Oyun Clash Of Clans Savunma Taktikleri Resimli Paylaşım

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
uğraşıyorum bak son paylaştığımı dene :) Köyü dışarı odakla dene sende bakalım bizdemi şansızlık var :D 500 bin altın gitti yahu :ah

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben oyuna ara verdim. Rütbeyi Gümüş III'e düşürdüm. Amacım ganimet kaybetmemek ve madenlerle toparlanmak. Geri dönüşüm muhteşem olacak. :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Sucrofe

Sucrofe

Üye
@Nextman abi sen resmi kırpıyorsun ama ben buldum seni. O da benim sırrım. :sirit: Ama merak etme, resmi kırptım. Xmodgames sayesinde sanal saldırı yaptım. Baya yüküymüşsün ama sanal saldırı olduğundan gelmedi bir şey tabi.

Bodoslama daldım, sonuç bu:

İksiri sömürdüm ama altın çalamadım. Bodoslama daldım zaten. :cool

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Resimleri kırpmamın gizlilik sebebi yokki :D :d: amaç sadece savunmayı göstermek bu sanal pcde kurulu olan :D. iki telefon bir tablet daha var :)

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben bilmem valla(hi). :ehe Pek etkili değil abi bu savunma, önermem. Sanki benim köy süpermiş gibi konuşuyorum ama saldırı üstüne saldırı yemeye başladım bu aralar. :ah Rütbeyi de oyuna fazla girmediğimden ve saldırı yememden dolayı düşürdüm. Köyü adam etmem lazım, dönerim bir ara oyuna. :eller:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben bilmem valla(hi). :ehe Pek etkili değil abi bu savunma, önermem. Sanki benim köy süpermiş gibi konuşuyorum ama saldırı üstüne saldırı yemeye başladım bu aralar. :ah Rütbeyi de oyuna fazla girmediğimden ve saldırı yememden dolayı düşürdüm. Köyü adam etmem lazım, dönerim bir ara oyuna. :eller:
Ben işten güçten pek ilgilenemedim 113. seviyedeki oyunu verdim kardeşime o oynuyor şimdi. Çok fazla esprisi kalmadı gibi sürekli savunma değiştirmeyi sevmiyorum ama yapacak bişey de yok önce silahlar geliştirmek lazım yoksa çelik duvara dahi 3 öfke büyüsü 10 dev 10 sihirbaz 120 okçu ile alırım aklını adamın :D :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
jojo_va

jojo_va

Üye

Savunmam nasıl

Luck Star

Luck Star

Üye
Üreticileri duvarların arkasına koy. Klan kalesini en ortaya koy. Klan kalesinin amacı içinden çıkan askerler 15 okcu da olsa bütün savunmadan daha çok savunuyor

jojo_va

jojo_va

Üye
ya hangisini yapiyem biri içeri biri dışarı diyor.

jojo_va

jojo_va

Üye

Bu nasıl savunmayı degistirdim.

byAndroid

byAndroid

Üye
Olmamis duvarlari evin etrafina sar yada savunmalarin etrafina sar o duvarlari

Anil-D

Anil-D

Üye
gordum.iyi koyun var

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu savunma

Gelen kazanç

Nasıl kazanç kupa düşürmek için girmişler köyüne savunma başarısı değilki kardeşim :hmmm

Ayrıca o duvarları tek tek dizmek senin seviyede işe yaramaz bence tabi karar senin kardeşim :)

marist

marist

Üye
Arkadaslar yeni guncelleme geldi mezar taşları var kaldiralim mi hemen yoksa kalsin mi?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Yeni güncellemeyi çok beğendim. 8. seviye köy binasının değeri arttı. Ben de yükselttim diye üzülüyordum.

Üst Alt