%100 YOUTUBE ve diğer tüm yasaklı sitelere girme yöntemi+FACEBOOK video izleme!(5800 DENENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

allyil

Üye
arkadaşlar skyfire ı telefonuma attım yüklemeye çalıştığımda ise "işlem başlatılamıyor yükleyici zaten kullanıyor." diyo telefonu kapattım açtım yine olmadı böyle sorun yaşayan arkadaşlar yazabilirmi.

egenokia

egenokia

Üye
ya arkadaşlar konu youtubea girmekten acılmışken. bn 1 senedir fln dnsim deişik olarak youtube ve diğer sitelere giriyorum. bu hafta basından beri youtubea giremiyorum. diğer siteler hala çalısıo.
sizinde başınıza geldi mi?
kucuk bi arastırma yaptım bi cok kişinn basına gelmiş bu. turk telekom bişiler yapmış bu hale gelmişiz.
siz nasıl veya hangi numarayla giryosunz yotubea?

gztp_35

Üye
tşkler

sonce32

Üye
Arkadaşlar wlan ağına bağlıyken o ayarlara ben giremiyoprum erişim numarası şu anda kullanılıyor yazısı çıkıyor ağı kopardığım zamanda DNS ayarları çıkmıyor ne youtube girebiliyorum nede face te video izleyebiliyorum bi yardım lütfen

llakin1907

llakin1907

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar wlan ağına bağlıyken o ayarlara ben giremiyoprum erişim numarası şu anda kullanılıyor yazısı çıkıyor ağı kopardığım zamanda DNS ayarları çıkmıyor ne youtube girebiliyorum nede face te video izleyebiliyorum bi yardım lütfen

verdiğim skyfire programını kur dns değiştirmene gerek kalmıyormuş...

oda_yalann

Üye
teşekkürler

llakin1907

llakin1907

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
inş işe yarar skyfirede siteler açılıyor ama skyfire hiç iyi değil bence o yüzden kullanmıyorum

mrchakal3

mrchakal3

Üye
1 ay sonra çok problem yaratır bunu kullanmayın derim ama eline sağlık Skyfire kullanın!

KaranlıƘ Ƈoƈuq

KaranlıƘ Ƈoƈuq

Üye
sağol +rep

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
evet skyfire kullanın bncede yinede teşekkürler emeğe saygı :oke:

SavinMe

SavinMe

Üye
1 temmuzdan snra skyfire mi kaldı türkiyede ya :ehe

asahin67

Üye
emeğin için teşekkürler kardeş sizlerde olmasanız ne yapardık bilmiyorum,saolun eksik olmayın

hcbkaya

Üye
naber

t5954

Üye
kardeş bu skyfire.com dan nasıl indircez ya site ingilizce ?

seven1

Üye
tesekurler

huseyingeyikci

Üye
işyerinde facebook yasaklandı, yeniden facebookumu istiyorum nasıl girebilirim :):hmmm

Üst Alt