Haber Android 6.0 M Muffin(Marshmallow) Tanıtım Tarihim Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

eren3546

eren3546

Üye
doğru düzgün lolipop 5 kullanan yokken 6 nerden çıktı :)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
doğru düzgün lolipop 5 kullanan yokken 6 nerden çıktı :)
Nexus serileri ve OnePlus kullanıyorsa mesele yok ;) yeni versiyon gelebilir. Testi gecmiş, hatalar cözülmüş, yapılacak iş belli olmuş oluyor. :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Google saçmalamaya başladı güncelleme işini sadece Nexus serilerine verip işin içinden çıkıveriyor, Cyanogenmod kadar bile uğraşmıyor ne yaptığını sanıyorlar anlamış değilim. Daha piyasadaki çoğu cihaz 5.1 güncellemesini bile almamışken 6.0 hazırlığı yapıyorlar peki kitkat 512mb ramli telefonlarda çalışacak deniyordu , eski cihazlara neden güncelleme vermiyor bu Google? Açık kaynaklı ücretsiz bir işletim sistemi olabilir ancak bu işi firmaların elinden alması gerekir yoksa her cihaz sadece çıktığı andaki yazılımında stabil çalışıyor olacak... Mesela Z3'ün mis gibi giden şarjı lollipop ile berbat olması gibi..

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Google firmalara müdahale etmeli bence. Zorla güncelleme verdirmeli.

• Beğen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Arkadaşlar google android yapımcısı "kurucu" ve lider, lidere itaat edilmezse liderin umrunda olmaz
artık savaş başladı ortam cok karışacak tır.

Emre

Üye
Bu sürümle uygulamalar daha hızlı açılacakmış :ehe

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Arkadaşlar google android yapımcısı "kurucu" ve lider, lidere itaat edilmezse liderin umrunda olmaz
artık savaş başladı ortam cok karışacak tır.
Öyle anlatmışsın ki sanki dünya savaşı :D
Lidetr itaat edilmezse lider nasıl umursamaz bence tokadı basar lider ;)
Ayrıca nasıl karışacak?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bülent872

Bülent872

Üye
Google hata gidermek icin butun surumu degistiyor kimse daha duzgun Lolipop a gecmemisken M yi yayinlamak mantiksizlik olmus, hatalari lolipopa guncelleme getirerek cozebilir.

Lolipoptan gayet memnunum gelmesede olur geleceksede hazirim.

• Beğen
olcay 38

olcay 38

Üye
Bence Lollipop da 4.x.x serisi gibi olmali 5.2 M..... , 5.4 N...... , 5.5 O...... gibi olmali en azimdam cogu cihaz lollipop almis olur
(bence)

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
oguzxw

oguzxw

Üye
Benim S4 Mini 5.0 Alıcak Mı Diye Götümü Yırtıyordum Şimdi 6.0 Çıktı Anca Sony Güncelleme Verir Digerleri Yeni Telefon Çıkartır Artık...

• Beğen
Tepkiler: Bülent872 ve B.A.R.O.N

Emre

Üye
Benim S4 Mini 5.0 alıcak mı diye göt9mü yırtıyordum şimdi 6.0 çıktı anca Sony güncelleme verir diğerleri yeni telefon çıkartır artık...
daha almaz samsung o telefonu artık kullanmanı istemiyor :D

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
Hasand.

Hasand.

Üye
Google saçmalamaya başladı güncelleme işini sadece Nexus serilerine verip işin içinden çıkıveriyor, Cyanogenmod kadar bile uğraşmıyor ne yaptığını sanıyorlar anlamış değilim. Daha piyasadaki çoğu cihaz 5.1 güncellemesini bile almamışken 6.0 hazırlığı yapıyorlar peki kitkat 512mb ramli telefonlarda çalışacak deniyordu , eski cihazlara neden güncelleme vermiyor bu Google? Açık kaynaklı ücretsiz bir işletim sistemi olabilir ancak bu işi firmaların elinden alması gerekir yoksa her cihaz sadece çıktığı andaki yazılımında stabil çalışıyor olacak... Mesela Z3'ün mis gibi giden şarjı lollipop ile berbat olması gibi..
gayet iyi gidiyor z3 şarjı

Emre

Üye
en iyi OnePlus hergün güncelleme alıyor güncelleme meraklıları için güzel telefon :D

Peocawe

Peocawe

Üye
lollipop ios 7 gibi birşey oldu. Resmen ara sürüm yaptılar. :ehe Bence M, L sürümünün tam oturmuş hali olacaktır.