Uygulama Apkmirror'da ki Samsung Uygulamalarını Nasıl Yükleyebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Apkmirror'da ki Samsung Uygulamalarını Nasıl Yükleyebilirim?
Apkmirror'da yayınlanan Samsung'un uygulamalarını Samsung telefona nedense yüklenmiyor. Bazı sürümleri yükleniyor sadece ama yeni sürümler yüklenmiyor. Bunları yüklemenin bir yolu varmı acaba?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Apkmirror'da yayınlanan Samsung'un uygulamalarını Samsung telefona nedense yüklenmiyor. Bazı sürümleri yükleniyor sadece ama yeni sürümler yüklenmiyor. Bunları yüklemenin bir yolu varmı acaba?
Dışarıdan androidte uygulama yükleme olayı tamamen şans işi. Özellikle de oyunlarda. En basit örnek ben kendi telefonuma Asphalt 7'yi kaç yerden indirdim de çalışmadı. Zar zor birtane denk geldi çalışan. Bunun en büyük nedeni de milyonlarca android telefonun olması.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Dışarıdan androidte uygulama yükleme olayı tamamen şans işi. Özellikle de oyunlarda. En basit örnek ben kendi telefonuma Asphalt 7'yi kaç yerden indirdim de çalışmadı. Zar zor birtane denk geldi çalışan. Bunun en büyük nedeni de milyonlarca android telefonun olması.
Orası ayrı bir konu ama benim bahsettiğim elimde Samsung Galaxy telefon var ve bu telefonlar için yayınladığı apk'ları çoğunu yükleyemiyorum. Ama root yolu ile system/app klasörüne koyarsam çalışıyor. Uygulamayı yüklemek istediğimde "Paket, aynı ada sahip başka bir paketle çakışıyor" şeklinde hata alıyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Orası ayrı bir konu ama benim bahsettiğim elimde Samsung Galaxy telefon var ve bu telefonlar için yayınladığı apk'ları çoğunu yükleyemiyorum. Ama root yolu ile system/app klasörüne koyarsam çalışıyor. Uygulamayı yüklemek istediğimde "Paket, aynı ada sahip başka bir paketle çakışıyor" şeklinde hata alıyorum.
Ona yapabileceğim bir şey yok o zaman. Üzgünüm :)

Sıgsauer

Sıgsauer

Üye
Cihaz rootlu ise aynı isimdeki sistem uygulamasını kaldır. Yerine yeni sürümü kur. Yalnız cihaza uygulama kurulsa bile çalışmayabilir hata alırsın uygulamadan. Sürümden kaynaklanan hatayla karşılaşırsın

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz rootlu ise aynı isimdeki sistem uygulamasını kaldır. Yerine yeni sürümü kur. Yalnız cihaza uygulama kurulsa bile çalışmayabilir hata alırsın uygulamadan. Sürümden kaynaklanan hatayla karşılaşırsın
O şekilde oluyor biliyorum ama biraz zahmetli oluyor. Normal apk ile yüklemek istiyorum. Samsung bunun için bir engelleme koymuş sisteme hangi uygulama ile engellendiğini bulabilsem aslında sorun çözülecek. Yabancı forumlarda S7'de bu şekilde yükleme yapıyorlar. Telefonu kapatıp açıyor, açıldığı an hızlı bir şekilde uygulamayı kurunca sorunsuz kuruluyor ama geç kalırsan kurulmuyor. Yani bu kurulumu engelleyen uygulama çalışmaya başlamadan kurabiliyor. Ben bir türlü yapamadım ama.

köprülü

Üye
isim çakışmasından dolayı yükleme yapamıyorsanız kurmak istediğiniz uygulamanın apk dosyasını indirdikten sonra mt manager ile yada apkmodifier ile klonlayın daha sonra imzalayın ve öyle kurmayı deneyin uygulamayı birde ama aynı uygulamadan iki tane oluyor telefonda

ibrother

ibrother

Üye
Tüm şifreleri kaldırıp, es dosya yönetici ile apk nın (örn. Samsung launcher) uzantısını masaüstüne at kısayolunu ve telefon açıldığı gibi hemen yükle yüklenir. Denedim bizzat bunu. Launcher yüklenmedi hatası veriyordu. Hatta Google a ya çıkar.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Tüm şifreleri kaldırıp, es dosya yönetici ile apk nın (örn. Samsung launcher) uzantısını masaüstüne at kısayolunu ve telefon açıldığı gibi hemen yükle yüklenir. Denedim bizzat bunu. Launcher yüklenmedi hatası veriyordu. Hatta Google a ya çıkar.
O mevzuyu biliyorum ama Note 5'te olmuyor denedim daha önce. Bu uygulamaların yüklenmesini engelleyen bir uygulama var sanırım Samsung tarafından yapılan. O uygulamanın ne olduğunu bulabilsem iş çözülecek aslında.
isim çakışmasından dolayı yükleme yapamıyorsanız kurmak istediğiniz uygulamanın apk dosyasını indirdikten sonra mt manager ile yada apkmodifier ile klonlayın daha sonra imzalayın ve öyle kurmayı deneyin uygulamayı birde ama aynı uygulamadan iki tane oluyor telefonda
2 Uygulama olduğu zaman olmaz işte. Sistemde ki uygulamanın üzerine kurması lazım.

waterback

waterback

Üye
lucy patcher dan cihazı imza doğrulamayı devredışı bırakman lazım
lucy patcher da araçlardan androidi yamalaman gerekiyor diye biliyom

Üst Alt