Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

berk alican

Üye
berk bak ha bire rom atiyon. boyle devam edersen butun dünya ulkelerinin romunu siradan gecirecen ama kendine yeni tel alman gerekecek. gerci rom atmak candir. senin yazilimsal diilde donanimsalbi hatadir.Koskoca türkiyede bu foruma giripte s4 mini kullanan sadece bizmiyiz. belli basli 3 5 kisi :)
ben
berk alican
qradyant
bahadir-fb
Mad EagLe
ultraslan8
the shadow

unutulmuyanlar serisi
basi ve sonu bizler cekiyoz:)
gerci the shadow ortalarda yok ama neyse

7 kisiymisiz;)tam 4 ay 5 gündür burdayiz. Ama hala türkiye romu yok.Konu sayfasida 82 83 leri buldu :(Gerci rom gelsede farketmez gene burda olurum ben alistik buraya.. Bi konu acariz sizlerle ayrietten herseyi o konu uzerinden tartisiriz paylasiriz. kopmayalim beyler.
Rom atmaktan kisa vadede birsey olmazda uzun da sıkıntılı ama hani salla . Simdi söyle tamam pile kafam yatti bozuk diyelim . Kulaklikigi hic inanasim gelmiyor ondan deniyorum çünkü abi bozuk olsa sesi dışarı verir sadece algilamasi gidiyor. Ayrıca yeni konu olur acin girelim. Ya bin kisi var kullananda çoğu ya bilmiyor yada yazmak istemiyorum biz böyle iyiyiz. Suan Arjantin romundan yazıyorum rus gibi gayet iyi Şili trasti. Bide bunu deneyekBak birseyi atliyorsunuz tr ye degil sadece rus romunu alacak olan hic bir ulkeye vermediler kontrol edin na1 surumunu cogu ulke ayni

reflex

reflex

Üye
berk bak ha bire rom atiyon. boyle devam edersen butun dünya ulkelerinin romunu siradan gecirecen ama kendine yeni tel alman gerekecek. gerci rom atmak candir. senin yazilimsal diilde donanimsalbi hatadir.Koskoca türkiyede bu foruma giripte s4 mini kullanan sadece bizmiyiz. belli basli 3 5 kisi :)
ben
berk alican
qradyant
bahadir-fb
Mad EagLe
ultraslan8
the shadow

unutulmuyanlar serisi

7 kisiymisiz;)tam 4 ay 5 gündür burdayiz. Ama hala türkiye romu yok.Konu sayfasida 82 83 leri buldu :(Gerci rom gelsede farketmez gene burda olurum ben alistik buraya.. Bi konu acariz sizlerle ayrietten herseyi o konu uzerinden tartisiriz paylasiriz. kopmayalim beyler.
Hiç tasrif etmedim :angry: bu s4 mini konusunda ben ve @beytullah6767 sizi biz bilgilendirdik hatta ilk romu bi siteye ben taşıdım atıp tutmayalım @The Shadow zaten kalitesi tartışılmaz bi arkadaşVs.. Vs.. gerisini söylemedim bile bu konuda

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve qradyant
qradyant

qradyant

Üye
Hiç tasrif etmedim :angry: bu s4 mini konusunda ben ve @beytullah6767 sizi biz bilgilendirdik hatta ilk romu bi siteye ben taşıdım atıp tutmayalım @The Shadow zaten kalitesi tartışılmaz bi arkadaşVs.. Vs.. gerisini söylemedim bile bu konuda

Reflex'i unutursanız ha böyle atarlanır :pokey: ki haksız da değil :) Sen de yardımcı oluyorsun @reflex Allah razı olsun:10numara:

• Beğen
Tepkiler: reflex
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
arkadaslar bugün itibariyle avea hattim üzeinden s4 aldim. tarifeye ek 71 tl 24 ay. sizce nasil iyimi ettim.

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8
qradyant

qradyant

Üye
arkadaslar bugün itibariyle avea hattim üzeinden s4 aldim. tarifeye ek 71 tl 24 ay. sizce nasil iyimi ettim.

Tarifede neler olduğuna bağlı. Çünkü şuan S4 ün piyasa fiyatı 950 TL den başlıyor. Tarifenin aylık maliyeti ise 31 TL ye tekabül ediyor. Tarifeniz 31 TL eder mi ona siz karar vereceksiniz :)

Ayrıca, şahsen GSM operatörlerinden taahhütlü cihaz almaya karşıyım. Faturanız normalde kabarık geliyorsa o başka.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
ben
berk alican
qradyant
bahadir-fb
Mad EagLe
ultraslan8
the shadow

unutulmuyanlar serisi

aynen haklısın :)

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Tarifede neler olduğuna bağlı. Çünkü şuan S4 ün piyasa fiyatı 950 TL den başlıyor. Tarifenin aylık maliyeti ise 31 TL ye tekabül ediyor. Tarifeniz 31 TL eder mi ona siz karar vereceksiniz :)

Ayrıca, şahsen GSM operatörlerinden taahhütlü cihaz almaya karşıyım. Faturanız normalde kabarık geliyorsa o başka.
wallaha arkadaş 500 dk her yöne 5000 sms 2 gb internet hepsi 25 tl. faturamada 71 ek geldi toplam 96 tl yapar. mediamarkta 1200 tl. ama disbitatör malıı. temiz para temiz mal.

• Beğen
Tepkiler: qradyant
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
wallaha arkadaş 500 dk her yöne 5000 sms 2 gb internet hepsi 25 tl. faturamada 71 ek geldi toplam 96 tl yapar. mediamarkta 1200 tl. ama disbitatör malıı. temiz para temiz mal.

1700 tl ye s4 aldiysan bizede hayırlı olsun demek düşer :)

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Tartışma yaratacak mesajlar yazmayalım lütfen

Toplu anlatım hazırlıyorum atacağım birazdan

reflex

reflex

Üye
Tartışma yaratacak mesajlar yazmayalım lütfen

Toplu anlatım hazırlıyorum atacağım birazdan
Rootlamaya degermi sarz nasil gidiyo

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
reflex

reflex

Üye
stock rom üstüne yapılıyor rom değil öncelikle bunu cwm den kurun
Yok ya root yok cwm yok o yuzden dedim simdi root atipta sonra cok kurcaliyom romu bozuyom sonunda ☺

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
reflex

reflex

Üye
Yalniz link hatali ona bi baki ver

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
düzenlenecekdosyayı tekrar upload ediyorum

qradyant

qradyant

Üye
düzenlenecekdosyayı tekrar upload ediyorum

Bekliyoruz... yükledikten sonra kaldırmayı nasıl yapabiliriz? Backup uygulamaları iş görür mü

Bu olabilir mi

Son düzenleme:
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Bekliyoruz... yükledikten sonra kaldırmayı nasıl yapabiliriz? Backup uygulamaları iş görür mü

Bu olabilir mi
bunu denedim calismiyorbuldum sonunda

The Shadow

The Shadow

Üye
ben
berk alican
qradyant
bahadir-fb
Mad EagLe
ultraslan8
the shadow

unutulmuyanlar serisi

Cidden ne kadar çok zaman geçmiş burada :D İlk sayfalarda demiştim en az 4-5 ay beklersiniz diye doğru tahmin :p
Hayırlı olsun :)
Yok ya root yok cwm yok o yuzden dedim simdi root atipta sonra cok kurcaliyom romu bozuyom sonunda ☺
Bunu sen mi diyosun :lac:

• Beğen
reflex

reflex

Üye
Cidden ne kadar çok zaman geçmiş burada :D İlk sayfalarda demiştim en az 4-5 ay beklersiniz diye doğru tahmin :p

Hayırlı olsun :)

Bunu sen mi diyosun :lac:
Ya yapicam root ta sonra stock romu bozarim yuklu programlarda gider diye nette fazla yok ogrenciyiz biz ☺

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Üst Alt