603 hard format bilen

Sponsorlu Bağlantılar

great14

great14

Üye
Arkadaşlar baya oluyor benim eski telefon 701 varken hard format atmıştım da herşey gitmişti flash atmayı bildiğim falan yok 1 hafta telefonu sadece öylesine kullandım daha sonra flash vb araştırdım ama bu sefer de telefon ölür diye cesaret edemedim fakat birşey olmuyor içiniz rahat olsun Hard format + flash yapın telefonunuza 1 ghz işlemci daha eklenmiş gibi oluyor bence en az 6 ayda bir flash gerekli telefonun kendine gelmesi için. (Flash işleminin benzeri olan suite'den yazılım yüklemek te aynı yere çıkıyor hard format atın sonra telfonu ovi suite modunda bğalayın suite'den yazılımı tekrar yükle gibi bi seçenek var oradan yükleyin sorunsuz cıvıl cıvıl bir telefonunuz olsun)

tetikci112

Üye
arkadaşlar bnde ilk aldığımda telefon wi-fi ile bağlanıodu sonra güncelleme yaptım şuan telefonum wifi ağlarını görüyo ama bağlanmıo bu format atsam düzelir mi ya da böyle bi sorunu olupta çözen var mı ?

BERATX

Üye
@Nokia 603 kardeş senin flash anlatımın çok güzel olmuş konuyu kavradım bayağı yapıyordum da fakat benim telefonum da 603 ama açılmadığı için usb'ye bağlıyamıyorum hard format atmaya çalışıyorum yukarda dediğiniz gibi basıyorum ama olmuyor çıldırcam yardımcı olun

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
dead flash atman gerekir arkadaşım

allstar_23

Üye
arkadaşlar acil bana biri yardım edebilir mi telefona flash atarken yanlışlıkla update softwareye tıkladım. telefonda türkçe dil gitti normal hard format attım olmadı ne yapabilirim acil yardım lütfennnn..

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardes menu+kamera+ses kisma tusudur. Kapaliyken dene acilana kadar basili tut atacaktir.

amedli2117

amedli2117

Üye
Bide Bunu Dene Kardeş,

Telefon Kapalı Olacak (Menü Tuşu+Kırmızı tuş+Kamera Tuşu+Ses Seviyesini indirme Tuşu) Bunlara hepsine Bir Anda Basacaksın. Taki Pin Kodu İsteyene Kadar

Not: Eğer Olmadıysa Tuşlara Daha Sıkı Bir Şekilde Basıp Öyle Dene Daha Doğrusu 1 kişinin Yardımıyla da Yapabilirsin.
allah razı olsun gerçekten oldu

Sniper0200

Sniper0200

Üye
Bide Bunu Dene Kardeş,

Telefon Kapalı Olacak (Menü Tuşu+Kırmızı tuş+Kamera Tuşu+Ses Seviyesini indirme Tuşu) Bunlara hepsine Bir Anda Basacaksın. Taki Pin Kodu İsteyene Kadar

Not: Eğer Olmadıysa Tuşlara Daha Sıkı Bir Şekilde Basıp Öyle Dene Daha Doğrusu 1 kişinin Yardımıyla da Yapabilirsin.

sağolasın kardeş sayende oldu :tşk:

Secret Light

Secret Light

Üye
Nasıl oluyo kardeş anlatırmısın ?

murat3390

Üye
Bide Bunu Dene Kardeş,

teşekkürler

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Kardeşim eğer mecbur değilsen Sakın Hard FOrmat ATmaaaa.. BEnde 603 e mecbur kaldım tel açılmıyordu Attıktan sonra ovi magza foto ve vıdeo duzenleyıcı fılan Hep silindi... Bir çok uygulama gıdıyor.. Eğer tel acılıyorsa Soft format at. Eğer acılmıyorsa hard format bu uygulamalar gıdecegınden ardına Flash At Yada Direk Flash at yapabilirsen
ben dün hard format attım. dediğin gibi ovi, haritalar, office uygulamaları vs. silindi. ama dert değil. cünkü nokia suite telefonu bağladığımda bütün hepsi yazılım indirmede cıktı. tek tuşla yükle yaparak uğraşmadan hallettim. pek sıkıntı olmuyor. sim kart ile hafıza kartı cıkarttın mı tamamdır :)

nokia 603

Üye
ben hard format attim ama hala unsigned uygulamalari yukleyebilir miyim

Üst Alt