Güç Butonuna Yeniden Başlat Seçeneğini Ekleme [FLASH GEREKMEDEN]

Sponsorlu Bağlantılar

mferdi

mferdi

Üye
Buyrun

- - - Eklendi - - -

Buyrun

anlaşılmayan yer

Moruk

Moruk

Üye
Nokia 603 olmadı birebir anlatıldığı gibi yaptım ama ne reboot nede programdan yaptığım yeniden başlat çıkmıyor :(

volkanik38

volkanik38

Üye
:tşk:

by.frozen

by.frozen

Üye
c6 01 refresh sonuç olumlu. Paylaşım için Eline sağlık :)

si14

Üye
bnde no data diyor

Symbianizer

Symbianizer

Üye
İlk başta yeniden başlat dışında herşey ingilizce oldu ama z:/resource/apps içindeki SysAp.r14 ü c:/resource/apps içine attım herşey düzeldi eline sağlık süper olmuş

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

Jan

Jan

Üye
Eyw kayahanım ;) görüşemiyoruz bu aralar teşekürler bu arada =)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
İlk başta yeniden başlat dışında herşey ingilizce oldu ama z:/resource/apps içindeki SysAp.r14 ü c:/resource/apps içine attım herşey düzeldi eline sağlık süper olmuş

yaptım Tamam türkçe oldu ama sessiz iconu hala yok.sizi bilmem ama Bana lazım oluyo.bi yardımcı olsanız

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Z:/resource/apps dan silent.mif i C:/resource/apps içine atmayı dene bende hic olmadı ama umarım halledersin :)

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Z:/resource/apps dan silent.mif i C:/resource/apps içine atmayı dene bende hic olmadı ama umarım halledersin :)

hiç gerek kalmadı.n8 dead :) :D :D ama düzeltince yapacam yine.denerm.bilgi için teşekkürler...

hiç gerek kalmadı.n8 dead :) :D :D ama düzeltince yapacam yine.denerm.bilgi için teşekkürler...

z'de öyle bi mif yok kii :)yok mu bunun bi çözüm yolu :(

• Beğen
Tepkiler: mferdi ve Kayahan14
Symbianizer

Symbianizer

Üye
o halde maximod dan iconları değiştiren bir avkon2 yükletsen sonra da orjinal mifleri geri yükle deyip yeniden başlatırsan büyük ihtimal düzelir :)

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
o halde maximod dan iconları değiştiren bir avkon2 yükletsen sonra da orjinal mifleri geri yükle deyip yeniden başlatırsan büyük ihtimal düzelir :)

denedim.az daha telefon elden gidiyordu :) bi avkon2 yükledim.bataryanin içindeki yerde bataryanin durumu yok oldu :) kapatma tuşuna basıyorum kapat yazan menü hiç gelmiyor :) ama yine de sessiz simgesi yok malesef

Symbianizer

Symbianizer

Üye
ben başka çıkar yol bulamadım :( Telefon o hale geldiyse hardlamışsındır çoktan :D
Telefonun da nedeni oluyoduk kusura bakma :)

Üst Alt