444 14 44 Telefon Numarası

Sponsorlu Bağlantılar

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
hiç o numarayı arayıp mesajı dinledinizmi? Ancak konu açın o numara türk telekoma ayit ayrıca 444 lü numaraları herkez alamıyor onlar özel numaralar kurumsal şirketlere veriliyor sadece bankalar, oparatörler, seyehat firmaları vs gibi
Orasında haklı olabilirsiniz. Evet dinledim ve eve faturaların mail olarak gelip gelmemesini isteyip istemediğim soruldu.Tersledim açıkçası..
Yalnız işin ilginç tarafı bu şahıs ya ad kurum gün içerisinde tam 4 kere aradı. Bu kadar umursar yapıda bir kurum olduklarını düşünmüyorum şaşırdık açıkçası. Ek olarak buyrun :

cardanadam

cardanadam

Üye

Orasında haklı olabilirsiniz. Evet dinledim ve eve faturaların mail olarak gelip gelmemesini isteyip istemediğim soruldu.Tersledim açıkçası..
Yalnız işin ilginç tarafı bu şahıs ya ad kurum gün içerisinde tam 4 kere aradı. Bu kadar umursar yapıda bir kurum olduklarını düşünmüyorum şaşırdık açıkçası. Ek olarak buyrun :

verdiğin linklerden birtanesi zaten ttnet ikincisi birinin yazdığı yazı ve en altta burada verilen bilgiler gerçek değildir diyor ayrıca 4441444 numarası birtane yani ikitane aynı mumaradan olamaz hatta imkansız bir şey ayrıca şifrenizi kesinlikle ve kesinlikle kimseye söylemeyin vermeyin veya bir yere yazmayın kredi kartı bilgilerinizi siz istemediğiniz sürece kimse alamaz ben kredi kartı bilgisi vermek istemiyorum deme hakkınız var şu anda türk telekomun yasal e fatura diye kampanyası var yani mail adresini kaydettiriyorsun faturaların o adrese geliyor ama kart bilgisi şifre gibi bilgiler istenmiyor sadece bilgilerin teyidi için isim soyisim doğum tarihi birde istenirse kimlik numarası onun haricinde başka bir bilgi istenmez saygılar

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Alan kodlarını farklı alabilirler ; siz yine de temkinli ounuz

Üst Alt