444 14 44 Telefon Numarası

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ' KalendeR ' tarafından paylaşıldı. Okunma: 7691 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Bu numara Türk Telekom' un numaralarındandır. Sizleri son dönemler arayıp faturalarınızın internet üzerinden gelip gelemeyeceğini öğrenmek isterler. Bunların yanı sıra bu ve bu numaraya paralel ya hut bu numaradan uzak bir telefon numarasından arayıp size kendilerini TT gibi tanıtanlar olabilir. Sakın onlara kimlik bilgileriniz ve kart numaralarınızı vermeyin.
    Revengeful, SHS ve L-LumieRe bunu beğendi.

2. bilgilendirme için :tşk:

3. :tşk: bilgi için
  4. Rica ederim beyler
    SHS bunu beğendi.
  5. tesekkurler daha dikkatli oluruz
  6. Bilgi için teşekkürler. Merak ettim ne için ve ne tür bilgileri istiyorlar.
  7. iyi de bu tt nin numarası diye biliyorum:D
  8. ''kişisel bilgilerinizle birlikte kimlik bilgileriniz ve ve kart bilgilerinizi sakın ola vermeyin''
  9. o isimle aradıkları da oluyor. Az önce bir akrabamın başına geldi ve nette araştırdğımda bu dertten muzdarip onlarca insanı gördüm.Sizleri de bilgilendireyim dedim
    greenmile bunu beğendi.
  10. Sağolasın dostum eyvallah ;)
    ' KalendeR ' bunu beğendi.
  11. Bilgilendirme için teşekkürler :)
  12. Sağolsin dostum..
  13. ellerin dert görmesin
  14. :tşk: Eğer beni ararsa ayvayı yedi sülalesini düz ederim :ehe
  15. Ek bilgi : Bu numara az önce tekrar aradı ve bir bayan ev telefon faturalarının net üzerinden gelip gelmemesi hakkında benden görüş aldı. (TT dahilinde) Hiçbir bilgi sormasına izin vermeden reddedim. Belki niyetleri kötü değildir ; ama araştırdığım kadarıyla bu numara üzerinden başka şahıslar kandırma yoluna gidebiliyor
  16. hiç o numarayı arayıp mesajı dinledinizmi? Ancak konu açın o numara türk telekoma ayit ayrıca 444 lü numaraları herkez alamıyor onlar özel numaralar kurumsal şirketlere veriliyor sadece bankalar, oparatörler, seyehat firmaları vs gibi
  17. bilgilendirme için teşekkürler
  18. teşekkürler
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.