Yardım GM 6 VoLTE kullanabilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

erdo535

erdo535

Üye
    Konu Sahibi
GM 6 VoLTE kullanabilen var mı?
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce GM 6 aldım. Cihazdan memnunum fakat VoLTE aboneliği için Turkcell'e mesaj attığımda cihazınız VoLTE servisini desteklememektedir yazıyor. Bildiğiniz üzere GM 6'nın VoLTE desteği var. Turkcell müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm var GM 6'nın Turkcell şebekesince desteklendiğini söylediler. Aynı sorunu yaşayan yada farklı operatör kullanıp VoLTE aboneliğini başlatabilen var mı?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
'GM 5 Plus d' kullanıyorum. Sorunsuz bir şekilde VoLTE ViLTE kullanabiliyorum. [Operatörüm 'Vodafone'.]
Buradaki konuyu incelemenizi öneririm. :oke:

Ben bu şekilde çözmüştüm...

Son düzenleme:
erdo535

erdo535

Üye
    Konu Sahibi
'GM 5 Plus d' kullanıyorum. Sorunsuz bir şekilde VoLTE ViLTE kullanabiliyorum. [Operatörüm 'Vodafone'.]
Buradaki konuyu incelemenizi öneririm. :oke:

Ben bu şekilde çözmüştüm...
Yaptım fakat olumsuz. Farklı telefondan abone olmayı deneyeceğim

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
erdo535

erdo535

Üye
    Konu Sahibi
Resimdeki Video ikonu çıkıyor mu ?
Telefon uygulaması güncellendiği için her kişide görüntülü arama butonu çıkıyor ama pasif şekilde. Fakat şöyle bir şey var, babamla konuşurken HD ikonu çıkıyor, işin garip kısmı babamın telefonu sadece 3G destekliyor :D anlamış değilim

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Telefon uygulaması güncellendiği için her kişide görüntülü arama butonu çıkıyor ama pasif şekilde. Fakat şöyle bir şey var, babamla konuşurken HD ikonu çıkıyor, işin garip kısmı babamın telefonu sadece 3G destekliyor :D anlamış değilim
Bir diğer Vodafone Hattında deneyin. VoLTE üzerinden görüşmek istediğiniz kişinin de aynı Operatör olması ve VoLTE desteklemesi gerektigini unutmayın :oke:

erdo535

erdo535

Üye
    Konu Sahibi
Bir diğer Vodafone Hattında deneyin. VoLTE üzerinden görüşmek istediğiniz kişinin de aynı Operatör olması ve VoLTE desteklemesi gerektigini unutmayın :oke:
Turkcell'liyim ben. VOLTE destekleyen farklı cihazla aktivasyon yapmayı deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt