07.01.2011 - JAVA SORUNU YOK. 5800 c6v20.042 (042 sürümüdür)

Sponsorlu Bağlantılar

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

musti9191

Üye
abi tekrar çok saolasın
temayı şöyle yaptım
0*14 ü direk klasördeki uzun ismi verdim
0*2 yi değiştirmeyince fresh teması çıkıyordu. uzun isimi çevirince temalardan atıyordu
bende uid deki yani kısa ismi 10 luğa çevirdim varsayılan oldu
fresh i de silmedim sound wave çıkmasın diye
birde verdiğin ışık modu süper çalışıyor
ekran kilitliyken yan çevirince sürükleyin yazısıda yan dönüor :)

detcal

detcal

Üye
ppm tikliyorum RM-356_52.0.007_prd.rofs2_4x5.V19 dosyasini seciyorum fakat ppmin yesil isigi geri kapaniyor...acaba bu sorunun nedeni nedir bir bilen var mi?

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
ppm tikliyorum RM-356_52.0.007_prd.rofs2_4x5.V19 dosyasini seciyorum fakat ppmin yesil isigi geri kapaniyor...acaba bu sorunun nedeni nedir bir bilen var mi?
üstten BB5 seçip sağ altta offline yaptıktan sonra crt-308 kutucuğunu boşalttıktan sonra Manuel flash, dead usb, factory set, normal mode seçtikten sonra tekrar fw dosyalarını seçersen sorun kalmayacaktır. başkaca bir çözüm yolu varsa ben bilmiyorum

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
internete girmedi yahu

--------------- Ekleme ---------------

kısa yoldan nasıl halledebilirim
cfw yi değişmeyeyim şimdi bi internet için varmı kısa bir bilgi alper kardeş

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
internete girmedi yahu

kısa yoldan nasıl halledebilirim
cfw yi değişmeyeyim şimdi bi internet için varmı kısa bir bilgi alper kardeş
internete girmedi derken??? şimdi denedim evde wifi üzerinden internete bağlandım

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
daha giremeden atıyor
anlamadım

wadegame

wadegame

Üye
kardes emek verdigin icin tesekkur ediyorum am

kardes emek verdigin icin tesekkur ediyorum ama bu modifiye guzel ama benim kurdugum eskiler gibi degil gercekten web te sorun yasiyorum herzaman girdigim vodafone sitesine ve ona benzer sitelere girmeyi birak aninda.kitleniyor ekran kaydirma kilitide sorunlu yani anliyacagin 10 uzerinden 3 veriyorum tekrar tesekkur ederim ugrasip emek verdigin icin

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
kardes emek verdigin icin tesekkur ediyorum am

kardes emek verdigin icin tesekkur ediyorum ama bu modifiye guzel ama benim kurdugum eskiler gibi degil gercekten web te sorun yasiyorum herzaman girdigim vodafone sitesine ve ona benzer sitelere girmeyi birak aninda.kitleniyor ekran kaydirma kilitide sorunlu yani anliyacagin 10 uzerinden 3 veriyorum tekrar tesekkur ederim ugrasip emek verdigin icin
c6v20 olupta herhangi bi yerinde sorun olmayan sürüm henüz yok. hiçbirşey yapmasa bile msn kurulmuyor c6v20.lere, problemsiz bi çalışma görürseniz dili önemli değil, haber verirseniz bizde ekleriz.

webersin

webersin

Üye
Fw gerçekten güzel hocam çok beğendim bi bağlantılar problemi hala devam ediyor inceliyorum eline sağlık.

wadegame

wadegame

Üye
c6v20 olupta herhangi bi yerinde sorun olmayan sürüm henüz yok. hiçbirşey yapmasa bile msn kurulmuyor c6v20.lere, problemsiz bi çalışma görürseniz dili önemli değil, haber verirseniz bizde ekleriz.

daha önceki kullandığım by aresmar isimli arkadaşın bir fw sini indirmistim gayet hoş ve süper e artık insan sıkılıyor değişik birşey yapmak istiyor bende aynen değiştireyim dedim hoş yani birşey demiyorum görüntü olarak arkadaşımin yaptığı fw çok güzel en sevdiğim olay ise tema efekti ve ekranda saat olmamasi ama web ile bir sorun var galiba kitleniyor yinede teşekkür ederim emek vermiş arkadaşım sağolşun

detcal

detcal

Üye
üstten BB5 seçip sağ altta offline yaptıktan sonra crt-308 kutucuğunu boşalttıktan sonra Manuel flash, dead usb, factory set, normal mode seçtikten sonra tekrar fw dosyalarını seçersen sorun kalmayacaktır. başkaca bir çözüm yolu varsa ben bilmiyorum

zaten bunlari yaptim olmuyor.....ppm isigi yanmiyor...

srcnkrldg

Üye
benim şimdiki yazılımım v51.0.006ymış. Şimdi bu yazılımımı nasıl güncellemem gerekir. burda yazılanlarda ne ne oluyor yav? hiç birşey anlamadım. :) biri bana yardımcı olsun lütfen !

