603 hard format bilen

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında laplace06 tarafından paylaşıldı. Okunma: 17985 | Cevaplanma: 33

1. arkadaşlar 603 e hard format nasıl atılır başka forumlarda buldum ama olmuyor cevapla+Kamera+Reddet Snki eksik birşey var gibi ama bilen varsa deneyen cevap verirse teşekkürler

2. cevapla~kamera~reddet~açma kapama tuşlarına pin kodu gelene kadar basılı tut sonra ülke/bölge seçim ekranı geldiyse formatlanmıştır....

3. olmuyor arkadaşım deniyorum ama nafile
  4. tam olarak aynı anda hepsine basılı tuttuğuna kadar emin misin pin kodu gelene kadar açılır açılmaz çekme

----------Eklendi @ 22:20:42 ---------- Yazıldı @ 22:13:26 ----------

Reset nokia 603 | Reset Nokia phones
  5. evet kardeş bende çok uğraştım ama yapamadım üstelik yerli yabancı bütün forumları alt üst ettiğim halde
  6. n95 8gb formatı ve tüm s60v3rd telefon kapalıyken *3 ve yes tuşunu basılı tutarak tlf nu açın
  7. Bende bulamadım ve paylaşmak istediğim bazı problemler var 603'ümde sizde de varsa paylaşın lütfen
    1. Şebeke olduğu halde iletişim kesinlikle olmuyor (Günde en az bir kere) taa ki kapatıp açınca düzeliyor
    2. Sesi bazen hoparlörü patlamış gibi çıkıyor her gün illa ki yapıyor bunu da kapatıp açınca düzeliyor
    3. Donup kalıyor bazen hiç tepki vermiyor yine reset ile düzeliyor

bu sebeplerden ötürü format atmak istiyorum ben ya siz?
  8. Bende N8 var bende ona hard format attım fakat bu safer ovi mağaza programı gitti
  9. Bide Bunu Dene Kardeş,

Telefon Kapalı Olacak (Menü Tuşu+Kırmızı tuş+Kamera Tuşu+Ses Seviyesini indirme Tuşu) Bunlara hepsine Bir Anda Basacaksın. Taki Pin Kodu İsteyene Kadar

Not: Eğer Olmadıysa Tuşlara Daha Sıkı Bir Şekilde Basıp Öyle Dene Daha Doğrusu 1 kişinin Yardımıyla da Yapabilirsin.
    Rıdvan4, amedli2117 ve cengiz_kurt bunu beğendi.
  10. kısa bir yol daha var tel acıkken tüm uygulamarı kapat güvenlik kodunu diliyorsan sunu yap *#7370# fafıza kartı haric hepsi silinir
  11. hard format son çare olarak yapılmalı
  12. Kardeşim eğer mecbur değilsen Sakın Hard FOrmat ATmaaaa.. BEnde 603 e mecbur kaldım tel açılmıyordu Attıktan sonra ovi magza foto ve vıdeo duzenleyıcı fılan Hep silindi... Bir çok uygulama gıdıyor.. Eğer tel acılıyorsa Soft format at. Eğer acılmıyorsa hard format bu uygulamalar gıdecegınden ardına Flash At Yada Direk Flash at yapabilirsen
  13. Kardeşşş Çok sağolasın :)
  14. kardeş eyw ya bende denedim oldu valla acay,p sevindim allah razı olsun ...
  15. Sana ben gurban olurummmmmmmmmmm :)))
  16. Hard format attıktan sonra mağaza vb. uygulamalar gidiyor diyenler format attıktan sonra Nokia Suite'den Belle'yi tekrar yükleyin uygulamalar geri geliyor. Ben öyle çözdüm sorunu.
  17. aynen.
  18. benim telefonumda mesajları göndermiyordu giden kutusundan kendim göndermek zorunda kalıyordum en sonunda veri sil ve geri yükle dedim telefon kafayı yedi açılmadı bende aldığım yere götürdüm bugün artık 1 aya anca gelir heralde :(
  19. Microsoft apps uygulamasını kurdunuz herhalde :d: Bende aynı sorundan (mesaj ve eposta) hard format ve flash attım süper oldu. Mesaj probleminin çözümü flash atmaktaaa iletişim, hoparlör ve donup kalma gibi sorunlar asla yok..
    nokia 603 bunu beğendi.
  20. kardeş bende denedim telefon kapandı ama açılması çok uzun sürüyor nedenini bilen varmı ??
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. nokia 603 hard format

,
  2. nokia 603 format

,
  3. nokia 603 format atma

,
  4. nokia 603 hard format nasıl atılır,
  5. 603 hard format,
  6. nokia 603 format atma şifresi,
  7. nokia s 603 format