%100 YOUTUBE ve diğer tüm yasaklı sitelere girme yöntemi+FACEBOOK video izleme!(5800 DENENDİ)

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında llakin1907 tarafından paylaşıldı. Okunma: 28022 | Cevaplanma: 39

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Bir çok dns adresi ip adresi verildi uğraştım bir türlü yapamadım fakat şimdi buldum nasıl olacağını ve sizlerle paylaşıyorum 23.01.2010 yani bugün denedim ve sorunsuz çalışıyor facebooktan,youtube dan videolar rahatlıkla izlenebiliyor...

İlk olarak bir wireless ağımıza bağlandıktan sonra bağlantı ya giriyoruz ordan hedeflere giriyoruz interneti seçiyoruz kullanacağımız ağın üstüne gelip seçenekler düzenle diyoruz sonra seçenekler gelişmiş ayarlara girip ipv4 ayarlarına giriyoruz ordan dns adreslerine giriyoruz:​

birincil dns adresi 4.2.2.1
    ikincil dns adresi 4.2.2.5

aynen bu şekilde ayarlayıp tamam diyip çıkıyoruz.

şimdi geldik işin program kısmına
    www.skyfire.com a girip ordan telefonumuza uygun olan sürümünü indiriyoruz telefonumuza kuruyoruz.örneğin 5800 için Touchscreen(5th Edition - Beta) yı seçiyoruz ve pc ye indirdikten sonra telefonumuza ovi suite aracılığıyla kutup normal bilgisayardan girer gibi youtube a facebooka girip videoları izleyebiliyoruz...

NOT: Arkadaşlar skyfire dan videoları izlemekte sorun yaşayabilirsiniz çünkü takılmalar oluyor http://www.maxicep.com/uyeler/uye-189304/bursacity/ arkadaşımızın verdiği program sayesinde rahatlıkla ve donma sorunu olmadan izleyebilirsiniz fakat tabi ki önce dns ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor...

http://www.maxicep.com/attachments/33931d1258839318/
    Paylaşmak güzeldir!:oke:

2. güzel bilgi

3. önemli değil :)
  4. Hocam eyvallah..:yuru.
  5. Şimdi deniyorum olursa teşekkürlerimi sunucam..

--------------- Ekleme ---------------

Olmuyo resimli anlatır mısın?
  6. direk skyfireı cebe yüklediğin zaman zaten izleyebiliyosun...
  7. evet skyfire ı yüklediğinde seyredebiliyorsun zaten..
  8. böyle yapamıyorsan dns i dediğim gibi ayarladıktan sonra youtube programını indir oradan izle program sitede mevcut...
    ayrıca kendim kullanıyorum olmaması mümkün değil neresini yapamadın anlamadım?

dns i değiştirmeden de izlenebiliyor mu skyfire dan?
    ben öyle denemedim direk böyle yaptım öyleyse daha iyi ama takılarak ilerliyo onun için youtube programından girmek daha iyi herhalde ve ordan girince dns deiştirmek gerekiyor...

önemli değil,youtube programını da ilk mesaja ekliyorum onunla takılmadan sorunsuz izleyebilirsiniz...
  9. sağolasın bilgi için
  10. önemli değil ben teşekkür ederim...
  11. İlk olarak bir wireless ağımıza bağlandıktan sonra bağlantı ya giriyoruz ordan hedeflere giriyoruz interneti seçiyoruz kullanacağımız ağın üstüne gelip seçenekler düzenle diyoruz sonra seçenekler gelişmiş ayarlara girip ipv4 ayarlarına giriyoruz ordan dns adreslerine giriyoruz:.....

N95 8 gb da olmuyor .. internet etkinken işlem yapamıyorsunuz . bir dünya dns denedim kapatıp açtım , ama hiçbiri olmadı
  12. n95 hiç kullanmadım ama 5800 da bu şekilde yaptım kullanıyorum verdiğim dns leri denediniz mi? olması lazım...
  13. arkadaşlar ben youtube 2.2.17 yi kullanıyordum.geçenlerde telefona soft format attım youtube yeniden kurdugumda bölge ayarlarını geçen UK seçtim sözleşmeyi onayladım ama warning aldım çok fazla data var die teli resetledim şimdi girebiliyorum ama eskisi gibi deil videoların resimleri filan gelmiyo bi de youtube ilk açılış ekranında tek video oluyo ya orda satartin up dio bi türlü başlamıyo bu sorunu yaşayan yada çözümü bilen varsa yardım edebilir mi?
  14. hocam napmışsın sn ya:D:D
    koptum bi yerden sonra:D

arkadaşım skyfire dısında telin kendi web browserıyla olmaz mı bu?
  15. Saol
  16. çok saol artık video seyredebiliyorum...
  17. kendi web browserından olmuyor bu yolla sadece skyfire dan izleyebilirsin.
    önemli değil
    siz sağolun arkadaşlar :)
  18. kndi web browserında video izlemenn hiç bi yolu yok mu?
  19. kendi browserının açtığı videolar da var fakat youtube ve facebook tan video izleyemiyorsun öyle,skyfire ın bi zorluğu yok ki onu yükle rahat rahat izle ;)
  20. başa gelen çekilir:D:D
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. yasak video izle

,
  2. yasaklı videolar izle

,
  3. yasak sitelerde video izleme

,
  4. yasaklı vıdeo ızleme,