İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
Kapasite kontrolü artık varsayılan uygulama olarak yüklü gelmiyor mu ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Kapasite kontrolü artık varsayılan uygulama olarak yüklü gelmiyor mu ?
Akıllı Depolama ön yüklü olarak geliyor sisteme dahil. eski Kapasite Kontrolü zaten artık 8.1 ile tam uyumlu değil, onun yerini Akıllı Depolama aldı

skynet

Üye
Akıllı Depolama ön yüklü olarak geliyor sisteme dahil. eski Kapasite Kontrolü zaten artık 8.1 ile tam uyumlu değil, onun yerini Akıllı Depolama aldı
Hocam ama geçici dosyaları akıllı depolamadan silemiyorum yani gözükmüyor ama kapasite kontrolünden sorunsuz siliniyor :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Hocam ama geçici dosyaları akıllı depolamadan silemiyorum yani gözükmüyor ama kapasite kontrolünden sorunsuz siliniyor :)
valla Akıllı Depolamadan çok güzel bir şekilde silebiliyorum, sadece ilk silme yeterli değil, bir kaç kere sil dedikten sonra yavaş yavaş azalıyor veled o kadar :)

skynet

Üye
valla Akıllı Depolamadan çok güzel bir şekilde silebiliyorum, sadece ilk silme yeterli değil, bir kaç kere sil dedikten sonra yavaş yavaş azalıyor veled o kadar :)
Hocam sorun da o ya bende akıllı depolamada geçici dosyalar görünmüyor yani 0 ama kapasite kontrolünde görünüyor anlamadım gitti :)

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
az önce ben de baktım, Akıllı Depolamada geçici dosyalar 0 byte iken kapasite kontrolünde 49MB gibi bişiydi, neyse sildim 9MB'a kadar düşürdüm, sonra tekrar Akıllı Depolamaya girdim baktım sistem'den gitmiş :)
ama işin en güzel yanı, geçen hafta Denim geldikten sonra hem geçici dosyalar hem de Diğer kısmı kendi sıfırlanmış ohh temiz şimdi :D

• Beğen
Tepkiler: skynet
remzi33

remzi33

Üye

Arkadaşlar City Lens Lumia920'de yüklenmiyor. Sorun nedir acaba?

skynet

Üye
620'de baktım bir sorun yok yükleniyor

remzi33

remzi33

Üye
Desteklemiyor galiba

Nasıl desteklemez ya? L920 tanıtımında bu uygulamanın reklamı yapılmıştı. Tanıtım sayfalarında bu uygulama vardı. Hatta önceden yüklüydü. Bi ay önce falan format attım cihaza. Bugün baktım city lens yüklenmiyor @papakudioflu @bulutsuzgece

Hata mesajı

Bu da hata mesajının Türkçe hali. WP bugün gariplik üstüne gariplik yaşatıyor bana

Son düzenleme:
kamil5028347

kamil5028347

Üye
Nasıl desteklemez ya? L920 tanıtımında bu uygulamanın reklamı yapılmıştı. Tanıtım sayfalarında bu uygulama vardı. Hatta önceden yüklüydü. Bi ay önce falan format attım cihaza. Bugün baktım city lens yüklenmiyor @papakudioflu @bulutsuzgece

Hata mesajı

Bu da hata mesajının Türkçe hali. WP bugün gariplik üstüne gariplik yaşatıyor bana

Desteklemiyor galiba derken paylaşmış olduğunuz hata mesajındaki uyarıyı dikkate alarak dedim isterseniz telefonu sıfırlayıp tekrar deneyin şimdiki paylaşmış olduğunuz resimde de telefonda pusula olmadığı hatası uyarısı veriyor

remzi33

remzi33

Üye
Desteklemiyor galiba derken paylaşmış olduğunuz hata mesajındaki uyarıyı dikkate alarak dedim isterseniz telefonu sıfırlayıp tekrar deneyin şimdiki paylaşmış olduğunuz resimde de telefonda pusula olmadığı hatası uyarısı veriyor
yanlış anlamayın kullandığım tabir size karşı değildi. öncelikle bunu düzeltelim. Evet bahsettiğiniz gibi pusula yok uyarısı veriyor ancak bunu bir yanlışlıktan dolayı veriyor olmalı. çünkü önceden böyle bir sorun yoktu. sıfırlama da yapmak istemiyorum açıkçası. bi dünya uygulama yükleyip başlat ekranı ayarlamak baya sıkıntı şimdi

• Beğen
Tepkiler: kamil5028347

skynet

Üye
Cihaza soft reset atın belki düzelir

rcxy

Üye
Lumia 1520 telefonumun ekranı kırıldı, baya kötü bir şekilde. Ama telefonun hiçbir fonksiyonunda bozukluk yok, taş gibi çalışıyor. Gel gelelim izmir'de sorduğum tüm telefoncuların söylediği aynı şey oldu. Sadece ön cam değişmez, komple tüm panel değişimi yaparız diyorlar. O da baya maliyetli geliyor. 400 TL'den aşağı söyleyini de yok. Teleservice'e de sormadım daha ama onların da daha düşük bir fiyat vereceklerine dair de hiç umudum yok. Sırf cam değişimi yaptıran oldu mu daha önce? Ya da internette sadece cam satılıyor mudur? Öyle alsak işçiliğe para verip sadece sıyırılabilir mi acaba? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: remzi33
remzi33

remzi33

Üye
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Lumia 1520 telefonumun ekranı kırıldı, baya kötü bir şekilde. Ama telefonun hiçbir fonksiyonunda bozukluk yok, taş gibi çalışıyor. Gel gelelim izmir'de sorduğum tüm telefoncuların söylediği aynı şey oldu. Sadece ön cam değişmez, komple tüm panel değişimi yaparız diyorlar. O da baya maliyetli geliyor. 400 TL'den aşağı söyleyini de yok. Teleservice'e de sormadım daha ama onların da daha düşük bir fiyat vereceklerine dair de hiç umudum yok. Sırf cam değişimi yaptıran oldu mu daha önce? Ya da internette sadece cam satılıyor mudur? Öyle alsak işçiliğe para verip sadece sıyırılabilir mi acaba? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Kardeş sadece cam bulamazsın.bulursanda alma hiç sağlıklı olmaz.koçple panele ihtiywcın var senin.nette araştır.en çok gitti gidiyor ile n11 de bulursun tahminimce ama fiyatları yine 400'e yakın olur.bn değiştirebilirim diyorsan al kendin tak.yapamam diyorsan ver 400'ü yaptır.teleservice daha ucuz bi fiyat söylemez sana.ucuzunu bulursan al telefoncular tahmini 20 tl ye değişim yaparlar.yada cihazı sat yeni bişey al

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
İzmirde teleservice vardı yanlış hatırlamıyorsam.bi sor önce

rcxy

Üye
İzmirde teleservice vardı yanlış hatırlamıyorsam.bi sor önce
Eyvallah sağolasın, şimdilik kullanılabilir olduğu ve beni idare edebileceği için yurt dışından sipariş verecek ve monte edecek bir arkadaşım. Biraz beklicez ama çok daha ekonomik olacak gibi gözüküyor şimdilik. Bir terslik çıkmazsa tabi.

narnia16

narnia16

Üye
Benim 920 nin ekranı kırılmıştı yaklaşık 2 sene önce. Aynı sizinki gibi her şey çalışıyordu ama ekran tuz buzdu. İzmir'de Teleservice'e verdim ve 300 liraya sadece camı değiştirmişlerdi ama şu an kaça yaparlar bi fikrim yok.

Üst Alt