Clash Of Clash Maxicep Clanına Herkes Davetli

Sponsorlu Bağlantılar

Ingwe

Ingwe

Üye
Biz klana girmiştik sonra atmışlardı.

m4libu

Üye
neden atıldıgınız not olarak yazılmıştır bağış dan atılmış olabilirsiniz. hatasını anlayıp dönenlere her zaman kapımız açıktır.
önceki konusmaları okursanız ben bu clandan kaç kere atıldıgımı görebilirsiniz.

Ingwe

Ingwe

Üye
neden atıldıgınız not olarak yazılmıştır bağış dan atılmış olabilirsiniz. hatasını anlayıp dönenlere her zaman kapımız açıktır.
önceki konusmaları okursanız ben bu clandan kaç kere atıldıgımı görebilirsiniz.

Açıklamada sadece "Klandan atıldınız. Üzgünüz sizi klandan atmaya karar verdik." yazıyordu :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Onun anlami leveliniz ve kupaniz yetmiyor bize daha yuksek adam lazim demek ... zamaninda girmek istedim levelin dusuk dedi suandaki klaninmin yanindan bile gecemezler , dostluk kardeslik on planda :)
Hangi klandasın özelden yazsana

m4libu

Üye
forumdan gelenlerden level önemsemiyoruz arkadaşlar bağış dan dolayı da atılmış olabilirsiniz.
45 levelken durmadan beni clanda birisi vardı ismine gerek yok beni hep atardı
yukarda yazdıgım gibi ben bu clandan kaç kere atıldım iyi oynamayı bilmedigim zamanlarda bağıştan atıldım level den dolayı atıldım ama hep geri aldılar saolsunlar ve şuanda iyi bi yerlere geldigime inanıyorum.

Luck Star

Luck Star

Üye
forumdan gelenlerden level önemsemiyoruz arkadaşlar bağış dan dolayı da atılmış olabilirsiniz.
45 levelken durmadan beni clanda birisi vardı ismine gerek yok beni hep atardı
yukarda yazdıgım gibi ben bu clandan kaç kere atıldım iyi oynamayı bilmedigim zamanlarda bağıştan atıldım level den dolayı atıldım ama hep geri aldılar saolsunlar ve şuanda iyi bi yerlere geldigime inanıyorum.

Bagis degil o klanin sahibi direk gelme dedi lv 38 di 2 ay once bu konuda onceki mesajlara bakarsab gorursun klanin adi uygun degil bence madem maxicep herkesi alicaksiniz he yer yoksa alt klan acarsiniz sitenin adini kullanip level ve kupa siniri belirtmek te ne oluyor

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

m4libu

Üye
Bagis degil o klanin sahibi direk gelme dedi lv 38 di 2 ay once bu konuda onceki mesajlara bakarsab gorursun klanin adi uygun degil bence madem maxicep herkesi alicaksiniz he yer yoksa alt klan acarsiniz sitenin adini kullanip level ve kupa siniri belirtmek te ne oluyor
clandaki kişiler genel olarak değişdi eskiden +45 sınırı koyuldugu zamanlarda dediğim gibi clandan bende atıldım bu konunun mesajlarını bastan sonra okursanız atıldıgımı yazdım bastaki sayfalarda.

Bende gelmek isterim :)

1 ay önce falan herhalde Prometheus nick
gelmek istersen gelebilirsin neden atıldıgını bi ara özelden konuşuruz hatırlıyorum neden atıldıgını
Bizde lv ortalamasi 60 70 80 civarlarinda 100 ustu de var ancak soyle bir durum var 4lv asker kurali var yani daha assagi paylasim yasak cunku 3lv asker kimsenin isine yaramiycak zaten 1 2 hafta oynayan askeri 4lv yapar gelmej isteyen Klan adi Empati nickim Luck Star ,,, sadece kalici olanlar gelebilir whatsapp gueubumuz da mevcut arkadaslar he birde klan savasini kurala uygun olarak yapma zorunlulugu var ganimet savasi yapan direk atiliyor malesef :D
bu arada burası maxicep clanının konusu clanın özelliklerini başka yerde yazabilirsin kardeşim

