Clash Of Clash Maxicep Clanına Herkes Davetli

Sponsorlu Bağlantılar

porto_112

Üye
hocam oyuncu isimim konyam kupan da 1000 beni de alırsanız 2 kişilk yer kalmış zatenkupam 1000 hocam
klanım konyam

Tufkan

Tufkan

Üye
Arkadaslar sizin bagislar az gelin dikmen klanina bagis surekli feci klan (klana bakmak icin klan bayragim rengarenk gok kusagi gibi)

fixana1

fixana1

Üye
Arkadaslar sizin bagislar az gelin dikmen klanina bagis surekli feci klan (klana bakmak icin klan bayragim rengarenk gok kusagi gibi)

Kardeş, kendine başka özel konu aç, orda insanları kendi klanına Davet et!
Bu konuda sâdece MaxiCep Forumu üyeleri için açılmış Klan ile ilgili şeyler paylaşılır, ve Davet edilir!

cardanadam

cardanadam

Üye
Bendemi gelsem ne :)

fixana1

fixana1

Üye
Buyur gel :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Klana nasıl gircem sadece davet diyo :-D

fixana1

fixana1

Üye
Kaç kupada'sın?

Luck Star

Luck Star

Üye
Hani maxicep klaniydi ?

fixana1

fixana1

Üye
Kupayı Düşürdüm, buyur gel.

fixana1

fixana1

Üye
  • Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Evet, Klan MaxiCep sitesi özeldir, ama aktif olmayanlar gelişemez diye atılıyor ve aynı zamanda bağış yapmayanlarda atılır, sende buyur istersen.
İstek yolladm alır mısn

Luck Star

Luck Star

Üye
Yok tesekkur ederim zamaninda 45 leveliz diye almadilar simdide ben gelmiyorum . Demek insanlar sanal alemdeki level puana gore degerlendiriliyot ilginc

• Beğen
fixana1

fixana1

Üye
Yok tesekkur ederim zamaninda 45 leveliz diye almadilar simdide ben gelmiyorum . Demek insanlar sanal alemdeki level puana gore degerlendiriliyot ilginc

Sen bilirsin, ama bilsem alırdım seni, kusura bakma, yüksek level alımlar için karar toplumca alındı, ama 45 level olanları aliyoruz. Bilginize.

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
45 level olanları alıyoruz diyosun şimdi baktım 20 lerde bile var, 34 lvl deki adamada gel buyur diyosun ondan sonra 45 olmayan atılır falan diyosun, bu kadar sert olmayada gerek yok oyun sonuçta, burda herkesin birbiriyle muhabbeti var, herşeyde atmak için bi sebep bulmayın

UpOneTR

UpOneTR

Üye
45 level olanları alıyoruz diyosun şimdi baktım 20 lerde bile var, 34 lvl deki adamada gel buyur diyosun ondan sonra 45 olmayan atılır falan diyosun, bu kadar sert olmayada gerek yok oyun sonuçta, burda herkesin birbiriyle muhabbeti var, herşeyde atmak için bi sebep bulmayın
34 lük benim aldılar ama geri çıkyorum klanda Maxicepden olmayanın ne işi var ???

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Hayır kardeşim yanlış anlama benim sana sözüm yok sadece senin levelden örnek verip başkalarınıda verdim 20 lik adamlarıda alıyosunuz diye, yoksa benim level sendende düşük yanlış anlama yani. bide sürekli atılır atılır demelerine sinirlendim. Başka bi klana dahil olmasam MaxiCep2 yide ben kurardım orayada siz gelirdiniz birinden beklemeyin boşverin sen kur mesela diğerleri gelsin, olmazsa konusunuda açarsın.

• Beğen

Üst Alt