07.01.2011 - JAVA SORUNU YOK. 5800 c6v20.042 (042 sürümüdür)

Sponsorlu Bağlantılar

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
CFW yi şuan yükledim ve işte resimleri

kardeş çok teşekkür ediyorum ekran görüntüleri için, sağol, Müsadenle 1.sayfaya ekliyorum resimleri, sizden alıntı olduğunu bildirerek, incelediğiniz zaman fw hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşırsanız sevinirim.

korayharman

korayharman

Üye
ben teşekkür ederim böyle güzel bir şey paylaştığın için :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Baglantılar menüsü hariç bir sorunla karşılaşmadım zaten onuda tema kaynaklı sorun olduğunu bildirmişsin olsun varsın sürekli bağlantılar menüsünü kullanmıyoruz ya :salincak: tema efeklerinde yıldızlar çok hoşuma gitti ayrıca :10numara: ama ben yazılım güncellemeyi bulamadım bir türlü kaldırdınmı onu harita güncellemesi için arıyordum onuda ovi gps programının içinde entegre halde ordan güncelliyorum şuan hız olarak mükemmel kusursur henüz daha yeni kurduğum için geniş kapsamlı inceleme fırsatım olmadı ama ileyleyen günlerde tekrardan yorumumu sizlerle paylaşırım.

Güzel çalışma için eline emeğine sağlık :tşk:

(resimleride ilk mesaja eklemen çok sağlıklı olur tabiki)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
N8 Flash 4 Koyabilirmisin Kardeş

korayharman

korayharman

Üye
Ovi GPS de sorun var program kilitlenior güncellemeyi indirdikten sonra yükleniyor da takılıyo kalıyor 4 - 5 kere aynı şey oldu

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Ovi GPS de sorun var program kilitlenior güncellemeyi indirdikten sonra yükleniyor da takılıyo kalıyor 4 - 5 kere aynı şey oldu

Koray kardeşim Kesinlikle yok, donma değil, hava şartlarından dolayı geç bağlanıyordur, daha bugün işyerinden bir arkadaşın telefonuna yükledik ve ovi gps denedik ve bağlandık, tekrar kontrol ederseniz sevinirim

korayharman

korayharman

Üye
Valla 4 kere güncelleme denemesi yaptım 96mb harita dosyasını indiriyor yükleniyorda kalıyor 1 saat bekledim sürekli öyle kaldı.

Ovi GPS ayarlarına girdim türkçe konuşan hatunu indirmek için indirdim seçtim geri gitmeye çalıştığımda işlemiyordu menü aşağıya yukarıya harekette etmiyor ama ekrana dokunduğumda titreşim oluyordu allah KillMe programı yüklüde öldürüyorum sürekli :D

Bu kaçıncı oldu bilmiyorum ama haritaya Zoom +/- yaparken program kilitlendi!!!

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Valla 4 kere güncelleme denemesi yaptım 96mb harita dosyasını indiriyor yükleniyorda kalıyor 1 saat bekledim sürekli öyle kaldı.

Ovi GPS ayarlarına girdim türkçe konuşan hatunu indirmek için indirdim seçtim geri gitmeye çalıştığımda işlemiyordu menü aşağıya yukarıya harekette etmiyor ama ekrana dokunduğumda titreşim oluyordu allah KillMe programı yüklüde öldürüyorum sürekli :D

Bu kaçıncı oldu bilmiyorum ama haritaya Zoom +/- yaparken program kilitlendi!!!
şu an 3.06 sürümü için cities klasörünü (Haritaları) upload yapıyorum, bitince birinci sayfaya linkini ekliycem, oradan indirip hafıza kartına atarsın kardeş, ancak hafıza kartındaki cities klasörünü tamamen silip bunu at. akşam dediğim gibi denedik arkadaşla ve bizi eve götürdü :oke:, kaybolmak istediğimiz halde kaybolamadık:d:

birinci sayfaya link ekledim, buyur burdanda vereyim kardeş

http://www.multiupload.com/TILOZTZS2G

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
ne yaptın kontrol ettinmi ovi maps'i. çalışıyor, tekrar test ettik çalışıyor

elk2msm

elk2msm

Üye
oviden bi tema yükledim ev ekranı sapıttı, bağlantılar menüsüne girince yine atıyor 3-5 seferde anca giriyor.

