samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

ghostrider07

Üye
ahenk hocam onu gördüm bende ama ks den vazgeçmek istemiyorum ondan dolayı yüklemedim.txt uzantılı dosyalarla ana ekranı döndürebiliyoruz belki ana menüyüde kapatabiliriz diye sorduydum

aydink_1903

aydink_1903

Üye
Denemeler başladı.

Kolay Gelsin

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Mrb soyle bir sorunum cozemedim bir turlu.screenlock programi 10 saniye snr kitlencek sekilde ayarli, telefonun kendi ekran karartma ayari 60saniye ayarli ve telefonun kendi otomatik tus kilidi kapali.simdi ben screenlock programini kaldirdigimda 10 saniye snr tuslar yine kitleniyor ve telefonun orjinjal tus kilidi gibi oluyor yandaki tusla aciliyor.cozemedim bir turlu program ayarları hala gecerli nasıl kurtulabılırım ?

no_fear78

no_fear78

Üye
selamlar ttnet wifi ile bağlantı kuramıyorum. Önceden kurulan bağlantı şimdi " güvenli bağlantı kurulamıyor" diye hata veriyor. çöüzmünü bilen varmı arkadaşlar ?

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
Denemeler başladı.

Kolay Gelsin

hadi hayırlısı abi

--------------- Ekleme ---------------

Mrb soyle bir sorunum cozemedim bir turlu.screenlock programi 10 saniye snr kitlencek sekilde ayarli, telefonun kendi ekran karartma ayari 60saniye ayarli ve telefonun kendi otomatik tus kilidi kapali.simdi ben screenlock programini kaldirdigimda 10 saniye snr tuslar yine kitleniyor ve telefonun orjinjal tus kilidi gibi oluyor yandaki tusla aciliyor.cozemedim bir turlu program ayarları hala gecerli nasıl kurtulabılırım ?

(h) evet ancak kayıtlı dosyayı bulmak lazım yada prodramı tekrar yükle ayarları degiştir ben kullanıyorum oyüzden problem degil ama bakarım

selamlar ttnet wifi ile bağlantı kuramıyorum. Önceden kurulan bağlantı şimdi " güvenli bağlantı kurulamıyor" diye hata veriyor. çöüzmünü bilen varmı arkadaşlar ?

bu sorun genelde 5800 kullananlarda vardı bir ara farklı çözümlerden bagsetmişlerdi istersen weptarayıcı ayarlarından güvenlik bölümünü gizle diye secip dene

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Bana gelen çağrılardada sorun yaratıyor kaldırdım tekrar yukledım sorun aynı sinir bozucu.

Ayarlarla duzeltecek bir durum değil ! Çünkü kilitlemeyi kapatıcak bişey yok yani sanıyeyi 0 yapamıyor veya kapatamıyorsun. Deaktif olmasına rağmen aktif program yazan kimse tebrik ediyorum.

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
soldan sağa 3. tel bizimkimi benmi yanılıyorum birde o piano uygulamasını daha önce görmedim

!

Bana gelen çağrılardada sorun yaratıyor kaldırdım tekrar yukledım sorun aynı sinir bozucu.

Ayarlarla duzeltecek bir durum değil ! Çünkü kilitlemeyi kapatıcak bişey yok yani sanıyeyi 0 yapamıyor veya kapatamıyorsun. Deaktif olmasına rağmen aktif program yazan kimse tebrik ediyorum.

E sürücüsüne kurduysan E/PRİVATE/20001f63 KLASÖRÜNÜ SİL teli restart yap düzelir

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
E sürücüsüne kurduysan E/PRİVATE/20001f63 KLASÖRÜNÜ SİL teli restart yap düzelir

iyi forumlar

o sorun devam ediyor ama bu sefer tus kılıdı ekranıda yok
basıyorum orta tusa
dırek ekran gelıyor ama kararma seklınde kısık ısıkla
ve ıslemıyor ekran
yandakı tusa basmadan

Program kurulu olmadıgı halde e'nin içinde smartphoneware diye klasor var ve ıcınde
lang.dat
settings.dat var

Şunu bir çözsek ya :vur

recask

recask

Üye
teşekkürler hocam sağolasın parmaklarına salık:oke:

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
o sorun devam ediyor ama bu sefer tus kılıdı ekranıda yok
basıyorum orta tusa
dırek ekran gelıyor ama kararma seklınde kısık ısıkla
ve ıslemıyor ekran
yandakı tusa basmadan

Program kurulu olmadıgı halde e'nin içinde smartphoneware diye klasor var ve ıcınde
lang.dat
settings.dat var

Şunu bir çözsek ya :vur

evet sorun çözülmedi bende çözemedim:allalla: aydin abi bir el atarsa olabilir zaten ben kullanıyorum

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Denedim çağrılarda sorun çıkarıyor 6 farklı numara 3 gsm le denedim.

İlk aradıgında bir numara birinciye direk red edildi diyor beni arayan kişiye hemen arkasından ararsa çalıyor.
Her hatta bunu yaptı.
Belki bu sorun sadece benim hattıma veya telefona özel ama mevcut sorun var ve bu sorun gerçekten madur ediyor beni o yüzden kaldırdım çağrı sorunu çözdüldü ama bu seferde kilit işini çözemedim.

Ö.fethiye

Üye
Arkadaşlar selamlar öncelikle tüm paylaşım yapanlara teşekkür ediyorum emeginizi saglık.
Bende i8910 kulanıyorum 1 sorum var cevaplarsanız çok sevinirim
Youtubeden cep telefonuma bir türlü video indiremiyorum eskiden Celltube ve benzeri prog.larla sorunsuz indiriyordum hepsi hata veriyor acaba cözümü varmıdır

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Telefonu için animasyon isteyenlere 88 adet hareketli resim (*.gif)

Boyut: 19.5 mb Dosya eğer silinirse yazın anında yenilerim.

Not: Eğer açılışta animasyon olsun istiyorsanız E:/ içinde mods klasorune girip startup.gif olarak resmin adını değiştirip buraya atın eğer müzikde istiyorsanız aynı yere power_on.mp3 olarak adını değiştirip atın.

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar selamlar öncelikle tüm paylaşım yapanlara teşekkür ediyorum emeginizi saglık.
Youtubeden cep telefonuma bir türlü video indiremiyorum eskiden Celltube ve benzeri prog.larla sorunsuz indiriyordum hepsi hata veriyor acaba cözümü varmıdır

evet benzeri programlarla indiriyoduk ancak 1 aydır işe yaramıyor aydin abinin bildigi bir yontem var ama zor ve birz ugrastırıcı bir yöntem isterse açıklasın yada baska bilen bir arkadaş olursa ekler

iyi forumlar

iyi forumlar

aydink_1903

aydink_1903

Üye
Open Video Hub youtube dan video indirir, çalışıyor bende sanırım 1.03 gibi bir versiyon olması lazım. Dikkat etmeniz gereken indirdiği flv dosyasını C:\Data\ veya E:\Data\ ya atar, her izlediğiniz video yu aynı dosya üzerine yazar.Dosyanın adı tmpvideo.flv dir. İndirmek istediğinizi yükleyip ilgili klasörden başka bir klasöre taşıyarak ismini değiştirmektir. mp4 formatında kayıt indirmekten @ahenk tarafından bahsedildi fakat öyle çoğu kişiye karışık ve zor gelecek metodları artık açıklamak istemiyorum, geçmişten tecrübelendim.

Snaptu da facebook tan video indirmek için kullanılabilir, o da videoları mp4 formatında E:\videos altına atar.

Kolay Gelsin

aydink_1903

aydink_1903

Üye
Aydın hocam rica etsem şurdan sonraki mesajlarımıza bakarmısın bir sorunumuz varda.

http://www.maxicep.com/samsung/samsung-i8910hd-funclup-paylasim-ve-destek-45-329047.html#post2286465

O tür programları genel olarak hiç kullanmıyorum, telefonda problemlere yol açıyorlar. Birde Handy nin programlarını kullanmam geçmişten tecrübe. :) Telefonun içine öyle şeyler sokuyorlar ki uğraşta bul eski haline çevir. En basit metod telefona hard format atmaktır.

Kolay Gelsin

orcunakyol

orcunakyol

Üye
hımm galiba öyle yapıcaz.

handy arama engellemesini kullanıyordum alternatif arayalım o zaman.

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
aydin abinin bahsettigi youtubeden video indirme uygulaması

bende E / data degilde direk E de gözüküyor videoyu yükleyip geri listeye dönüp aydın abinin anlattıgı gibi yapın aksitaktirde dosya yeni isim verilmez ve taşıyamassınız

iyi forumlar

Ö.fethiye

Üye
Selamlar bukadar hızlı ve temiz cevaplar forumun ve buradaki insanların kalitesini gösterir bence @aydink_1903 @ahenk çok teşekkkür ediyorum.
Video Open Hup yükledim (JC1 yazılımdayım) bende C:\ yükledi ve kaydet dedigim de E:\ diger dosyasına kaydetti tabii ismini değiştirerek sorunsuz büyük 1 zevkle izliyorum videoları
Süpersininiz :oke:

Üst Alt