Clash of Clans Danışma

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Clash of Clans Danışma
Merhaba MaxiCep Ailesi,

Clash of Clans ile ilgili tüm soruları bir konuya toplamak istedim. Clash of Clans ile ilgili savunma taktiği hakkında zaten bir konu var ama konu sohbete dönmemesi hakkında @Nextman uyarmış.

Amacım sadece savunma taktikleri paylaşmak değil, onun hakkında bir konu var zaten. Bu oyun hakkında olan tüm soruları bir konuya toplamak istedim.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Böyle bir konu vardı sanki neyse konu dışı sohbet burdada dönmemeli, konu dışı mesajlar silinir.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
54 levelim.

Sizce barbar kralı mi yükseltmeliyim biniciyi mi? Binici yüksek level olmayınca çöp oluyor ve bu yüzden 5 level devlerle saldırıyorum. 2 levellik binici ile 1 levellik binici çok fark yapar mı? Şahsi fikrim biniciden yana çünkü 1 levelde çöp gibi ama size de danışmak istedim.

Sizce bu kadar askeri bu ganimete harcamak mantıklı mı? Sırf kara iksir için harcadım vallahi.

Asker olarak level anlayışım iyi mi ve sizce hangilerini yükseltmeliyim? Barbar yerine okçuya gidecektim ama okçunun hemen ölmesinden sıkıldım.

Sorularım bunlar.
Soeu sordun iste sait abi :D napiyim bi fikir verin devi 6 yapsam efsane olurm illet 6. Sev devle giriyo dagiriyo
Ben 5 level yaptım ve farkı gördüm. 6 yap bence.

Son düzenleme:
avast

avast

Üye
Kardes bak atiyim

Kontrol

Kontrol

Üye
Klan: ✅ KANKİLER ✅
Klan kodu: #28U8JYJ9

~Ganimet korumaya yönelik

~Asker seviyeleri(Binici 4 sv. oluyor laboratuvar da)

~En az 8 seviye bina, askerler 5, ejder 3 olan 20 yaş ve üzeri arkadaşlar varsa klan a istek atıp Yunus demeleri yeterlidir.Iyi eğlenceler..[emoji109]