Ingwe

Ingwe

Üye
Bizde lv ortalamasi 60 70 80 civarlarinda 100 ustu de var ancak soyle bir durum var 4lv asker kurali var yani daha assagi paylasim yasak cunku 3lv asker kimsenin isine yaramiycak zaten 1 2 hafta oynayan askeri 4lv yapar gelmej isteyen Klan adi Empati nickim Luck Star ,,, sadece kalici olanlar gelebilir whatsapp gueubumuz da mevcut arkadaslar he birde klan savasini kurala uygun olarak yapma zorunlulugu var ganimet savasi yapan direk atiliyor malesef :D

Benim köy 40 level TH6 fullüyorum şuan ama askerler 3 yani :D

gelmek istersen gelebilirsin neden atıldıgını bi ara özelden konuşuruz hatırlıyorum neden atıldıgını

neden atılmıştım merak ettim

Ingwe

Ingwe

Üye
Usta askerleri 4 yapmak uzun surmez kalici saygili bir yer ariyorsan bekleriz ,,, bu arada bu klan maxicep adina kuruldu maxicep uyelerinin hepsi alinmadi klanin tanimi degisirse gider baska yerde tanitim yapariz bizde

Köy kasmak kolay iş zaten savunmamı fulledim bile çoktan.. Duvarların hepsi 5 seviye. Onlarıda 6 yapıcam savunma bitince :) Alırsanız gelirim tabi :)

callartt

Üye
Beni alirmisiniz acaba. 56. Levelim nickim feroo... Şu anda laçka adlı 20 kisilik bir klandayim. Beni davet edermisiniz alirmisinizARKADAŞLAR MAXICEP 2 KLANI KURULMUS. YAKINDA. 1400 ODUL ISTEYECEK O YUZDEN HERKES GELSIN

m4libu

Üye
Beni alirmisiniz acaba. 56. Levelim nickim feroo... Şu anda laçka adlı 20 kisilik bir klandayim. Beni davet edermisiniz alirmisinizARKADAŞLAR MAXICEP 2 KLANI KURULMUS. YAKINDA. 1400 ODUL ISTEYECEK O YUZDEN HERKES GELSIN
şuanda clan full ama aksama clanda temizlik var aktif olmayanları ve bağış yapmayanları temizlicez clandan.
kupanı yaz burdan kupayı ayarlayalım aksama gelirsin clana
bu arada maxicep 2 clanı yok onu silermisin lütfen

callartt

Üye
şuanda clan fu ll ama aksama clanda temizlik var aktif olmayanları ve bağış yapmayanları temizlicez clandan.
kupanı yaz burdan kupayı ayarlayalım aksama gelirsin clana
bu arada maxicep 2 clanı yok onu silermisin lütfen
Maxicep 2 adlı yeni bir resmi klan açılmış. Ben oraya girdim. Isterseniz aksam bağış yapmayanları aktif olmayanları oraya yonlendirin. Orayı bosalttiginizda ben gelirim

m4libu

Üye
Maxicep 2 adlı yeni bir resmi klan açılmış. Ben oraya girdim. Isterseniz aksam bağış yapmayanları aktif olmayanları oraya yonlendirin. Orayı bosalttiginizda ben gelirim
Maxicep 2 clanın da söylermisin bize haber vermeden kim kurdu o clanı şuanda bi kişilik yer açıldı istersen gelebilirsin

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Konuyla alakasız ama bu yada bunun gibi bi konuda biriso hilebpaylaşmıştı
Mesajı kim sildi yada nerde o konu bi bakın buraya

m4libu

Üye
bu arada baktımda o clanın lider i sen gözüküyorsun ?

m4libu

Üye
clandan birini attıgım gibi baskası girdi

Üst Alt