Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

gurcan kaya

gurcan kaya

Üye
Benim 400 tacım var. Gruba girmek istiyorum. Kullanıcı adım grcnkaya. Alırsanız çok sevinirim. Bir de grupta olmanın ne gibi avantajları var. Teşekkürler.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Benim 400 tacım var. Gruba girmek istiyorum. Kullanıcı adım grcnkaya. Alırsanız çok sevinirim. Bir de grupta olmanın ne gibi avantajları var. Teşekkürler.
Şu an için pek faydası yok. Maxicep TÜRKİYE diye aratın ve sonra benim bu mesajımı alıntılayın, sizin için yer açayım.

versino2

versino2

Üye
İyide bu oyuna durduk yere ne oldu.You must sign in Age of yazıyor uyarı veriyor ve açılmıyor

emz

emz

Üye
@Sensation
Millet oyuna şuan girebilen var mı? Çıldırttı beni yahu. Son 15 dakikadır giremiyorum. Sorun bende mi diye kırk takla attım en son karar verdim onlarda. Durmadan server hatası veriyor. Bağlanamıyor. :vur

m542tf

m542tf

Üye
@Sensation
Millet oyuna şuan girebilen var mı? Çıldırttı beni yahu. Son 15 dakikadır giremiyorum. Sorun bende mi diye kırk takla attım en son karar verdim onlarda. Durmadan server hatası veriyor. Bağlanamıyor. :vur
Bu yüzden ağıza alınmayacak küfürler edesim geliyor.

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Bu yüzden ağıza alınmayacak küfürler edesim geliyor.

Bu yine insaflı. Bazen böyle en olmayacak yerde, böyle nadiren çıkan 10-15 taç veren yere dalıyorsun ya işte tam alacan savaşı, çıkacan hamlarla taçlarla tam en can alıcı yerinde gidiyor ya, hem eksi yiyorsun 10-15 taç hemde askerler boşa gidiyor, işte o çok koyuyor be abi :vur. Tam savaşı alırım diyorum dalıyorum adama, Allahtan ilk merkeze gidiyorum yoksa kaybedecem kesilince. Kesiliyor 5 yerine 2-3 taç veriyor boşa gidiyor uğraşmam. Çok saçma bu. Buna bir çözüm lazım :vur

• Beğen
Tepkiler: m542tf

burakcan42

Üye
arkadaşlar az önce maxicep grubunda bir saldırı paylaşımı yaptım. adam bana 1 okçu grugbuyla saldırmış. ama bir okçu grubu bütün binalara tek atış yaparak yıkabiliyor. bu grup ta ne böyle?

speedrecep

Üye
arkadaşlar az önce maxicep grubunda bir saldırı paylaşımı yaptım. adam bana 1 okçu grugbuyla saldırmış. ama bir okçu grubu bütün binalara tek atış yaparak yıkabiliyor. bu grup ta ne böyle?
o okçular gerçekten çok iyi 11 tane gruplada bunun olması normal.

burakcan42

Üye
11 taneyi aynıanda nasıl bırakabilmiş ki? hangi okçular onlar acaba?

emz

emz

Üye
Tam saldırının yarısında bet gitti gene. 4 taç indi. Birde 10 dk bekleyeceğiz askerleri :vur

speedrecep

Üye
11 taneyi aynıanda nasıl bırakabilmiş ki? hangi okçular onlar acaba?
baştan saydığınızda 11. Sırada olan asker, longbowmen ismi. Ancak bu askerlerden bir grup aldığınızda kontenjanınızda 2lik yer kaplıyor bilginiz olsun :) bu arada eğer kontenjanınız varsa 100 asker dahi bırakabilirsiniz problem değil.

burakcan42

Üye
baştan saydığınızda 11. Sırada olan asker, longbowmen ismi. Ancak bu askerlerden bir grup aldığınızda kontenjanınızda 2lik yer kaplıyor bilginiz olsun :)
zaten oraya gelene kadar kontenjanım 50 60 ı bulur sanırım. ki şu anda mancınık ve ducar yıkıcılar da ikişer kaplıyor :)

speedrecep

Üye
zaten oraya gelene kadar kontenjanım 50 60 ı bulur sanırım. ki şu anda mancınık ve ducar yıkıcılar da ikişer kaplıyor :)

stableyi kurun açıldıyda o askerleri kullanabilirsiniz sonra :)

pissed26

pissed26

Üye
dostum sağlam kayaya çarpmışsın :S
stableyi kurun açıldıyda o askerleri kullanabilirsiniz sonra :)
sağol kardeşim bunu öğrendiğim iyi oldubide bu özel kahramanlar ve yetenekleri ile bilgi verebilecek arkadaşlar varmı tavsiye ettiğiniz ve nasıl beceriler olan

Üst Alt