Telefon Tavsiyesi 1000 Tl ye En Alınası Cihazlar

Sponsorlu Bağlantılar

3onur5

3onur5

Üye

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sony xperia S e bak derim. 32 gb hafıza 340ppi ekran 1.7 Ghz çift çekirdekli işlemci ve kamerada sony kalitesi var

TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
Konuyu baştan itibaren okuyamadım ama Ascend G7 tavsiye edebilirim o fiyata en iyi batarya performansı veriri.Oyun olarak full ayarda oynayacam diye takıntın yoksa uyumlu olan bütün oyunları oynayabilirsin.Kamerası da o fiyatta ki en iyi kamera sanırım.Ya da bütçeyi biraz arttırabilirsen Zenfone 2 alabilirsin lâkin bataryası bir günü zor çıkartır.

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu baştan itibaren okuyamadım ama Ascend G7 tavsiye edebilirim o fiyata en iyi batarya performansı veriri.Oyun olarak fu ll ayarda oynayacam diye takıntın yoksa uyumlu olan bütün oyunları oynayabilirsin.Kamerası da o fiyatta ki en iyi kamera sanırım.Ya da bütçeyi biraz arttırabilirsen Zenfone 2 alabilirsin lâkin bataryası bir günü zor çıkartır.
Yok hocam öyle bi takıntım hatta düşük ayar severim ben :)

TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
O zaman G7 tavsiye ederim.Pişman olmazsın [emoji106]

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
2016 da nokia tekrar piyasaya girecekmis en iyisi sen onu bekle belki şöyle 3310 gibi efsane akıllı telefon yaparlar

Polymath

Polymath

Üye
G7 kullanıyorum batarya efsane. Lolipop eylulde gelecek bir o sıkıntısı var.. Baskada kasa kalitesi kamera hersey seni memnun eder.

G7 olmadi sony m4 aqua dusunmelisin.. İkiside memnun eder..

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
G7 kullanıyorum batarya efsane. Lolipop eylulde gelecek bir o sıkıntısı var.. Baskada kasa kalitesi kamera hersey seni memnun eder.

G7 olmadi sony m4 aqua dusunmelisin.. İkiside memnun eder..
Hocam zaten o kadar güncelleme taraftarı değilim 64 bit olayı için yoksa annemin e7 sine güncelleme geldi güncelledik çok iyi olan batarya vasatlaştı
2016 da nokia tekrar piyasaya girecekmis en iyisi sen onu bekle belki şöyle 3310 gibi efsane akıllı telefon yaparlar
Hocam yıl 2015 nokia 603 kullanıyorum aslında süper ötesiydi ama ne olduysa birden oldu artık götürmüyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Hocam yıl 2015 nokia 603 kullanıyorum aslında süper ötesiydi ama ne olduysa birden oldu artık götürmüyor[/QUOTE]
Bende 6230i var youtube video oynatma , facebook uygulaması var internet kalitesi de iyi fakat bir gün rahmetli olacak şimdiden araştırmalara başladım. Telefonuna yazılım yükleyebilirsen belki sorun düzelebilir

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yıl 2015 nokia 603 kullanıyorum aslında süper ötesiydi ama ne olduysa birden oldu artık götürmüyor
Bende 6230i var youtube video oynatma , facebook uygulaması var internet kalitesi de iyi fakat bir gün rahmetli olacak şimdiden araştırmalara başladım. Telefonuna yazılım yükleyebilirsen belki sorun düzelebilir[/QUOTE]
Valla bayram sonu alacağım için gerek yok

MaxipmaN

Üye
ikinci el note2 600-700 dür herhal

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Bir sorum daha olacak win 10 alınır mı bir de zenfone 2 z550ml mi 2gb ram 16gb hafıza 1.8 ghz mi g2 32gb mı

baskahmet

baskahmet

Üye
G2 32gb kesinlikle
Aliosan zenfone 2 nin 4 gb ramli modelini al

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
O paraya alınabilecek en iyi cihaz lumia 640 XL, her konuda işine yarar..
Ayrıca Yine Lumia 735...
İncelemenizde yarar var, şu anda deneme sürümü olup yakında yayınlanacak olan Windows 10 Mobile işletim sistemini üzerine kurunca harika olur..
Alıp ta beğenmezseniz ben burdayım..

Emre

Üye
g2, g7, gm4g, meizu

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
O paraya alınabilecek en iyi cihaz lumia 640 XL, her konuda işine yarar..
Ayrıca Yine Lumia 735...
İncelemenizde yarar var, şu anda deneme sürümü olup yakında yayınlanacak olan Windows 10 Mobile işletim sistemini üzerine kurunca harika olur..
Alıp ta beğenmezseniz ben burdayım..
Hocam win 10 u çok beğendim özellikle dışarıdan uygulama yükleme gelecek değil mi gerçi şimdide win 10 la arasında kaldım

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bütçe max 1150 meizu m1 note mu lg g2 mi

byAndroid

byAndroid

Üye
Meizu m1 note. Ama çok tartışılır. Lg g2 de olabilir

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
150 koy c4 al .