İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

cadde19

cadde19

Üye
Yani netcell yazsa da teleservise gönderebilirim değil mi problem olmaz yani orda da garanti kapsamında işlem yaparlar değil mi ?
Kusura bakmayın hocam anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim lütfen
@merlin19

merlin19

merlin19

Üye
Netcell şu anda Nokia diğer adı ile Microsoft Lumia cihazların Resmi ithalatcısı yani her resmi servis garanti süresi dahilinde Bakar sıkıntı şu ki Teleservice dandik bir firma sağlam cihazları bozdukları çok oldu ama malesef istanbulda nereye yollarsanız onlarda teleservice yolluyor ancak bayrampaşa tarafında yeni bir servis var kitapcıkta vardır gayet övüyorlar

cadde19

cadde19

Üye
Valla istanbulda değilim hocam o yüzden tarif ettiğiniz yeri bilemiyorum Maalesef .
Netcell yazsada teleservis bakıyor sıkıntı olmaz diyorsunuz yani.
Ben hepsiburadadan aldım netcell yazıyor ama direkt herhalde hepsiburadaya değil teleservise göndereceğim sanırım değil mi
@merlin19

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Valla istanbulda değilim hocam o yüzden tarif ettiğiniz yeri bilemiyorum Maalesef .
Netcell yazsada teleservis bakıyor sıkıntı olmaz diyorsunuz yani.
Ben hepsiburadadan aldım netcell yazıyor ama direkt herhalde hepsiburadaya değil teleservise göndereceğim sanırım değil mi
Evet teleservice'e göndereceksiniz. Fakat cihaz yeni alınmış ise online alışveriş kuralları çerçevesinde 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

gkhntlbs

Üye
Yeni telefonların müziğini telefonuma yükleyebiliyormuyum?

gkhntlbs

Üye
Nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız?

skynet

Üye
Seçtiğin sesi telefon hafızasında ki ringtones klasörüne kopyala zil sesi seçeneklerinde görünür

gkhntlbs

Üye
Beni yanlış anladın yada ben anlatamadım.Yeni müzikleri indirebileceğim bir yer varmı?
Telefona gelen bildirimleri Telefon kilitliyken göremiyoruz son yapıda?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Beni yanlış anladın yada ben anlatamadım.Yeni müzikleri indirebileceğim bir yer varmı?
Telefona gelen bildirimleri Telefon kilitliyken göremiyoruz son yapıda?
Yukarıda link verdim indirmek için. Dediğiniz sorun da yok son yapıda.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
soruyu kısa tutacam; Lumia 1520nin ekranına jelatin ya da kırılmaz cam çeksek dokunmatiğini etkiler mi geçen yıl birkaç konuda görmüştüm bazen sorun olabiliyor galiba bir de telefonu alacağım yerde 2.el bir 1520de jelatin vardı ve dokunmatik arada donuyordu
sizce jelatin ya da cam kaplama yapayım mı

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kırılmaz bumper cam takabilirsiniz.

enessrsy

enessrsy

Üye
Ben 3 yıldır bir kere takmadım onlardan 2 kere bisiklette elimden fırlayıp asfaltta 8 takla attı, yine de bir tane ufak dışında gram çizik yok. Çok takık değilseniz bu konularda bence taktırmayın.

sahanemir

sahanemir

Üye
Ben her cihazımda kullandım fakat L930 da kullanmıyorum ve sorunum yok.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Ben 3 yıldır bir kere takmadım onlardan 2 kere bisiklette elimden fırlayıp asfaltta 8 takla attı, yine de bir tane ufak dışında gram çizik yok. Çok takık değilseniz bu konularda bence taktırmayın.
bisiklette6inçlik telefon kullanmak buda yeni bir şey :D
iyi dayanmış yalnız 6inçlik cam biraz zayıf olabiliyor titreşimi kaldırması bazen zor oluyor

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Lumia 920 benim cihazım :)
920 hiç bir şey olmaz 2 gün önce yıldız anahtarı arkaş rasgele attı telefonun tam ekranına geldi bildğin ses geldi çizilmiştir dedim hiç bir şey olmadı onu geçtim her akşam telefon elimde uyurum böyle olunca genelde ilk önce duvara sonra yere doğru düşüyor sese uyanıp sonra farklı yere koyuyorum bu güne kadar 40 fazla böyle olmuştur heral de hala hiç bir yerinde bir şey yok

merlin19

merlin19

Üye
Elinde Lumia 930 olup ve Wp 8.1 olan cihaz varmı arkadaşlar..? varsa bana pm atabilirlermi..? cihazımı servisten aldım belki inanmayacaksınız test ettiler testten önce yazılım attılar sonra tekrar test ettiler tekrar yazılım attılar tam 45 dakka oyun oynadım eskiden 5 dakkada ateş gibi olan cihaz banamısın demedi tüm sorunlarım gitti şimdi merak ettiğim hakkında bölümündeki normal bizim Windows Device Recovery Tool ile yüklediğimiz sürümle servis yazılımdaki os kodları farklımı..?

sahanemir

sahanemir

Üye
Servis için farklı bir sürüm verilmiş olabilir mi acaba diye düşünmeden edemiyorum şimdi.

Üst Alt