4.1 güncellemesi şu marka ve modellere gelicek:;

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kefelon

Üye
Yha S e 4.0 güncellemesi gelmedi 4.1 mi gelcek :D keşke samsung acısada bize bi 4.0 güncellemesi yayınlasa :( custom rom larla uğraşmak istemiyorum....

avcitalip

avcitalip

Üye
galaxy s e 4 bile gelmediki resmi olarak...

s2 4.0.4 türkiye resmi dağıtımıda halen olmuş değil hergün bakmaktan gına geldi.4.0.3 te bazı sorunlar var..

4.0.4 te o sorunların sadece bazıları düzeliyor :oke: ben note 4.0.4 kurmuştum o hani rehbere geç girme sorunu varya bazen yapıyor bunu farkettin mi bilmiyorum 4.0.4 te halan daha o sorun var yani düzeltilmemiş

galaxy s e bence gelir çünkü ICS çıkartmamalarının nedeni sistemin yetersizliğiydi ama jelly bean ın öyle bir sorunu yok sony bile 2011 xperia ailesine jb verecek galaxy s e vermemesi bence samsung galaxy s kullanıcılarının tepkisine olur yani :ehe

ama şunuda belirtiyim eğer galaxy s e jelly bean gelmezse samsung galaxy s in desteğini kesmiş demektir sudan sebeplerle geçiştirirler orası ayrı :oke:

-Galaxy SII
-Galaxy SIII
-Galaxy Note
-Galaxy Note II

cihazlarının 4.1 Jelly Bean güncellemesini alacağı kesin bu yılın 4. çeyreğinde çıkacak deniliyor hatta :oke:

TheMadness

TheMadness

Üye
Galaxy S'e gelebilir.

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Samsung oyle bir firma ki kullaniciyi onemsemiyo her seyi kendi kafasina gore yapio donanimi yeten cihazlara bile guncelleme vermio bidakine samsung almicam gidicem xperia alacagim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt