Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

speedrecep

Üye
bide bu özel kahramanlar ve yetenekleri ile bilgi verebilecek arkadaşlar varmı tavsiye ettiğiniz ve nasıl beceriler olan[/QUOTE]
en baştaki belli bir alanda özel yeteneğini kullan simgesine tıkladığında belli bir alanı kapsayan ve o kapsadığı alan içinde olan tüm askerleri
güçlendiriyor. Onun yanında ki kahraman ise kahramanın resmi üstünde bir kılıç çıkıyor onu tutup istediğin bir surun üstüne bıraktığında o surun önünde bir kapak açılıyor ve oraya girip o suru yıkıyorlar, en sevdiğim ve kullandığım bu diye bilirim. Diğerleri açık ama kullanmadım pek doğru bilgi veremem hocam.

pissed26

pissed26

Üye
alandaki diğer askerleri güçlendirme olayını anlamadım sur yıkma olayını biliyorum ama bi saldırıda gördüm bütün askerleri sayı ışık içine alıp güçlendiren bi yapı görmüştüm onu merak ediyorum nası yapılıyor acaba

burakcan42

Üye
alandaki diğer askerleri güçlendirme olayını anlamadım sur yıkma olayını biliyorum ama bi saldırıda gördüm bütün askerleri sayı ışık içine alıp güçlendiren bi yapı görmüştüm onu merak ediyorum nası yapılıyor acaba
o dediği ilk hero işte. kahramanın yanındaki askerler guçleniyor

speedrecep

Üye
arkadaşlar aynı kişi arka arkaya iki kere bana nasıl saldırabiliyor. Bilgisi olan var mı

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

denk gelmekten biraz daha fazlası var gibi.
Şimdi fark ettim. Şu büyük buton ile o kişiye intikam savaşı yapabiliyorsunuz. Muhtemelen siz ona önceden saldırmışsınız. O da habire size saldırıyor.

speedrecep

Üye
M
Şimdi fark ettim. Şu büyük buton ile o kişiye intikam savaşı yapabiliyorsunuz. Muhtemelen siz ona önceden saldırmışsınız. O da habire size saldırıyor.
bende ona tekrar saldırıyorum ama pek faydası olmuyor ve bana tekrar saldırıyor. Ben bu atışmanın sadece bir kere gerçekleştiğini sanıyordum o yüzden şaşırdım biraz. Pes ettim zaten saldırmıcam artık. Adam 14 alıyor ben 13 hep zarar hep zarar pişman etti saldırdığıma :D

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
M

bende ona tekrar saldırıyorum ama pek faydası olmuyor ve bana tekrar saldırıyor. Ben bu atışmanın sadece bir kere gerçekleştiğini sanıyordum o yüzden şaşırdım biraz. Pes ettim zaten saldırmıcam artık. Adam 14 alıyor ben 13 hep zarar hep zarar pişman etti saldırdığıma :D
Siz saldırmadan mı 2. kez saldırıyor? Öyleyle biraz saçma olmuş.

sek07

Üye
2 heroesi nasıl açabilirim ?

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
2 heroesi nasıl açabilirim ?
üniversite binanı geliştirip, ikinci hero sekmesini aktif hale getirmen gerekiyor. Biraz zahmetli bir iş.
Bu arada saracenin ilk herosu çok sağlam. Sur üzerinden atış yapabiliyor. O sayede baya dışarıdan bayrak ve taç kasabiliyorsunuz arkadaşlar. Dışarıdan bina temizleyerek 50% yapılabiliyor. Benden küçük bir tavsiye :)

pissed26

pissed26

Üye
Ya arkadaşlar biriktirdiğim bayrakları çalıyorlar ikinci özel kahramanı açıcam iki günde yarıya düştü bayraklarım nasıl koruyacaz bayrakları

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Ya arkadaşlar biriktirdiğim bayrakları çalıyorlar ikinci özel kahramanı açıcam iki günde yarıya düştü bayraklarım nasıl koruyacaz bayrakları
Saldırmalarına engel olarak.

pissed26

pissed26

Üye

karasimsek_1992

Üye
SneakierEye4 klanda yer alabilirsen ben de gelebilirim üstad

speedrecep

Üye
biz alırken 15 20 adam gelsin 150 160 mantığını anlamadım bu işin :D
giden taç olsun dostum şu giden bayraklarıma bak yarına özel 2. sıradaki özel kahramanımı açacaktım damage günü 760

Ben şahsen oyunda büyük bir eksik görüyorum. Şöyle ki stable kurulduğunda açılan askerler inanılmaz güçlü ve rahatlıkla kaleyi feth edebiliyorlar. Bu tüm oyunculara sağlandığı içinde oyun zevkini azaltıyor. Sen gidip bir yerden 10 taç alıyorsun o geliyor senden 20 alıyor. Bu Wall lar falan hikaye istersen 7. Seviye olsun kolayca yıkılıyor. Bunlar düzeltilmeli yada savunma biraz daha iyi olmalı level yükseltmeye bağlı olmadan.

karasimsek_1992

Üye
400 civarı olması lazım taç

Üst Alt