Telefon Tavsiyesi 1000 Tl ye En Alınası Cihazlar

Sponsorlu Bağlantılar

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
yanında taşımak zor gelmeyecekse işini görür ama bataryayı öldürüyo harici şarj cihazları

yanında taşımak zor gelmeyecekse işini görür ama bataryayı öldürüyo harici şarj cihazları
Bunu öğrendiğim iyi oldu nasıl öldürüyor ki aydınlatırsan hocam sevinirim

Buğra

Buğra

Admin
LG G2 32GB paralel ithalat al 1050 lira felan

3onur5

3onur5

Üye
Bunu öğrendiğim iyi oldu nasıl öldürüyor ki aydınlatırsan hocam sevinirim

şarj edeceğiniz telefonun bataryası taşınabilir şarj cihazınınkinden az olması gerekiyo (mah değeri) en az 2 defa fulleyecek şekilde birde kaliteli olması lazım zarar vermemesi için

xperia Z telefonumun şarjlı kılıfı vardı ebayden almıştım telefonu 2 defa dolduruyodu ama cıkardıktan sonra telefonun şarjı hemen bitiyordu aynı şey iphone 5 imdede oldu prizden şarj ederken cihazın şarjı daha fazla gidiyor taşınıabilirden edince kullandıgım zaman daha çabuk bitiyor

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
şarj edeceğiniz telefonun bataryası taşınabilir şarj cihazınınkinden az olması gerekiyo (mah değeri) en az 2 defa fulleyecek şekilde birde kaliteli olması lazım zarar vermemesi için

xperia Z telefonumun şarjlı kılıfı vardı ebayden almıştım telefonu 2 defa dolduruyodu ama cıkardıktan sonra telefonun şarjı hemen bitiyordu aynı şey iphone 5 imdede oldu prizden şarj ederken cihazın şarjı daha fazla gidiyor taşınıabilirden edince kullandıgım zaman daha çabuk bitiyor
Teşekkürler hocam 603 ümün batarya ömrü dolmak üzereydi powerbankle şarj edince baya çabuk bitti bu arada kliksada g2 buldum 1100 e çıkabikirsem önerir misiniz

3onur5

3onur5

Üye
Teşekkürler hocam 603 ümün batarya ömrü dolmak üzereydi powerbankle şarj edince baya çabuk bitti bu arada kliksada g2 buldum 1100 e çıkabikirsem önerir misiniz
g2 iyidir arkadaşa 2 ay önce tavsiye ettim 32 gb lığını aldı çokta memnun geçen gün telefonu inceleme şansım oldu çokta stabil kasma falanda olmuyor şarjıda 1 günü çıkarıyormuş tavsiye ederim lgg2 32 gb yi

Polymath

Polymath

Üye
Huawei g7 kamera , batarya, kasa kalitesi icin oneririm. Oyun için onermem. Oyunlari orta ayarda oynatıyor. Samsung a5le donanim ayni. Performans farki olmaz fazla..

abandonware

abandonware

Üye
Asus zenfone 2 derim

Son düzenleme:
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Hem bütçen açısından hem de pil açısından size önereceğim telefon Lumia 640 XL modelidir.
şu an internet sitelerinde satışta.. Fiyatı : 900.- TL , 100.-TL de cebinizde kalsın.

Buğra

Buğra

Admin
Meizu M1 Note al kesinlikle yeni girecek piyasaya az bekle 800-850 arası

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bütçem düştü bazı sebeplerden dolayı min 400 max 700-800 2.el önerilerine de açığım :(

abandonware

abandonware

Üye
2. El için bi sahibinden.com a bakıp fikir edin derim. Galaxy s4 ler falan oldukça uygun 2. Elde

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
2. El için bi sahibinden.com a bakıp fikir edin derim. Galaxy s4 ler falan oldukça uygun 2. Elde
Evet ama çok kasılır diye tercih etmiyorum one m7 var o da pil çok çok kötü g2 ler aşıyo beni heralde gm 4g ye çıkıyo kapılar

abandonware

abandonware

Üye
Evet ama çok kasılır diye tercih etmiyorum one m7 var o da pil çok çok kötü g2 ler aşıyo beni heralde gm 4g ye çıkıyo kapılar
Kasılır dan kastın nedir? Cihaz kasiyor anlamında mi dedin? Cihaza CM ROM yuklersin yağ gibi akar

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Kasılır dan kastın nedir? Cihaz kasiyor anlamında mi dedin? Cihaza CM ROM yuklersin yağ gibi akar
CM ayrı canım evet cihazın kasılmasından bahsetmiştim
Başka önerileri olan var mı ikinci el sıfır farketmez

• Beğen
Tepkiler: abandonware