------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
NH4 ativer gitsin :halay1:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Örnek gördüğün sorun varsa onunda olur görseli üst bildirim panelini aşağıya çektiğinde gitmez meseşa bir ara fix problemdi :hmmm

frodo661

frodo661

Üye
Örnek gördüğün sorun varsa onunda olur görseli üst bildirim panelini aşağıya çektiğinde gitmez meseşa bir ara fix problemdi :hmmm
Hocam şu manyetik kap kullanıldığında ortaya çıkan saat ve tarih var ya ekrana o geliyor 1-2snliğine sonra kayboluyor.Scover kap diyorlar galiba o kaplara ama herhangi bir kap kullanmadığım halde bu oluyor bende ve telefona 2 kez format attım felan filan son seçenek olarak yazıyorum buraya burdada olmazda garantiye vericem.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anladım sensör sorunu var cihazınızda cihazın sağ tarafı manyetik sensör mevcut. Donanımsal oalrak kontrol edilmesi gerekiyor.

sawbaba54

sawbaba54

Üye
telefonu flashlıyorum ya da rom atmaya kalkıyorum odinde başarısız oluyor nedendir acaba kafayı yiyecem 2 gündür durmaksızın uğraşıyorum =))

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
arkadaşlar bişey sorcam. mesaj yazarken klawyenin altında whatsaptaki gibi ifadeler var ama bitaneyi secince mms e dönüştü diyo. nasıl olcak bu bi yardım edin

cuuc

Üye
Benim de telefon çok ısınıyor çözüm?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benim de telefon çok ısınıyor çözüm?
Ben S4 kullanırken metal kapak kullanmıştım bir nebze iş görüyordu özellikle yazın Antalya'da çok işme yaramıştı bu kılıf

Anil-D

Anil-D

Üye
abi nerden temin edebilirim onu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kılıf dünyası :cool

cuuc

Üye
başka çözüm yok muS4 u satıp note 2 mi alsam ???

Anil-D

Anil-D

Üye
cuc anakarti degistitdir

cuuc

Üye
o kadar uğraşma teli dün aldım iyade edebilir miyim

Anil-D

Anil-D

Üye
edersin

FastAsHeLL