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
bunda facebook ve msn sorunu oluyor mu peki??

PriZm

PriZm

Üye
Arkadaşlar ben bu fw yi 4*3 grid haline çevirdim(4*4 e alışık değilim) ama hala nedense menüdeki batarya sinyal vsvs simgeleri gelmedi onları nasıl geri getirebilirim? onun haricinde on numara fw bide şu efektlerden dolayı 5 -10 mb civarı ram yemese mübarek:ehe

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben bu fw yi 4*3 grid haline çevirdim(4*4 e alışık değilim) ama hala nedense menüdeki batarya sinyal vsvs simgeleri gelmedi onları nasıl geri getirebilirim? onun haricinde on numara fw bide şu efektlerden dolayı 5 -10 mb civarı ram yemese mübarek:ehe

buyur kardeş, buradaki dosyayı indir, içine yazdığım yere atarsan menüdeki saat batarya vs. simgesi geri gelir.

PriZm

PriZm

Üye
buyur kardeş, buradaki dosyayı indir, içine yazdığım yere atarsan menüdeki saat batarya vs. simgesi geri gelir.

Çok saol kardeş şimdi fw kral oldu:ehe
Birazda nfe den şu bağlantılar hatasını düzeltmeye çalışalım bakalım:hmmm

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Çok saol kardeş şimdi fw kral oldu:ehe
Birazda nfe den şu bağlantılar hatasını düzeltmeye çalışalım bakalım:hmmm
işine yaramana sevindim, bağlantılar meselesi ise temalardan değil, nfe ile yardım, hakkında vs. kaldırmıştım, onları silince yapıyor, şu an bir fw üzerinde çalışıyorum, adım adım denedim ve hatanın nfe 03 ile yardım, hakkında vs. app uygulamalarını sildiğimiz bölümde, bunları silince yaptığını buldum,

bağlantılar hatası bu yüzden, daha başka fw.lerde test ettim aynen doğrulandı. bağlantılar hatasının çözümü bunları silmemek (yardım, hakkında popcast.vs.vs.vs.)

PriZm

PriZm

Üye
işine yaramana sevindim, bağlantılar meselesi ise temalardan değil, nfe ile yardım, hakkında vs. kaldırmıştım, onları silince yapıyor, şu an bir fw üzerinde çalışıyorum, adım adım denedim ve hatanın nfe 03 ile yardım, hakkında vs. app uygulamalarını sildiğimiz bölümde, bunları silince yaptığını buldum,

bağlantılar hatası bu yüzden, daha başka fw.lerde test ettim aynen doğrulandı. bağlantılar hatasının çözümü bunları silmemek (yardım, hakkında popcast.vs.vs.vs.)
Ozaman onları orjinal binh24 v20.42 den ekleyince düzelir değilmi?

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman onları orjinal binh24 v20.42 den ekleyince düzelir değilmi?
binh24 ün fw.sinde java sorunu var, tek java sorunu olmayan sürüm bu benim bulabildiğim, binh24 e mesaj atmıştım geri dönmedi, ama kendi blog sayfasında yeni bir 042 hazırlığında olduğunu yazmış.

benim fw.nin orjinal linki

düşüncelerini ve sonucu bizimle burada paylaşırsan sevinirim

PriZm

PriZm

Üye
sadece bendemi oldu yoksa yeni bir bug mu bilmiyorum ama müzik çalarken müziğimde resim varken ana ekrandaki müzik çalar widgetinde görünmüyor:hmmm

-hasangun-

-hasangun-

Üye
binh24 ün fw.sinde java sorunu var, tek java sorunu olmayan sürüm bu benim bulabildiğim, binh24 e mesaj atmıştım geri dönmedi, ama kendi blog sayfasında yeni bir 042 hazırlığında olduğunu yazmış.

benim fw.nin orjinal linki

düşüncelerini ve sonucu bizimle burada paylaşırsan sevinirim
abi uygun olunca bana ulaşırmısın :D

zafer715

zafer715

Üye
Cevap verecek yokmu?:box

eger cfw nin icine gomulu olan temanin widget logosunu temayi yapan kisi kaldirmissa widgette cikmaz. haricince alternatif bi tema yükle eger yine cikmiyosa widget duzeninde sorun vardir cfw nin.

Üst Alt