sınırsız internet aveada

Sponsorlu Bağlantılar

futbol123

futbol123

Üye
çok iyi ya hayırlı olsun arkadasım darısı benım başıma ozman :D
sağolasın arkadasım yanlız ufak bir sorun oldu wifiden 1kişi kaçak girdi şifre koydum laptoptan baglanamadım şifreyi kapattım giriyor anlamadım

c_t

Üye
arkadaşım 128 kb ta düştüğünde msn den görüntülü görüşebilirmiyiz

tyrex01

Üye
arkadaşlar birşey soracağım 128kbps 12kb indirme hızınamı eşit

xenon56

xenon56

Üye
beyler nasıl iyi mi ya bu tarife?hız 2gb tan 128 kb ta düşüyormuş .uydunet in sınırsız 1 megabit hızlı internetini mi alayım bu tarifeyi mi alayım ikisi de ayda 30 tl...

futbol123

futbol123

Üye
beyler nasıl iyi mi ya bu tarife?hız 2gb tan 128 kb ta düşüyormuş .uydunet in sınırsız 1 megabit hızlı internetini mi alayım bu tarifeyi mi alayım ikisi de ayda 30 tl...
uydunet i al derim 1megabit sınırsız internet var hızda düşmüyor istediğin kadar yükleme yap.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
arkadaşlar bu tarife keşke faturalı olmasaydı ya.

HERGULER

Üye
ben yıllardır turkcelldeydim kampanya çıkarçıkmaz geçtim. İnternet olayı güzel]

bebix

Üye
[QUOTE=" Tehlike ";4510995]
sağolasın arkadasım yanlız ufak bir sorun oldu wifiden 1kişi kaçak girdi şifre koydum laptoptan baglanamadım şifreyi kapattım giriyor anlamadım
[/QUOTE]
şifre koy en basiti... laptopdan neden bağlanamıyosun :S

futbol123

futbol123

Üye
hız testi yaptım arkadaşlar hız arttı baya 2megabit oldu :D

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92
addicteddd

addicteddd

Üye
Tehlike ";4513470][COLOR=DarkRed][SIZE=3]hız testi yaptım arkadaşlar hız arttı baya 2megabit oldu :D [URL="http://www.speedtest.net' Alıntı:
[/URL][/SIZE][/COLOR]

2 gb ı geçince de hız testi yapar mısın?

c_t

Üye
dpstlar 128kb hızla msn görüntülü konuşulabilirmi...benim sadece bu önemli...

massari

Üye
Arkadaşlar şu an avea müşteri hizmetlerini aradım oradan teknik desteğe yönlendirdirler. İnernet hakkında konuştum yani hem mobille hem bilgisayarla girilebiliyormuş ki aradığımda pc bağlantım açıktı. Ayrıca internet errişimim avea internet olup 3g'yle bağlanıyorum. Şu anki bağlantım paket dışı mıdır, dedim. Hayır dedi nokialarda nasıl girerseniz girin problem olmaz dedi. Blackbery'de farklı bir bağlantı varmış onun hakkında negatif bir şey söyledi -bu telefonu kullananlar arayıp bilgi alsın- Aldığım bilgiler bunlar yardımcı olduysam ne mutlu bana..:naughty:

addicteddd

addicteddd

Üye
AlpReis

AlpReis

Üye
sınırsız kelimesi nedense hep cazibeli gelmiştir...

phasan

phasan

Üye
avea faturalı olması kötü olmuş

c_t

Üye
c_t
dpstlar 128kb hızla msn görüntülü konuşulabilirmi...benim sadece bu önemli...

Konuşuluyor
. 96 kbps ile
konuşuluyorsa
128 kbps ile hayli hayli
konuşulur
.

Banada öyle geliyor dostum ama tehlikeden canlı tanığı olarak sonucunu öğrenmek istiyorum sakata gelmeyelim :)

phasan

phasan

Üye
bu kampanya sınırlı kısa süre sonra yenı üye alımına kapanacaktır

• Beğen
Tepkiler: venezual