sınırsız internet aveada

Sponsorlu Bağlantılar

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Şimdi bazı şeyler dahi iyi anlaşıldı tarifeye toz kondurmayanlar :D

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Faturalı hattaysa ben girmem bu işe, faturasız olsa ön ödemeli bir şekilde alsak paketleri daha güzel olurdu. Turkcell'den aveaya geçmek için bir sebebim olacaktı oda güme gitti :angry:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
konuyu düzenledim arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi ekledim

mert41994

mert41994

Üye
pc için yeterlimi hızı yeterliyse tarifemi ona geçireceğim bilgisi olan varsa yazsın ayrıca süper tarife bence..

1 megabit hıza denk gelmektedir. Fena değil Ama yeter mi bilemem

phasan

phasan

Üye
avea kullanılmaz

yusufabii

yusufabii

Üye
Arkadaşlar Bu Kampanya SÜPERMİŞ..!
Aveanın sitesinde böyle bir haber bulamadım incelemek için verebileceğiniz bi link varmı?
Hemen AVEA ya geçmeyi düşünüyorum . .
sıkıldım vodafone günlük cepnetten. .
kaplumbağa gibi hacım :D

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar Bu Kampanya SÜPERMİŞ..!
Aveanın sitesinde böyle bir haber bulamadım incelemek için verebileceğiniz bi link varmı?
Hemen AVEA ya geçmeyi düşünüyorum . .
sıkıldım vodafone günlük cepnetten. .
kaplumbağa gibi hacım :D

Kaynak:

• Beğen
Tepkiler: yusufabii
tamerarslan

tamerarslan

Üye
avea müşteri hizmetleri tam bi fiyasko facedeki avea müşteri hizmetlerine soruyorum yeni nesil tarifedeki interneti bilgisayarda kullanabilirmiyiz diye cevap geliyo hem cep hem pcde kullanabilirsiniz diye 4441500ü arıyorum bilgisayarda kullanamazsınız diyor cep için diyor bu çalışanları sokaktanmı toplamışlar birbirlerinden yada tarifelerden haberleri yok :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Tarifeler kapsamında sunulan sınırsız
internet avantajı yurt içinde Internet
APN ve WAP APN üzerinden
gerçekleştirilecek kullanımları
kapsamaktadır.
arkadaşlar sitesinden baktım ve bu bağlantıları pc dende kullanılabileceği yazıyor...

futbol123

futbol123

Üye
arkadaşlar pc suıte te bağladım n97 yi şebeke baglantısını kuramıyor diyor turkcell hat taktım yine aynı hata çevirmeli baglantıyı deniycem

tamerarslan

tamerarslan

Üye
kardeş birde hızını yazarsan sevinirim

tamerarslan

tamerarslan

Üye
çevirmeli bağlantıdan dene çıkan ekranda numara çevir yazan yeri tıkla birde öyle dene

c_t

Üye
arkadaşalr sizin verdiğiniz bilgilere göre hareket edicem,128 kb msn görüntülü konuşma için yeterli mi acaba,
avea nın yaptığı taahüt kendisiini bağlamıyormu süre dolmadan paket içinde oyanama yapabilme özgürlüğü var mı (gerçi aveanın öyle birşey yapacağını sanmıyorum) ama yinede babamızın oğlu değil resmi evreklara göre hareket etmek lazım

tehlike ???????

futbol123

futbol123

Üye
tamerarslan

tamerarslan

Üye
internete One Touch Access ile bağlan diyorsun demi diğer yöntemlerde sorun olabiliyor bazen

futbol123

futbol123

Üye

bebix

Üye
çok iyi ya hayırlı olsun arkadasım darısı benım başıma ozman :D