General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

recepimberat

Üye
Abi ben bir sorunla karşı karşıyayım kamera odaklama yapıo sözde ama çektikten sonra fotoya bakıorum bulanık yani net değil foto anlamadım gitti birde lensten ses gelior odaklamada

06kubilay06

06kubilay06

Üye
Abi ben bir sorunla karşı karşıyayım kamera odaklama yapıo sözde ama çektikten sonra fotoya bakıorum bulanık yani net değil foto anlamadım gitti birde lensten ses gelior odaklamada
kamerayı sil ve çek

esokmen

esokmen

Üye
Telefoncuyum şuanda alınabilecek en iyi telefon fiyata göre.

Tavsiyemdir arkadaşlar. GM dekiler telefon samsung e250 gibi satacak hedefimiz bu diyorlar.

Selsdulul

Üye
ya arkadaşlar bi cvplayn her hangi bisiteden alsak yine telpa garantisimi var?

Selsdulul

Üye
var kardeşim türkiyede heryerde var yani tutupta yurtdısından kaçak gelmiş alamdıgın surece sorun yok :D

peki cihazı aldım diyelm bozuldu siteye ulaştm site tamir için cihazı benden nasl alcak geri

recepimberat

Üye
Abi ben bir sorunla karşı karşıyayım kamera odaklama yapıo sözde ama çektikten sonra fotoya bakıorum bulanık yani net değil foto anlamadım gitti birde lensten ses gelior odaklamada FARKINDAYSANIZ SNOPY YAZISI NET DEĞİL SANKİ SİLİNİK GİBİ

06kubilay06

06kubilay06

Üye
peki cihazı aldım diyelm bozuldu siteye ulaştm site tamir için cihazı benden nasl alcak geri
cihaz bozulunca siteye değil telpaya göndercen telpa nın sıtesıen gır musterı hızmetlerı nuamrası var onu ara cıhazı mbozuldu de onlar sana bi adres verirler o adrese telefonu gonderın kargoyla derler ama şayet telefon elıne gecınce kutundan eksık bı parça felan çıktı o zaman siteye mail atarsın yada aldıgın sıtenın numarası vardır orayı ararsın sölersin

- - - Eklendi - - -

normalde çok daha net çekiyo ama hiç güneşte denedinmi yani güneşte çekımdede bozuk gösteriyomu ?

recepimberat

Üye
cihaz bozulunca siteye değil telpaya göndercen telpa nın sıtesıen gır musterı hızmetlerı nuamrası var onu ara cıhazı mbozuldu de onlar sana bi adres verirler o adrese telefonu gonderın kargoyla derler ama şayet telefon elıne gecınce kutundan eksık bı parça felan çıktı o zaman siteye mail atarsın yada aldıgın sıtenın numarası vardır orayı ararsın sölersin

normalde çok daha net çekiyo ama hiç güneşte denedinmi yani güneşte çekımdede bozuk gösteriyomu ?
ABİ MESELA DÜZ BİR YER ÇEKTİN TMM SORUN YOK AMA ODAKLAMA GEREKEÇEK YERDE BULANIK ÇEKİO
- - - Eklendi - - -

Türe

Türe

Üye
ABİ MESELA DÜZ BİR YER ÇEKTİN TMM SORUN YOK AMA ODAKLAMA GEREKEÇEK YERDE BULANIK ÇEKİO
- - - Eklendi - - -

Benim paylaştığım resimlerde odaklama problemi yok. Birkaç Sayfa öncesi bakabilirsin Dilersen. Bence sen 3. Parti bir uygulama dene Cymera gibi. Eğer olmazsa servise yolla.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
- - - Eklendi - - -
teleofndan evin interneti bağlan yada int paketın varsa google play e gir orda fotoğraf çekme programalrı var bıde onlarla dene istersen bende tam bu konuda bilmiyorum bide telefonu daha görmedim yanı acelen yoksa yarın gün çinde burda daha bilgili olanlarda cevap verırler ama olmazsa aldığın yere sor belki bı sıkıntııs olabilir

Selsdulul

Üye
bu teli şuan hangi siteden alabilirim?

06kubilay06

06kubilay06

Üye

Benim paylaştığım resimlerde odaklama problemi yok. Birkaç Sayfa öncesi bakabilirsin Dilersen. Bence sen 3. Parti bir uygulama dene Cymera gibi. Eğer olmazsa servise yolla.
işte daha bilgili insan dediğim abimiz :D

- - - Eklendi - - -

bu teli şuan hangi siteden alabilirim?
hiçbirinden :D
stok yok sadece bir kaç kişi ön sipariş topluyo yanı hepsı topluyodu ama ön sipariş listeleri doldu suanda ıntten almak istıyosan beklemem gerek yada en yakın telpa bayısıne gıt sıparıs ver

recepimberat

Üye

benim paylaştığım resimlerde odaklama problemi yok. Birkaç sayfa öncesi bakabilirsin dilersen. Bence sen 3. Parti bir uygulama dene cymera gibi. Eğer olmazsa servise yolla.
saolasin abi ama olmuo yani bu programlada alakasi yok gibi birde odaklama sesi normal mi çit çit diyo böyle lens hatta elimde hissediyorum.

06kubilay06

06kubilay06

Üye

Üst Alt