Telefon Tavsiyesi 5000 - 7500 TL telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

tekteker057

Üye
    Konu Sahibi
5000 - 7500 TL telefon önerisi
7500 TL bütçe var ama hangi telefonu alacağıma karar vermedim.

Huawei Nova Y70 veya Huawei Nova Y90 düşünüyorum. Bu aralıktaki bütçe için daha iyi bir telefon varsa önerinizi bekliyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Markadan Uzak Dururdum Açıkcası. O Bütçe ile Samsung 6 8 Gb Ramlı Cihazları Rahatlıkla Alınabilir :oke:

• Beğen
Tepkiler: tekteker057

Onur7934

Üye
google servislerini kullanacaksan alma,google olmadan devam ederim diyorsan huawei alabilirsin.Xiaomi samsung gibi markalara da bak

jojo_va

jojo_va

Üye
Xiaomi redmi note 9 pro olabilir, azıcık bütçe arttırımı ile 10 pro ve 11 pro da bakabilirsin.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Samsung
M serisi
A serisi
alıanabilir.Diğer markaların açıkçası bu fiyat segmenti ürünleri pek sağlıklı olmuyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
niye Google yok diye mi
sırf bundan ötürü yine huawei alırdım da
yerli değil
Mesaj birleştirildi:

google olmadan devam ederim
ama ilk tercihim yerli ve ucuz olması
5000 ₺ de bi telefona verilmez ki
Panpi Dünya Devleri Adamlar. Bak Başı Çekiyordu Çektiler Fişini.Şimdide Kendine Has Uygulama Marketi Kurdu :D En Son Yaptırımlar Hafifletilmişti Ama 2.Nokia Vakası Olmasına Gerek Yok Bence. En İyisi Almamak Samsun İyidir İyi Hem Yazılım Hem Destek Hem Garanti Konusunda Muhatap Olur Karşinda. Benden Çok Yedek Parçada Sorun Yaşamadın Heralde :D En Son Adamları Icraya Vermiştim

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
olmaz niye diye sorcak olursan
arkasında Çin var
nokıa dediğin kendini googleye ...
ipleri googlın elinde hatta biri it tasma takılmış rasmanın sahibide ameriga da аnladın sen
Mesaj birleştirildi:

samsuna hiç gitmedim
iyi olup olmadığını bilemem
Zaten Gitme Felaket Yer. 55 Plaka Görürsen Kaç Trafikte :ah Ne Zaman Köye Gitsem O Samsundan Geçene Kadar Sinir Küpü Oluyorum :stres:

Çinliler Kardeşimizdir Kaldır Kaldır Neyse

• Beğen
Tepkiler: gonyalı