:
Android cihazlarınıza kurmuş olduğunuz ücretsiz uygulamalar, yapımcılarının kazanç sağlaması amacıyla reklam barındırabiliyor. Ancak bu reklamlar, uygulamaları kullanırken veya oyun oynarken konsantre bozabiliyor.
Tüm bunlar bir yana, reklam verileri internet üzerinden alındığı için bir miktar kontörünüz de gidebiliyor. Yalnızca Root edilmiş telefonlarda çalışan AdFree uygulaması, can sıkıcı reklamları engelleyebilmeniz için harika bir çözüm!
Android uygulamanın indirme linki:

File not available

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
işe yaramıyor çünkü htc wildfire s root olmuyor
Niye olmasın, tabiki Root yapılabiliyor. Ben Desire X imi Root ederken ( Hasoon's all in one root kit ) ile Root yapılan wildfire s videosundan yararlanmıştım. Net te ara bulursun.

KELGER

KELGER

Üye
Niye olmasın, tabiki Root yapılabiliyor. Ben Desire X imi Root ederken ( Hasoon's all in one root kit ) ile Root yapılan wildfire s videosundan yararlanmıştım. Net te ara bulursun.

kerdeş onu çok eskiden yazmıştım.
telefonu değiştireli 1 seneyi geçti.

deadhmachine

deadhmachine

Üye
:tsk:

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler

doganoglu66

doganoglu66

Üye
rootsuz telefonlar için reklam engelleme uygulaması yok mu ?

priv.boy

priv.boy

Üye
TEŞEKKÜRLER.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Linki günceller misin..

ufkraider

ufkraider

Üye
Linki güncellermisin tam aradığım uygulama