Windows 8-8.1 Kullanıcılar Kulübü ( İpuçları - Soru(n)lar ve Çözümler - Sohbet )

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Şimdi fark ettim fareyi sol alta getirip tıklayınca da aynısı oluyor, hemen bi' güncelleme çıkarmaları şart.

0MG90

0MG90

Üye
O bende de bazen oluyor mouse'u aşağıdan yukarı götürünce gidiyordu bende

ANIL

ANIL

Admin
Bende gitmiyor :( Birçok güncelleme vardı sorun hangisinde acaba

PC/Özellikler/Gelişmiş sistem ayarlar/Görsel efektler bölümünden 'Birleşik giriş kutuları kayarak açılsın' seçeneğini kaldırdığın zaman çözülüyormuş. Bir deneyin.

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
PC/Özellikler/Gelişmiş sistem ayarlar/Görsel efektler bölümünden 'Birleşik giriş kutuları kayarak açılsın' seçeneğini kaldırdığın zaman çözülüyormuş. Bir deneyin.
Düzeldi çok sağol :D

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Rica ederim. Bende tüm animasyonlar kapalıydı zaten o yüzden sorunu görmemiş olabilirim. :D
Çözüm sözde efekt kaldırıyor sanırım ama artık klasörler efektli açılıyor :DTekrar aktif edince sorun geri gelmedi ve klasörler hala efektli açılıyorlar, ben mi yanlış algılamıştım acaba:hmmm

ANIL

ANIL

Admin
Çözüm sözde efekt kaldırıyor sanırım ama artık klasörler efektli açılıyor :DTekrar aktif edince sorun geri gelmedi ve klasörler hala efektli açılıyorlar, ben mi yanlış algılamıştım acaba:hmmm

Aktif edersen efekt olması lazım zaten. Sorun yoksa kullanmana bak. :D

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Aktif edersen efekt olması lazım zaten. Sorun yoksa kullanmana bak. :D
:D Yok ya önceden klasörler direk açılıyordu eminim(sanırım), neyse sorun çözüldü gerisi önemli değil, teşekkürler tekrar :)

• Beğen

technocu1

Üye
Arkadaşlar Windows 7 de ki solitaire spider ve mayın tarlası oyunlarını Windows 8.1 de nasıl oynarız. Windows 8 marketteki spider oyununu hiç beğenmedim güzel değil.

Invoke

Invoke

Üye
Update 2 ne zaman geliyor?

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
  • Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Salı günü Ağustos güncellemesi olarak geldi. Update 2 olarak gelmedi. 2015'te Windows 9 gelecek büyük ihtimal. Aylık güncellemeler devam ediyor zaten.

Hee, bu güncelleme o güncelleme yani.
Yani korsan kullananlar olarak tekrar indirmemiz gerek, değil mi?

ANIL

ANIL

Admin
Hee, bu güncelleme o güncelleme yani.
Yani korsan kullananlar olarak tekrar indirmemiz gerek, değil mi?

Windows Update üzerinden güncelleyebilirsin. Ayrıca link olarak önceki sayfada vermiştim. Iso olarak yayınlanmadı yani. Windows 9'a kadar böyle gidecek gibi.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı, Soru şu ;
windows güncellemesi geldi indirdi yüklerken hata verdi güncelleştirme ise windows defender içinmiş windows defender'a girdim windows defender gerçek zamanlı koruma devre dışı kalmış şimdi başlat diyorum fakat şöyle bi hata veriyor : hata kodu = 0x8007139f
Windows 8.1 Pro kullanıyorum....

ANIL

ANIL

Admin
Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı, Soru şu ;
windows güncellemesi geldi indirdi yüklerken hata verdi güncelleştirme ise windows defender içinmiş windows defender'a girdim windows defender gerçek zamanlı koruma devre dışı kalmış şimdi başlat diyorum fakat şöyle bi hata veriyor : hata kodu = 0x8007139f
Windows 8.1 Pro kullanıyorum....

Hizmetlerde Windows Defender etkin mi?

ByKatre

ByKatre

Üye
Beni De Yaz Hocam Windows 8.1 15 Saniye Gibi Açılıyor ;)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Beni niye yazmadınız ya:lac:

ByKatre

ByKatre

Üye
Salı günü Ağustos güncellemesi olarak geldi. Update 2 olarak gelmedi. 2015'te Windows 9 gelecek büyük ihtimal. Aylık güncellemeler devam ediyor zaten.
O üncelleme kaltı hocam hatalı imiş geri çekti microsoft

Üst Alt