Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

qradyant

qradyant

Üye
Backup backup backup :D

Dün farkli bi rom atmadan once stock romu backup yapayim dedim. Nandroid adli uygulamayi kullandim. Yeni Romu attim calismayinca cwm den restore yaptim, cihaz eski stock haline geldi ancak sim karti gormuyor. Ne yaptiysam olmadi. Simdi hali hazirda cm11 dosyasi vardi onu flasladim. Problem nedir sizce?

reflex

reflex

Üye
Dün farkli bi rom atmadan once stock romu backup yapayim dedim. Nandroid adli uygulamayi kullandim. Yeni Romu attim calismayinca cwm den restore yaptim, cihaz eski stock haline geldi ancak sim karti gormuyor. Ne yaptiysam olmadi. Simdi hali hazirda cm11 dosyasi vardi onu flasladim. Problem nedir sizce?
Cm de calisiyomu sim
Backup backup backup :D
Tamam yapicam tamam valla yapicam ya kafaya koydurdunuz ☺

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
qradyant

qradyant

Üye
Evet cm de sim calisiyor. Yedeklerken yanlis birsey mi yaptim acaba

qradyant

qradyant

Üye
Sıfırdan kur stock romu herşeyi sil cwm den sistem falan kalmasın içinde
Yalama oldu telefon :) Yeniden odini kullanmayı en son çare olarak görüyordum ama yapacak birşey yok.

Ama hata muhtemelen yedeği alırken oldu. Yedek cwm den backup işlemi ile alınacakken ben uygulama ile aldım. Tecrübesizlik...

Son düzenleme:
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
ben hep titanium backupdan yedek aliyorum cwm den backup almak icin yeterli hafiza olmuyor

qradyant

qradyant

Üye
ben hep titanium backupdan yedek aliyorum cwm den backup almak icin yeterli hafiza olmuyor
Ama titanum rom yedeği almıyor diye biliyorum. Sadece uygulama ve datalarini yedekliyor. Yoksa yanlış mı biliyorum :)

###

Şükür hallettim yedek alma işini. Inciğinden boncuğuna rom tamamen yedeklendi :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: beytullah6767
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Ama titanum rom yedeği almıyor diye biliyorum. Sadece uygulama ve datalarini yedekliyor. Yoksa yanlış mı biliyorum :)

###

Şükür hallettim yedek alma işini. Inciğinden boncuğuna rom tamamen yedeklendi :)
hadi hayırlısıthe shadow eywallah cok sağolthe shadow bişey sorcam sana
ben simdi s4 e gectim ya mesajlarda emoji ifadeler kullanınca sms mms e dönüşüyoo. nasıl çözülür bu iş

• Beğen
Tepkiler: qradyant
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
hadi hayırlısıthe shadow eywallah cok sağolthe shadow bişey sorcam sana
ben simdi s4 e gectim ya mesajlarda emoji ifadeler kullanınca sms mms e dönüşüyoo. nasıl çözülür bu iş

Hower chat uygulamasını dene bence hem baloncuk mesajlaşma özelliği var hemde emoji sorunu yok

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Tavsiyen için sağol arkadaşım ama ben orjinali kullanmak istiyorumVarsa bi çare yapim yoksa kalsın

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Makine yeni ya iyi davranmak istiyorum. Hiç oyun yok mesela.
Opera mini
İbbbtrafik
Hareket saati
Finansbank
Avea online işlemler
Multinet
Mhrs
E devlet
Xplore
Whatsapp
Yüklemişim başkada bişey yok. Geriye kalan herseyi son sürümlere güncelledim.Vallaha ben araştırdım ama bişey çıkmadı

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Makine yeni ya iyi davranmak istiyorum. Hiç oyun yok mesela.
Opera mini
İbbbtrafik
Hareket saati
Finansbank
Avea online işlemler
Multinet
Mhrs
E devlet
Xplore
Whatsapp
Yüklemişim başkada bişey yok. Geriye kalan herseyi son sürümlere güncelledim.Vallaha ben araştırdım ama bişey çıkmadı

Sanırım 4.4.2 ile gelen bir özellik bu emojileri mms olarak gönderiyor.
Cozum olarak SwiftKey klavyesi filan yazmışlar, sanırım bu klavyenin emojileri normal gönderiliyormus bi dene istersen.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Eywallah sağol bahadır

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
qradyant

qradyant

Üye
Ben de s4 almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra direkt s5 romunu flashlayacagim. Ozcanrom öneririm dostum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ben de s4 almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra direkt s5 romunu flashlayacagim. Ozcanrom öneririm dostum

Rom atınca fazla kurcalamamak gerekiyor ama sonra bir sürü hatalar çıkıyor karşına, o yuzden stock en iyisi kafana göre kurcala :)

• Beğen
Tepkiler: qradyant

berk alican

Üye
Böyle sacma bi bataryayla uğraşıyorum . 30; yeniden başlat 0 tak sarja kalibirasyon başlat sabaha kadar dolsun

qradyant

qradyant

Üye
Böyle sacma bi bataryayla uğraşıyorum . 30; yeniden başlat 0 tak sarja kalibirasyon başlat sabaha kadar dolsun
Yeni bir batarya al derim. Senin kafanı çok ağrıtacak gibi duruyor.
Rom atınca fazla kurcalamamak gerekiyor ama sonra bir sürü hatalar çıkıyor karşına, o yuzden stock en iyisi kafana göre kurcala :)
Sadece bir öneri :) Sorunla karşılaşmaması anormal olurdu zaten.

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi

###

uygulama yedeklerini alıp odinden stock atıyorum

qradyant

qradyant

Üye
uygulama yedeklerini alıp odinden stock atıyorum
Ben nandroid i kullanıyorum. Sistem geri yükleme gibi çalışıyor. Yazılımı bozduktan sonra herşeyi eski haline getirebiliyorsun. Bu arada linkini verdiğin scroll.com daki adımları takip ettim ama başarılı olamadım, sen s5 apk larını yapabildin mi

Üst Alt