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
benim şimdiki yazılımım v51.0.006ymış. Şimdi bu yazılımımı nasıl güncellemem gerekir. burda yazılanlarda ne ne oluyor yav? hiç birşey anlamadım. :) biri bana yardımcı olsun lütfen !

eyvaaaaah dermişim, estağfurullah kardeş,
kotukoylu kardeşin hoşgörüsüne sığınarak onun sayfasında jaf ve gerekli programlar var, buyur linkini
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...kstar-5800-v52-aralik-2010-guncel-411504.html
bu linkten
Jaf ve Ogm Pkey Emulator Kurulum Dosyaları yazanı indir
buyur onunda linki
bu dosyaların nasıl kullanılacağı resimli olarak anlatılmış, sadece bizim birinci sayfadaki fw.yu buradaki anlatıma göre telefonuna yükleyeceksin.

estami

Üye
Alper üstadım çok büyük hevesle yükledim ama açıkcası son FW'de Tema yüzünden hayal kırıklığına uğradım(Tema facia) birde bir önceki verdiğin 4*4 menülü olanda ikonlar ve büyüklükleri mükemmeldi ( O fw den oldukca memnundum ama Java problemi vardı yenisini yükledim pişman oldum açıkcası) bu Fw de ikonlar 4*4'de birbirine girmiş ve çok büyükler menüdeki ikonlar birbirine girdi hiç cazip gelmedi ikon ve tema düzenlenmiş halini verebilirmisin lütfen birde Autoinstaller 13'de kalıyor maalesef yüklemiyor daha fazla..

Son olarak herkesin beklentileri ve zevki farklıdır bu noktada hoşgörüne sığınarak yazdım anlayışına ve hoşgörüne binaen...

Ellerine sağlık..

ayhanseda

Üye
Ayarlardan Bağlantı'ya girememe sorununa bir çözüm varmı? Nette göremedim belirgin çözümü yok galiba?

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlardan Bağlantı'ya girememe sorununa bir çözüm varmı? Nette göremedim belirgin çözümü yok galiba?
var kardeş çözüm, kendin tema yüklersen sorun çözülüyor, ancak yükleyeceğin tema simgeleri değiştiren yani kendi içinde simge barındıran temalardan olsun, örneğin kendimin hoşuna giden universal hybrid temasını yüklersen sorun kalmıyor. bağlantılara rahatlıkla giriyor ve atmıyor

rapboi

Üye
Alper üstadım çok büyük hevesle yükledim ama açıkcası son FW'de Tema yüzünden hayal kırıklığına uğradım(Tema facia) birde bir önceki verdiğin 4*4 menülü olanda ikonlar ve büyüklükleri mükemmeldi ( O fw den oldukca memnundum ama Java problemi vardı yenisini yükledim pişman oldum açıkcası) bu Fw de ikonlar 4*4'de birbirine girmiş ve çok büyükler menüdeki ikonlar birbirine girdi hiç cazip gelmedi ikon ve tema düzenlenmiş halini verebilirmisin lütfen birde Autoinstaller 13'de kalıyor maalesef yüklemiyor daha fazla..

Son olarak herkesin beklentileri ve zevki farklıdır bu noktada hoşgörüne sığınarak yazdım anlayışına ve hoşgörüne binaen...

Ellerine sağlık.
Bu arkadasa da katılıyorum ayrıca..daha ciddi ve daha üstün bir cfw beklerdim birincisine nazaran alıstırdın hani hesabı):

az once msj yazdım nası sılındı anlamadım:! :S
Bu ılk cfw de kı tema ve zil seslerine cok alısmıstım gercekten de cok guzldi sadece java sorunu vardı.ama bunu daha yenı yukledım baskasının telını kullanıyomusum gıbı geldı.onları nası temın edebılırım kardes.gercekten ılkıne gore benım de hosuma gıtmeyen bıselerı var ama kanım ısınmadı

alper0642

Üye
    Konu Sahibi

Bu arkadasa da katılıyorum ayrıca..daha ciddi ve daha üstün bir cfw beklerdim birincisine nazaran alıstırdın hani hesabı):
az once msj yazdım nası sılındı anlamadım:! :S
Bu ılk cfw de kı tema ve zil seslerine cok alısmıstım gercekten de cok guzldi sadece java sorunu vardı.ama bunu daha yenı yukledım baskasının telını kullanıyomusum gıbı geldı.onları nası temın edebılırım kardes.gercekten ılkıne gore benım de hosuma gıtmeyen bıselerı var ama kanım ısınmadı

daha ciddi ve daha üstün bir cfw beklerdim derken ? özür dileriz kardeş, birinci sayfada belirtmiştim, yayınlamayı pek düşünmüyordum özellikle bağlantılar'a tıklayınca atma meselesinden dolayı, ama arkadaşların olsun varsın bunu istiyoruz ısrarları nedeniyle yayınlamıştım,

eski sürümün linki bende de yok, onda java sorunu olduğu için sildim, bende bu yeni fw.yi kullanıyorum. java problemi olmayan tek 042 sürümü. 041 sürümü olan başarılı çalışmalar var ancak ben 042 ye geçtikten sonra 041 e dönmek istemiyorum, haa farkı ne mi? onu bende bilmiyorum, üst versiyona geçtikten sonra kötü de olsa alt versiyona genelde dönmem

korayharman

korayharman

Üye
CFW yi şuan yükledim ve işte resimleri

Üst Alt