Alınık 3G'li Nokia Telefon Önerisi istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefonu 2g de kullandığımda gprs mi internet mi ne açılmıyordu koca telefon da denemiştim tam hatırlamıyorum
hepsi açılır ama sümüklü böcek hızında internete girersin. 2G de internet,gps e telefon görüşmesi yapabilirsin. tek fark şu örnek veriyorum 2G de hem navigasyon hemde görüşmeye yapamayabilirsin. fakat 3G de hem navigasyon hemde konuşma vs yapabilirsin. sms atabilirsin bu tarz bant farkları var. söyle düşünün G ne kadar artarsa hız ve işlem limitiniz artar. mesela bazen dikkat edin 4G açıkken mobil veri üzerinden akış sağlayabilirsiniz. bazen 3G ye dşüyor o zaman dolaşım yaptırmaz gibi gibi gibi işte

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
tipsiz telefon sevmedim gitti o cihazi. 701 favorım.

2g iler aralarında fark var. hız farkı var en azından. 2g bnin şu avantajı var her yerde çeker dağ bayır. diğer türlü 2g 3g arasında geçiş esnasında hat gider gelir fakat 3 g baya hızlı. o telefonlarda bunu çok anlamayabilirsin ama ciddi fark var
c2-01den 3g gprs bağlantısı ile internet çok iyi. cidden çok hızlıymış. 2gde internet radyosu açtım takılma oldu 3g ise sorunsuz takılmasız oldu. rtspde ise 3g hiç sorun çıkarmıyor sadece biraz göze çarpmayan kasmalar oluyor

Üst Alt