Alınık 3G'li Nokia Telefon Önerisi istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
3G'li Nokia Telefon Önerisi istiyorum.
Yeni bir Nokia telefon alacağım. Telefonda 3G olsun ve işletim sistemi S40 olsun ve s40'ın son sürümü olan s40v6 olsun. 3G'li olmasını istememin sebebi interneti hizli olmalı 2G nin hızı orta seviye. Ve 2G ile 3Gnin hızı arasında ne kadar fark var? Aralarındaki fark önemsiz ve az ise alacağım telefon 2Glide olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Elinizde 3G'li ve S40v6 isletim sistemli Nokia varsa satabilirsiniz ve takas edebilirim.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yeni bir Nokia telefon alacağım. Telefonda 3G olsun ve işletim sistemi S40 olsun ve s40'ın son sürümü olan s40v6 olsun. 3G'li olmasını istememin sebebi interneti hizli olmalı 2G nin hızı orta seviye. Ve 2G ile 3Gnin hızı arasında ne kadar fark var? Aralarındaki fark önemsiz ve az ise alacağım telefon 2Glide olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Elinizde 3G'li ve S40v6 isletim sistemli Nokia varsa satabilirsiniz ve takas edebilirim.
Çok fark var arada hız olarak 3G 720 p video açar görüntülü arama yaptırır. C5 önerimdir

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Çok fark var arada hız olarak 3G 720 p video açar görüntülü arama yaptırır. C5 önerimdir

Ama C5 S40 değil
Zamanında kullanmıştım çok güzeldi S40 olsa alirdim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ama C5 S40 değil
Zamanında kullanmıştım çok güzeldi S40 olsa alirdim
S60 daha iyi. Daha güçlü işlemci daha fazla ram . Ayrıca java zaten içinde mevcut . Sis ile yazılan uygulamalar daha fazla . Google maps halen çalışıyor navigasyon bile kullanırsın . Wifi var mı ? S40'ta C3-01 klavyeli olanı vardı.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
S60 daha iyi. Daha güçlü işlemci daha fazla ram . Ayrıca java zaten içinde mevcut . Sis ile yazılan uygulamalar daha fazla . Google maps halen çalışıyor navigasyon bile kullanırsın . Wifi var mı ? S40'ta C3-01 klavyeli olanı vardı.
C3-01 600 TL ama
Mesaj birleştirildi:

Bide 2G EDGE bağlantısı ile 3G GPRS bağlantısı arasındaki hız farkı ne? Eğer aynıysa yada küçük farklar varsa 2g li telefon alcam c3-00 x2-01 x2-00 6303 vb. gibi telefonlar.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Nokia e72 iyidir. Wifi da var.

• Düşünceli
Tepkiler: XXXturi01
Hasand.

Hasand.

Üye
X3-01
C3-01
Nokia asha 303 bu cihazlar symbian s40 ve dokunmatik tuşlu wifili bir cihaz tavisye ederim

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
C3-01 600 TL ama
Mesaj birleştirildi:

Bide 2G EDGE bağlantısı ile 3G GPRS bağlantısı arasındaki hız farkı ne? Eğer aynıysa yada küçük farklar varsa 2g li telefon alcam c3-00 x2-01 x2-00 6303 vb. gibi telefonlar.
Hız farkı çok . 300 kb/s nerede 7.2 mb/s nerede?

cyborg78

cyborg78

Üye
ucuz telefon kalmadı, 600 700 tl bakmıycan , sonuçta eski model telefon, sağlam olsun yeterki.

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Aklımda x3-02 c3-01 Asha 303 gibi dokunmatik tuşlu modeller var bunlar baya iyi çok güzeller ama Nokia'nın S40 telefonlarından son çıkanlardan olduğu için birçok şeye desteği olmaz. C2-02 var elimde 2012 çıkışlı çoğu Nokia ile ilgili program veya sitelerde son çıkan S40lardan olduğu için c2-02yle ilgili bişey yok. Ayrıca oyun uygulama dokunmatik desteği çok az. Ben tuşlu bir S40 yada Symbian alacağım. C2-01 6303 bu ikisini alabilirim belki.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bence s60v3 almanız daha yerinde olur. Zira bütün s40 uygulamalarını ve s60v3 uygulamalarını da kullanabilirsiniz bu sayede. Ben e72 n86 e71 gibi telefonları tavsiye ederim. Kendim kullandığım için öneriyorum. Ben 6 yıl kullandım bu telefonları.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Aklın varsa S60 al

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
C6-01 :yuru

• Düşünceli
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Tamam anlaşıldı. Telefoncuda gördüklerimden alcam. C2-01 ve 5800 alcam. C2-01 400 TL falandı herhalde. 5800 ise Samsung Galaxy Trend Plus ile takas edeceğim üstüne 150 TL verip.

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
konu kapansın. 400 tlye telefoncudan c2-01 aldım. adamda 400 tlye e6 ve diğer symbian telefonlar vardı ama onların sorunları vardı açmıyordu bazıtuşlar basmıyor ve kozmetiği o kadar kötüydüki telefon kullanılmaz halde idi. öyle olasa symbian telefonları adamın symbian alırdım. adamda c3-00 bir suru vardı ama onlarda sorunluydu. tek sorunsuz c2-01di. adam yanında 2gb hafıza kartı ve 600mAH Ferro marka kalitesiz BL-5C batarya verdi. şuan elimde 1 tane bl 4c ve 2 tan bl 5c batarya var onları kullanırım. birde c2yi almadan 1 ay önce rüyamda o telefoncuda x3-02 satıldığını görmüştüm ve c2yi almaya gittiğimde satıyordu rüyadan önce adam satmıyordu elinde yoktu çok garip hayatımın bütün şansını rüyanın gerçekleşmesinde kullandım:zong:
c2-01 baya iyi telefon 3g var 3g ile internet baya hızlı rtsp akışında kasma falanda yok 3.2 mp kaliteli foto ve video çekim yapan kamera var microusbden şarj olabiliyor. eksileri ise ekran küçük ve 2011 çıkışlı olduğu için pek destek yok.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
1 ay önce rüyamda o telefoncuda x3-02 satıldığını görmüştüm ve c2yi almaya gittiğimde satıyordu rüyadan önce adam satmıyordu elinde yoktu çok garip hayatımın bütün şansını rüyanın gerçekleşmesinde kullandım:zong:
Rüya gelecekten haber verebilir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tamam anlaşıldı. Telefoncuda gördüklerimden alcam. C2-01 ve 5800 alcam. C2-01 400 TL falandı herhalde. 5800 ise Samsung Galaxy Trend Plus ile takas edeceğim üstüne 150 TL verip.
O anna - belle sürümü
Ve benim telefonum😍💖
tipsiz telefon sevmedim gitti o cihazi. 701 favorım.

2g iler aralarında fark var. hız farkı var en azından. 2g bnin şu avantajı var her yerde çeker dağ bayır. diğer türlü 2g 3g arasında geçiş esnasında hat gider gelir fakat 3 g baya hızlı. o telefonlarda bunu çok anlamayabilirsin ama ciddi fark var

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Telefonu 2g de kullandığımda gprs mi internet mi ne açılmıyordu koca telefon da denemiştim tam hatırlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt