günlerim boş boş geçiyor ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Spor yapabilirsin , fitnessa gidebilirsin , kitap okuyabilirsin , rahatlatıcı müzikler dinleyebilirsin ( Paul , Ludovico , Vivaldi ) sürükleyici yani nehir tarzı kitaplar var onları da okuyabilirsin. Canın sıkılınca bilgisayarın varsa eğer oyun oynayabilirsin.
son sorum aradığım cevabları aldım fitnesa gidecem fakat malum kaslı kaslı adamların arasında rezil olma durumu oluyor mu hiç gittiniz mi

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli ve aLoNeAnqe
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Kitap oku yada hafta sonları turlara katılabilirsin :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
son sorum aradığım cevabları aldım fitnesa gidecem fakat malum kaslı kaslı adamların arasında rezil olma durumu oluyor mu hiç gittiniz mi
Oraya giden kimse Arnold gibi olmuyor.Olsa zaten oraya gitmez merak etme.Zamanla sen de öyle olursun.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve aLoNeAnqe
SERSEL

SERSEL

Üye
Bence ilim öğrenmeli ben 32 yaşındayım yıllarca internet bilgisayar başlarında gençliğimi harcadım gerçekten boşuna zaman kaybından başka h birşey değil .bence bir itikat kitabı alıp ALLAH CELLE CELALÜHÜ tanıyıp ondan korkmayı ona saygı duymayı onu sevmeyi her iyiliği onun için yapmayı isterdim bence iç huzur olmayınca herşey boş delikanlı bir kıZı sever yıllarca aşk yaşar evlenir çelik cocuk sahibi olur bir bakarki aşkından öldüğü kız o değil halbuki aşkın ta kendisi MEVLADIR kalbe o verir o güzel duyguyu o yüzden aşkın tarifi yoktur .yüzyıllardır aşk için şarkılar besteler gasideler söylenmiş amma him biri anlatamamış .mevlaya aşık olmanı tavsiye ederim görüceksinki herşey boş olduğunu anlicaksın kardeşim

• Beğen
Tepkiler: largarse ve aLoNeAnqe
The Shadow

The Shadow

Üye
Xda ya gel :islik

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kesinlikle bir dövüş sporuna başla kardeşim. Tavsiyem sayokan veya yesoken dir :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
yazık

Baydırman

Baydırman

Moderator
:hmmm

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
özele gel bi site önericem :eller: