Windows 8-8.1 Kullanıcılar Kulübü ( İpuçları - Soru(n)lar ve Çözümler - Sohbet )

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
Benide ekleyin masaüstü win7 iken laptopun win8 olması sıkıntı:ehe
Windows 8.1 güncellemesi tahmini kaç dakikada yüklenir

• Beğen
Tepkiler: ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Beni De Yaz Hocam Windows 8.1 15 Saniye Gibi Açılıyor ;)

Beni niye yazmadınız ya:lac:

Ekledim arkadaşlar. Halis konusuna el attığımı duymasın :D Kendimi de ben eklemiştim :ehe

O üncelleme kaltı hocam hatalı imiş geri çekti microsoft

Yayınlandıktan sonra kalkmasının bir anlamı yok. Güncelledik artık. Öyle bir haber okumadım fakat Microsoft sorunları onayladı. Yeni bir güncelleme ile sorunu çözerler. Ben bir sorunla karşılaşmadım henüz.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe, -Empat- ve -Akıncı
ByKatre

ByKatre

Üye
Ekledim arkadaşlar. Halis konusuna el attığımı duymasın :D Kendimi de ben eklemiştim :ehe

Yayınlandıktan sonra kalkmasının bir anlamı yok. Güncelledik artık. Öyle bir haber okumadım fakat Microsoft sorunları onayladı. Yeni bir güncelleme ile sorunu çözerler. Ben bir sorunla karşılaşmadım henüz.
Senin İşte İyi Hocam Ya :D

Ccihat67

Ccihat67

Üye
EagleXnt.sys hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
@ANIL valla tam ben ekliyordum :D linkleri kopyalıyordum o ara baktım sen konuya cevap yazdın :D hem ayıpsın ortak senin benim mi var benim konun senin konun senin konun benim konum :D

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67, ANIL ve -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
@ANIL valla tam ben ekliyordum :D linkleri kopyalıyordum o ara baktım sen konuya cevap yazdın :D hem ayıpsın ortak senin benim mi var benim konun senin konun senin konun benim konum :D
Bu mantıkla @ANIL ın konusuda benim konum oluyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Ccihat67
ANIL

ANIL

Admin

Aynen hacı bizde olmaz öyle şeyler. Çevrimdışı gördüm ben seni ama açık olduğunu görsem bırakırdım zaten.

Bu mantıkla @ANIL ın konusuda benim konum oluyor :ehe

Sen dur zaten ortalık karışık.

Evet point blank yükledim onunla beraber bu sorun oldu

O yazılımı silmen gerekiyor sanırım. Hata kodunu aratırsan daha detaylı bilgiler bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67 ve -Akıncı
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Silmekten başka yol bulamadım sildim teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: ANIL
okanbiz

okanbiz

Üye
arkadaşlar %100 disk kullanımı
hdd kulaniminin çözümü nedir

bide calistiri win 8 de nasi acarim

ANIL

ANIL

Admin
arkadaşlar %100 disk kullanımı
hdd kulaniminin çözümü nedir

bide calistiri win 8 de nasi acarim

Görev yöneticisinden hangi işlemin kullandığına bakmak lazım. Çalıştır komutu için Windows+r tuşunu kullanabilirsin.

okanbiz

okanbiz

Üye
internette bu sorunla karşılaşan çok kişi var çöazümü de varda çalıştır nerde bulcam

TRSweet

TRSweet

Üye
Benide eklermisin :) :) bende win 8.1 pro kullaniorum

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
bende win 8 yüklü lenovo ideapad g510 var.windowsu etkinleştirmeyi windows8 etkinleştirme diye bir programla yapıyorum.win 8.1 güncellemesi yatıktan sonra siyah ekran ve fare imleci çıkıyor.nasıl düzeltebilirim...

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
kullanıcılar arasına beni de ekle ( win 8.1 Pro update 1 ) :D

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Beyler benim netim yok telden giriyom şimdi net olmayınca mağazadan bi şey imdiremiyoz malum. Ben mağaza uygulamalarını nasıl ayrı şekilde yükleyebilirim ? örneğin Android de .apk yükler gibi ?

Üst Alt